Autor Wątek: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby  (Przeczytany 80480 razy)

Offline Feederek1960

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 796
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Diestedde DE.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #195 dnia: 07.10.2019, 20:43 »
Mało tego to łowiąc z rurką antysplątaniową jest więcej splątań jak bez niej.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Sztywnej linki🎣

Offline pawel79ozo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Ulubione metody: feeder i spinning

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #197 dnia: 16.01.2020, 16:23 »
Nowy film Dawida


Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #198 dnia: 01.02.2020, 19:24 »

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 349
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #200 dnia: 20.02.2020, 12:32 »
Fajne te filmy z szopencji ;D

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 349
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #202 dnia: 05.03.2020, 19:00 »
Kolejny ciekawy filmik Dawida :thumbup: :bravo:
@Dawid-nie drzyj tak szat z powodu "reklamy", kilka razy podśmiewałeś się na filmie, nie ma o co wg mnie. Sam niedawno pisałeś na tym forum, że nie będziesz "reklamował" teraz reklamujesz i co? I nic, w sumie nic złego, tylko krowa nie zmienia zdania, a jakiś % hejtu będzie zawsze i nie musisz się tym przejmować. Odstaw po prostu to na bok. Jestem z jednych oglądaczy, co w sumie dzięki Twoim filmom 3 lata temu zaciekawili się metodą, była to dla mnie zupełna nowość, bo wcześniej tylko spławik, potem doszedł klasyk. Pierwszy sezon-dramat, nie potrafiłem zrobić porządnej zanęty, albo przemoczony kluch albo suchy pieprz, pellet zrobiony przez mnie wyglądał tak, że po 20 min w wodzie, zwijam-pellet cały dalej na podajniku ma się świetnie ;D, potem zima, oranie YT w poszukiwaniu rad, wyciąganie wniosków, wjechały filmy Twoje, Luka, potem Lucia gdzie Stachu dzieli się wiedzą.
Sezon drugi rok temu-dużo lepiej, pojawiły się karpie zarówno na metodę jak i na klasyka, wnioski nie poszły na marne, nauka rzucania z klipem, treningi celności, końcówka sezonu kolejne wnioski, częstsze przerzucanie zestawów-ilość złowionych rybek urosła diametralnie do sezonu ubiegłego.
Kolejna zima, kolejna filmoteka, trochę wymiana sprzętu na bardziej finezyjny, pierwsze karpie wjechały już w lutym, nie wiem czy zasługa aury czy własnych postępów.
Ale do rzeczy-rób swoje, olej hejt. Droga vlogera taka, że przy pewnej oglądalności siłą rzeczy wchodzi we współprace z różnymi firmami, a to dostanie gifty, a to próbki, a to jakiś sprzęt w zamian za recenzję czy przychylne słowo. Dla mnie i dla wielu to normalne, jest to nagroda za Twoją wytrwałość i za pracę, jakieś tam dulki za oglądalność czy donejty to podziękowanie za robotę i kasa na sprzęt, chociażby do nagrywania.
W sezonie zimowym wielu widzów chętnie chociaż pogapi się na filmiki znad wody, a Twoje bardzo miło się ogląda, więc nie wplątuj się  w rozgrywki z trollami bo sprowadzą Cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem. Rób swoje. :beer: :thumbup:

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #203 dnia: 05.03.2020, 19:23 »
Kolejny ciekawy filmik Dawida :thumbup: :bravo:
@Dawid-nie drzyj tak szat z powodu "reklamy", kilka razy podśmiewałeś się na filmie, nie ma o co wg mnie. Sam niedawno pisałeś na tym forum, że nie będziesz "reklamował" teraz reklamujesz i co? I nic, w sumie nic złego, tylko krowa nie zmienia zdania, a jakiś % hejtu będzie zawsze i nie musisz się tym przejmować. Odstaw po prostu to na bok. Jestem z jednych oglądaczy, co w sumie dzięki Twoim filmom 3 lata temu zaciekawili się metodą, była to dla mnie zupełna nowość, bo wcześniej tylko spławik, potem doszedł klasyk. Pierwszy sezon-dramat, nie potrafiłem zrobić porządnej zanęty, albo przemoczony kluch albo suchy pieprz, pellet zrobiony przez mnie wyglądał tak, że po 20 min w wodzie, zwijam-pellet cały dalej na podajniku ma się świetnie ;D, potem zima, oranie YT w poszukiwaniu rad, wyciąganie wniosków, wjechały filmy Twoje, Luka, potem Lucia gdzie Stachu dzieli się wiedzą.
Sezon drugi rok temu-dużo lepiej, pojawiły się karpie zarówno na metodę jak i na klasyka, wnioski nie poszły na marne, nauka rzucania z klipem, treningi celności, końcówka sezonu kolejne wnioski, częstsze przerzucanie zestawów-ilość złowionych rybek urosła diametralnie do sezonu ubiegłego.
Kolejna zima, kolejna filmoteka, trochę wymiana sprzętu na bardziej finezyjny, pierwsze karpie wjechały już w lutym, nie wiem czy zasługa aury czy własnych postępów.
Ale do rzeczy-rób swoje, olej hejt. Droga vlogera taka, że przy pewnej oglądalności siłą rzeczy wchodzi we współprace z różnymi firmami, a to dostanie gifty, a to próbki, a to jakiś sprzęt w zamian za recenzję czy przychylne słowo. Dla mnie i dla wielu to normalne, jest to nagroda za Twoją wytrwałość i za pracę, jakieś tam dulki za oglądalność czy donejty to podziękowanie za robotę i kasa na sprzęt, chociażby do nagrywania.
W sezonie zimowym wielu widzów chętnie chociaż pogapi się na filmiki znad wody, a Twoje bardzo miło się ogląda, więc nie wplątuj się  w rozgrywki z trollami bo sprowadzą Cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem. Rób swoje. :beer: :thumbup:
Dziękuję takie konstruktywne uwagi do mnie mocno przemawiaja, akurat tutaj w odcinku sie swietnie bawiłem i jeśli chodzi o reklame to zawsze bylo tak ze mówiłem wprost o reklamie. Masz jadnak rację i postaram sie byc ponad to, najważniejsza jest frajda z wędkowania.
Pozdrawiam

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #204 dnia: 05.03.2020, 19:42 »
Dziękuję takie konstruktywne uwagi do mnie mocno przemawiaja, akurat tutaj w odcinku sie swietnie bawiłem i jeśli chodzi o reklame to zawsze bylo tak ze mówiłem wprost o reklamie. Masz jadnak rację i postaram sie byc ponad to, najważniejsza jest frajda z wędkowania.
Pozdrawiam
Jesteś akurat i tak mocno wyważonym facetem z dużą dozą dystansu i właśnie ten dystans miej do hejtu. Ty nie musisz się tłumaczyć z czego masz profity i dlaczego je masz. Jeśli rybki pobierają feeder baita nie gorzej od sonu, czy lorpio lepiej niż innego producenta, to warto o tym wspominać i tyle. W miejscach gdzie łowię zupełnie nie sprawdził mi się ananas i crab&crill drennana, jak również browninga hybrid chewies halibut, ale np. bardzo dobrze sprawdza mi się bubble gum dumbellsy od meusa, w tym sezonie testy zwykłych 6-8mm screttingów, maggotów czinkersów od fb i skisłego od marosa. Zobaczymy.
Ja zazdroszczę fajnych sesyjek ze sporą ilością ryb, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi, by wybrać się nad wodę i fajnie połowić i mieć z tego fun. Także ster na fanów nie hejterów :thumbup: :beer:

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #205 dnia: 05.03.2020, 19:50 »
Prawa i  wzajemnie , udanych wypadów !! Pozdrówka

Offline Maruda

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 11
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #206 dnia: 13.03.2020, 16:38 »
Serdeczne podziękowania Dawidzie za filmiki i w jaki sposób zarażasz wędkarstwem, dzięki tobie zakochałem się w  method feeder. Top 1 wśród kanałów yt na temat wędkarstwa.

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #207 dnia: 14.03.2020, 11:50 »
Dawid rób swoje, bo to co robisz jest dobre, ciekawe i potrzebne. :thumbup:

Hejt to zjawisko socjologiczne nierozłącznie związane z anonimowością w internecie. Różnej maści zazdrośni nieudacznicy znajdują  przyjemność w dokuczaniu tym którzy coś osiągnęli.  U tzw "zwykłych" internautów hejt budzi obrzydzenie, mamy go po dziurki w nosie  i tego się po prostu nie czyta.  Nie ma sensu zawracać sobie tym głowy. 
W reklamie także nie widzę niczego złego jeśli tylko nie oszukuje się widza. Ty nikogo nie oszukujesz.
Czekam na kolejny film.
Wiesiek

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #208 dnia: 14.03.2020, 14:01 »
Dawid rób swoje, bo to co robisz jest dobre, ciekawe i potrzebne. :thumbup:

Dzięki i apropo zapraszam na nawoy film :D

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 349
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉