Autor Wątek: Witamy wszystkich Feeder Maniaków  (Przeczytany 47649 razy)

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #30 dnia: 25.09.2017, 22:44 »
Robert z Bartkiem pierwsze kroki z method feeder mieli niezbyt udane. Pierwszy kupiony pellet znanej polskiej firmy i próba przygotowania do podajnika. Zgodnie z wiedzą nabytą u Luka na filmach, zalaliśmy go w całości na 2 minuty. Następnie odsączenie wody i czekamy 30 minut aż pellet dojdzie do siebie. Jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się, że konsystencja przypomina glinę, a nabity podajnik może leżeć w wodzie tydzień i jego zawartość zostanie nienaruszona. Dzisiaj się z tego śmiejemy, ale takich sytuacji było dużo więcej. Gdybyśmy znali wtedy jakąś osobę z większą wiedzą z pewnością oszczędziłoby nam to czasu i pieniędzy

Z większa wiedzą od Lucjana ???
Bo coś tu nie mogę zrozumieć niewiem jak to czytać dziwne to trochę takie słowa wstępu do Feeder maniaków

Skrót myślowy od znali osobiście. Myślę, że z całości tekstu można to łatwo wywnioskować.
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #31 dnia: 25.09.2017, 22:53 »
Zanim napisałem to przeczytałem kilka razy i cały czas to samo mi na myśl przychodzi i nie tylko mi ale innym może lepiej będzie edytować ten "skrót myślowy "


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #32 dnia: 25.09.2017, 23:02 »
Zanim napisałem to przeczytałem kilka razy i cały czas to samo mi na myśl przychodzi i nie tylko mi ale innym może lepiej będzie edytować ten "skrót myślowy "


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myślę, że zdecydowana większość dobrze odebrała ten tekst. Zresztą poszedł już na stronę główną a tam go nie edytuję. Ponad 700 osób przeczytało go w tym wątku i pewnie kilka razy więcej na facebooku, jak na razie nikt nie miał wątpliwości, ale dziękuję, że tak uważnie go przeczytałeś :thumbup: :)

Ponieważ to pierwszy tekst tego typu, który napisałem, zapewne nie jest idealny. Myślę, że z czasem będzie mi szło coraz lepiej. ;D
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #33 dnia: 25.09.2017, 23:09 »
Nie wiem; ja zawsze gdzieś się doszukuje drugiego dna i grubszej analizy; nawet po dłuższym czasie jak coś mi nie daje spokoju to chyba takie moje zboczenie zawodowe; ale dziękuje za wprowadzenie na inny poprawny tok myślenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #34 dnia: 25.09.2017, 23:17 »
dziękuje za wprowadzenie na inny poprawny tok myślenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Proszę bardzo 8)
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline kemper

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Witamy wszystkich Feeder Maniaków
« Odpowiedź #35 dnia: 27.10.2017, 16:53 »
Cześć , brawo chłopaki ! :thumbup:
Ja zaczynałem z feederem/pickerem ok . 2000r. a podpatrywałem na filmach Michaela Zammataro i jak to w niemieckiej szkole przesadzałem z mocą "pancernego" sprzętu . Już w tamtych latach marzyłem o feederach półparabolikach aż pojawił się mf . Teraz jest wszystko ,wtedy płaciło się krocie za Browningi i Cormorany i trzeba było szukać po Polsce. Podoba mi się feederowanie i uważam ,że jest o wiele bardziej uniwersalna i łatwiejsza od spławika . Od spławika miałem 2 razy zapalenie tęczówki oka /przesilenie/. Feeder to pełny relaks i "ręka" jak w westernach " na cynglu" . My rewolwerowcy jesteśmy najszybsi! ;D . pozdrawiam Kemper z Galicji  !
Kemper pozdrawia... Połamania!