Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprzęt / Odp: Nawijanie żyłki na kołowrotek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez erwin_f dnia Dzisiaj o 22:31 »

Zawsze nawijam żyłkę w ten sposób co na filmie.  Czy robię to na mokro czy na sucho to szpula zawsze znajduje się właśnie w takiej pozycji a żyłka odwija się od dołu.  Efektywny i szybki sposób.
W jakim sensie od dołu?
2
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maciek_krk dnia Dzisiaj o 22:29 »
No to połowiłeś, Macieju! ;) Ra rarara ra ;)
3
Sprzęt / Odp: Kijki pomiarowe do odległości rzutu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MaRaS! dnia Dzisiaj o 22:28 »
Witam, odświeżę trochę temat bo nie chce zakładać nowego a dotyczy on kijków pomiarowych ponieważ szukam czegoś ciekawego ale jak to zwykle bywa to te "fajne" są oczywiście drogie i chciałem zapytać czy może coś ciekawego polecicie... interesują mnie takie z zagiętymi końcówkami jak te prestona lub https://www.cpstackle.co.uk/products/avid-carp-yard-distance-sticks  te drugie znalazłem gdzieś na Polskiej stronie za 110zł +10zł kw  co daje dość wysoką kwotę jak za coś takiego ale jak będzie trzeba to wydam i tyle bo podejrzewam że raczej się nie zużyją :)
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez e-MarioBros dnia Dzisiaj o 22:24 »
:bravo: & thx
5
Giełda / Odp: (S) Daiwa Tournament, Shimano Speedmaster, Drennan Acolyte i inne :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ryba1987 dnia Dzisiaj o 22:07 »
Dzięki Stasiu, oby służyła :)
6
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Pogoda i ostrzeżenia pogodowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MarcinD dnia Dzisiaj o 22:06 »
Dla bardziej ciekawych zrobiłem zrzut z mapy.meteo.pl z prognozą modelu UM na jutrzejszy "show":

7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fisha dnia Dzisiaj o 22:03 »
Ja dzisiaj spontanicznie po pracy wybrałem się na Rybołówkę i lekko rozbiłem bank :)
Łowiłem od 14 do 19 i wpadły dwa karpie po 10kg, jeden 7kg, kilkanaście leszczy w okolicach kilograma oraz kilka linów.
Wybitnie dzisiaj smakowało im na słodko, na włosie czekoladowy ringers, a w podajniku słodki zielony bagem.

Odwiedziły mnie kaczki i Maciej ra rarara ra ;)
8
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Pogoda i ostrzeżenia pogodowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maciek_krk dnia Dzisiaj o 22:02 »
Będzie co ma być :)
Nie mamy na to wpływu ;D
Jak nie na ryby, to na piwko pójdę :beer: :narybki:
9
Giełda / Odp: (S) Daiwa Tournament, Shimano Speedmaster, Drennan Acolyte i inne :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stas1 dnia Dzisiaj o 22:01 »
.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez s7 dnia Dzisiaj o 22:00 »
:o może się nie sprawdzi :-\
Strony: [1] 2 3 ... 10