Autor Wątek: Siedzisko Preston Space Station Compact XS vs ONBOX SERIES 5D - różnice pomoc  (Przeczytany 799 razy)

ProBono

  • Gość
Proszę Was o pomoc. Mogę prosić Was o porównanie i znalezienie różnicy pomiędzy siedziskami Prestona. W grę wchodzą dwa typy
1. ONBOX SERIES FIVE 5D
2. Space Station Compact XS
Proszę o pomoc w porównaniu
- nóg średnicy i kształtu
- mocy zacisków (które bardziej wytrzymałe)
- komfortu samego siedziska
- budowy samego podestu (jaki lepszy)
Dziękuję

Offline Miras

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Na wstępie mówię, że siedziałem tylko na Compact XS (8 w skali do 10). Five 5D oceniam po zdjęciu.
- nóg średnicy i kształtu
- mocy zacisków (które bardziej wytrzymałe)
W obu ta sama noga. Zaciski główne trzymają ok. Oczywiście wewnętrzna regulacja nogi, jak w krześle monster, rysuje się od śrub itp.
- komfortu samego siedziska
Ze zdjęć widać, że w obu jest takie same. Nie jestem pewien, ale to chyba ten sam moduł ONBOX. Siedzi się wygodnie. Solidny "nowoczesny" materiał siedziska. Nie syfi się od zanęty, chyba że z lavą się postarasz. Ja mam 180cm i dodał bym sobie jeden element
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/kosze-trojnogi-rolki-pozostale-akcesoria-wyczynowe/18702-polka-preston-xs-deep-side-drawer-unit.html
- budowy samego podestu (jaki lepszy)
Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki :) 5D opisał niedawno Luk w dziale kupiliśmy. Napisał o jego zaletach. Ja Ci powiem, że na starcie w obydwu dostajesz taki samo wyposażenie (drabinki, taca, snaplock x2). COMPACT XS ma dolną pojemną skrzynkę, wysuwana z boku, co jest całkiem poręczne. Ma mniej szufladek niż 5D. Obydwa w Polsce możesz kupić na dobrej promocji.