Autor Wątek: Lista zaufanych sprzedawców  (Przeczytany 3330 razy)

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Lista zaufanych sprzedawców
« Odpowiedź #15 dnia: 03.01.2018, 06:01 »
Na pewno można się zastanowić jak ktoś ma no 25 postów. Ale jak wystawia ktoś coś z 1500 postami to raczej nie jest oszustem.

To jest Polska :) Tu pod tysiącem postów i jeszcze większą liczbą pktów reputacji może kryć się prawdziwy skur....;) Wiem co mówię, bo się na takim właśnie jegomościu przejechałem. Nie to żebym chciał komuś ubliżyć, ale nikt za drugiego w ciemno nie poręczy jeśli go nie zna :) Tak przynajmniej zostanie jakiś ślad po transakcji na forum i podgląd dla innych. Nie forsuje tu robienia czarnej listy bo to może być źródłem kłopotów :)
To sobie kupuj na Allegro jak chcesz przydzielać gwiazdki. :facepalm:
Kilka rzeczy sprzedałem ostatnio. Po pierwsze kontakt na telefon i dokładnie ustalić szczegóły. Po drugie mówić prawdę - jak kołowrotek nie miał zapasowej szpuli to nie miał. Po trzecie albo chcesz sprzedać albo robić muzeum. Nie zadawać głupich pytań - wystawiam kulki. Ot fotki jak fotki. I nagle pytanie - proszę więcej zdjęć. To co - te fotki mam zrobić na piaseczku, na tle palmy w towarzystwie pięknej pani? Spzredawałem tą Andzię. Traf, że z Legionowa kolega. Podałem adres - przyjechał, zapiał z zachwytu, po czym wyciaga 200 zł a wędka 160...kurde nie mam 40 zł przy sobie... Dobra zabieraj za 150 i masz dwie paczki kulek haczykowych za to, że przyjechałeś :)

JKarp