Autor Wątek: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?  (Przeczytany 5941 razy)

Offline arhinonskill

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
Witajcie. Chciałbym rozpocząć nagrywanie filmów wędkarskich. Mam wiele pomysłów tylko jeden bardzo poważny problem... Potrzebuję kasy na kamerę!!! A dokładnie na bezlusterkowiec sony a5000 za około 1,5k :( Odrazu napisze że nie mam zamiaru nagrywać z tel ponieważ to jest bez sensu... chcę aby moje filmy były dobrej jakości a nie nagrywane tzw. kalkulatorem. Jeśli ktoś wie jak zarobić będąc nieletnim (najlepiej w internecie) to niech piszę. Narazie mam w planach pobawić się z "reflinkami" itp. Pozderki!

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #1 dnia: 11.01.2018, 19:52 »
Każdy by chciał tyle zarobić od tak 8)

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #2 dnia: 11.01.2018, 19:57 »
Z tego co kojarzę to filmiki na kanale Wędkarski Challenge na początku nagrywane były telefonem i kamerką sportową (możliwe, że ciągle są tak nagrywane, ale nie jestem pewnien) i jakość była bardzo dobra. Najważniejszy i tak jest pomysł na kanał.
Pozdrawiam
Marcin

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #3 dnia: 11.01.2018, 19:59 »
Teraz telefony nagrywają w 4k UHD w ogromnych rozdzielczościach i tu nie masz co rozpędzać na początek... Ważniejszy jest mikrofon aby dobrze było Cię słychać. Popracuj trochę nagrywając telefonem a później zobaczysz że nie jest to taki łatwy chleb jak się wydaje, sklejanie do kupy wszystkiego żeby miało ręce i nogi itp.
Krzysztof

Offline arhinonskill

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #4 dnia: 11.01.2018, 20:03 »
Teraz telefony nagrywają w 4k UHD w ogromnych rozdzielczościach i tu nie masz co rozpędzać na początek... Ważniejszy jest mikrofon aby dobrze było Cię słychać. Popracuj trochę nagrywając telefonem a później zobaczysz że nie jest to taki łatwy chleb jak się wydaje, sklejanie do kupy wszystkiego żeby miało ręce i nogi itp.

niestety nie mam jakiegoś mega nowego tel. i nie nagrywa on w najlepszej jakosci a w swojej karierze skleiłem już kilka filmów i bardzo to lubię :) jedyne co potrzebuję do nagrywania filmow to trochę kasy bo pomysłów masa

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 857
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #5 dnia: 11.01.2018, 20:07 »
Nagraj kilka filmów tym co masz i zrób sobie donate :) jeśli kanał będzie miał oglądalność i trafisz z produkcjami to możne widzowie Ci się dorzucą :)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #6 dnia: 11.01.2018, 20:10 »
Gdybyś nie miał tylu postów na forum to pomyślałbym, że trolujesz albo pomyliłeś portale ogłoszeniowe, takie jak policja.gov.pl ;)  Wracając do tematu to uzbieraj sobie i kup ThiEye T5E http://gadzet.telchina.pl/thieye-t5e-test-recenzja-sportowej-kamery-4k-wi-fi/ Zapłacisz jakieś 400 zł. 3 miesiące temu na Malediwach nakręciłem nią ze 100 godzin filmów nad wodą i pod wodą (ujęcia mant, rekinów, żółwi itd.) -zarówno w 2k, jak i w 4k. Miałem też GoPro HERO 4 i w mojej ocenie Chińczycy dali dużego klapsa GP4, czyli kamerze wartej znacznie więcej. 

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #7 dnia: 11.01.2018, 20:17 »
Ja też próbowałem zarabiać w internecie. Jako dodatkowy wypełniacz czasu, zamiast FB. Na co dzień pracuję i źle nie zarabiam. Postawiłem na wypełnianie ankiet. Przez 7 miesięcy "wydusiłem" z dwóch firm po 60 zł i na tym zakończyłem. Myślę, że z reflinkami będzie podobnie.
-Paweł-

Offline arhinonskill

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #8 dnia: 11.01.2018, 20:23 »
Ja też próbowałem zarabiać w internecie. Jako dodatkowy wypełniacz czasu, zamiast FB. Na co dzień pracuję i źle nie zarabiam. Postawiłem na wypełnianie ankiet. Przez 7 miesięcy "wydusiłem" z dwóch firm po 60 zł i na tym zakończyłem. Myślę, że z reflinkami będzie podobnie.

Kolego a orientujesz się jak zarabiac na uploadzie? mam fajny pomysł na to tylko chyba tego do końca nie ogarniam :P

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #9 dnia: 11.01.2018, 20:25 »
Kolego a orientujesz się jak zarabiac na uploadzie? mam fajny pomysł na to tylko chyba tego do końca nie ogarniam :P

Piractwo raczej nie jest dobrym pomysłem.

Offline arhinonskill

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 19
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #10 dnia: 11.01.2018, 20:28 »
Kolego a orientujesz się jak zarabiac na uploadzie? mam fajny pomysł na to tylko chyba tego do końca nie ogarniam :P

Piractwo raczej nie jest dobrym pomysłem.

A kto tu piszę o piraceniu?

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #11 dnia: 11.01.2018, 20:49 »
No to dawaj! Gdzie leżą te pieniądze? Chętnie się po nie schylę.
-Paweł-

Offline email

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wlkp. - Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #12 dnia: 11.01.2018, 20:57 »
Jeszcze dziwniejszego tematu jak i pytania nie słyszałem. Nikt ci nie powie jak szybko zarobić pieniądze. Gdyby istniał złoty klucz to każdy z nas byłby bogaty.
Do roboty i oszczędzać! A jak nie chcesz czekać to na allegro czasem są raty 0 %

Jeśli masz 25k zł. To kup maszynkę do kopania kryptowaluty

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mateusz "Majcher"

Offline FanFeeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowsze
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #13 dnia: 11.01.2018, 21:04 »
Witajcie. Chciałbym rozpocząć nagrywanie filmów wędkarskich. Mam wiele pomysłów tylko jeden bardzo poważny problem... Potrzebuję kasy na kamerę!!! A dokładnie na bezlusterkowiec sony a5000 za około 1,5k :( Odrazu napisze że nie mam zamiaru nagrywać z tel ponieważ to jest bez sensu... chcę aby moje filmy były dobrej jakości a nie nagrywane tzw. kalkulatorem. Jeśli ktoś wie jak zarobić będąc nieletnim (najlepiej w internecie) to niech piszę. Narazie mam w planach pobawić się z "reflinkami" itp. Pozderki!

Z tego co mi się wydaje, to nie mając 18 lat też możesz zarabiać, tylko są na to odpowiednie przepisy i na pewno pracuje się w krótszym wymiarze czasu. Bardzo młodzi ludzie pracują np gdzieś w jakiś budach z fastfoodami albo na call center. Więc możliwości są, tylko wiadomo na legalu i możesz mieć na tę kamerę.
"Ale w jednym i drugim przypadku musi mieć w sercu tą iskrę, ten żar który rozpala wyobraźnie i sprawia, że tęsknimy za kolejną wyprawą, za kolejnym sezonem. Sposób na życie, sposób myślenia: Ja, natura, ryba, pasja, wyzwanie, tajemnica."

Tench_fan

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Jak zarobić na kamerę do nagrywania filmów wędkarskich?
« Odpowiedź #14 dnia: 11.01.2018, 21:07 »
Jeszcze dziwniejszego tematu jak i pytania nie słyszałem.

Niedawno zadane pytanie o markę wódki i miejsce jej zakupu Cię ominęło?
Jacek