Autor Wątek: Sklep Sandacz-Nysa  (Przeczytany 2683 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Sklep Sandacz-Nysa
« dnia: 23.05.2018, 19:51 »
Jestem po trzecich zakupach w tym sklepie, wszystkie przez internet.

Kontakt i obsługa 9/10 - bardzo konkretny i miły pracownik, czasem zdarza się ze przez jakiś czas nie jest odbierany telefon - ale wiadomo, nikt nie zrobi wszystkiego naraz. Plus za informację związaną z zamówieniem po godzinach pracy sklepu!

Oferta i ceny 8/10 - ceny dobre / bardzo dobre co do zasady, oferta mogłaby być trochę szersza. Ale z drugiej strony udało się tam kupić rzeczy mało dostępne w innych sklepach.

Realizacja zamówienia i transport 9/10 - wielki plus za wysłuchanie mojej prośby w czwartek i wysłanie siatki tak, że w piątek już ją miałem. A następnie szybkie wysłanie kolejnej, bo pierwszą zdecydowałem się zwrócić, i dziś druga już u mnie a zwrot kasy w trakcie realizacji. Wonski, dzięki nim masz siatkę na zlotowe zawody ;) Na minus stosunkowo spore koszty wysyłki i o ile się nie mylę brak możliwości wyboru paczkomatu

Offline didek_b

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 73
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Sandacz-Nysa
« Odpowiedź #1 dnia: 23.05.2018, 21:31 »
Mam przyjemność bywać tam osobiście. Mają tam wszystko. :thumbup: Bardzo profesjonalni ludzie których pasją jest wędkarstwo. Fachowo doradzą, wytłumaczą, pokażą co i jak. Gorąco polecam.
"...Ryby pływają na niby..."
     Pozdrawiam:  Dawid.

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Sandacz-Nysa
« Odpowiedź #2 dnia: 28.07.2019, 22:25 »
Wszystko super, obsługa i sama strona a nawet dostawa przypominająca mi obsługę z drugiego końca naszego kraju (Drapieżcy). Napewno jeszcze zrobię tam zakupy ponieważ ich asortyment odbiega od 'standardowego' - że tak to określe. Ceny bardzo atrakcyjne. Bardzo polecam.

Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka
Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline MoniaK

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 20
Odp: Sklep Sandacz-Nysa
« Odpowiedź #3 dnia: 28.07.2019, 22:28 »
Kupowałem tam 2x.
Bdb sklep ze świetnymi promocjami.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep Sandacz-Nysa
« Odpowiedź #4 dnia: 02.12.2020, 19:27 »
Dzisiaj dotarła wędka. Zapakowana bardzo dobrze. Pierwsze zakupy w sklepie, pewnie nie ostatnie.
Polecam.
Adam

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Sklep Sandacz-Nysa
« Odpowiedź #5 dnia: 15.02.2022, 17:40 »
Właśnie dojechały do mnie patyki od Sandacza. Zapakowane pancernie w grubą kartonową tubę, wewnątrz owinięte folią bąbelkową. Wczoraj zamówienie poprzez allegro, dzisiaj mam kije w domu. Świetna cena za deficytowy towar ;). 10/10.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉