Autor Wątek: Flagman mantaray 3.60; cw 75  (Przeczytany 3733 razy)

Offline Mantaray

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: ŁODŹ/KUTNO
  • Ulubione metody: feeder
Flagman mantaray 3.60; cw 75
« dnia: 08.06.2018, 18:38 »
Witam serdecznie nie wiem czy w odowiednim miejscu zamieściłem te post jeżeli nie to wybaczcie. Mam taki problem przyszedł do mnie dziś nowy feeder flagman mantaray miał być za 500zl pięknie wykonany. Ogólnie kijek super ale nie wiem czy w tym modelu za te 5 stowek ma być taki kicz. Czy ktoś ma taki kijek i równie posiada takie mankamenty?? Nie wiem czy to reklamować czy nie?? Będę wdzięczny za pomoc.

Offline Buba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 772
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #1 dnia: 08.06.2018, 18:53 »
??? ??? ??? :thumbdown:

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #2 dnia: 08.06.2018, 19:11 »
Wygląda, jakby ktoś to urwał, a potem na własną rękę dorobił...

(Następnym razem prosimy o poprawną pisownię. Większość poprawiłem)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #3 dnia: 08.06.2018, 19:49 »
Nie mam tego kijka ale jeśli mam być szczery to reklamowałbym... ;) za takie pieniążki oczekiwałbym jednak że wszystko będzie wyglądać jak należy... >:O
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline KrzysztofR

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Naturalne leki
  • Lokalizacja: Odolanów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #4 dnia: 08.06.2018, 22:40 »
To co widać na zdjęciu to totalne przegięcie mam Flagman SquadronPro Carp Feeder 3,3 m i Delphin Opium Black Feeder 330cm/80g. Ten pierwszy jest naprawdę super kijaszek (dał radę karpiowi 93 cm) ten drugi to totalne badziewie przy karpiu 4 kg trzeszczał okropnie.Znajomy karpiarz twierdzi że uszkodzone są włókna .Kij był z 5 razy na rybach jest na gwarancji ,jutro przetestuje go na komercji jak coś nie tak będzie odsyłam go .

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 083
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #5 dnia: 08.06.2018, 23:36 »
Mam feederka z tej serii, tylko model 330/75 i w moim wszystko jest ok. Mam znajomego,który ma model 360/75 i u niego też nie ma żadnej fuszerki.Wygląda na to,ze po prostu miałeś pecha i trafił Ci się jakiś uszkodzony kijek.Nie usprawiedliwia to sprzedawcy oczywiście,bo powinien dokładnie sprawdzić towar,który wysyła.Na Twoim miejscu reklamowałbym.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #6 dnia: 09.06.2018, 04:07 »
To co widać na zdjęciu to totalne przegięcie mam Flagman SquadronPro Carp Feeder 3,3 m i Delphin Opium Black Feeder 330cm/80g. Ten pierwszy jest naprawdę super kijaszek (dał radę karpiowi 93 cm) ten drugi to totalne badziewie przy karpiu 4 kg trzeszczał okropnie.Znajomy karpiarz twierdzi że uszkodzone są włókna .Kij był z 5 razy na rybach jest na gwarancji ,jutro przetestuje go na komercji jak coś nie tak będzie odsyłam go .

Musiałeś chyba źle trafić z tym Delphinem albo na jakąś wadę fabryczną  :o bo mój nawet nie zająknie na dużo większych rybkach (nawet przy holu siłowym tego karpia z profilowej foty) ;)
Wydaje mi się, że jak trzeszczy przy holu 4kg rybki to coś jest nie tak... Tym bardziej że ten kij ma sporo mocy i ryby 10kg+ mu nie straszne ;)
Moim zdaniem to reklamuj kij bez zastanowienia bo coś z nim na pewno nie halo... 8)
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #7 dnia: 09.06.2018, 10:59 »
Myślę ze musicie troszeczkę zmienić myślenie o Flagmanie, ta wędka na Ukrainie kosztuje 300 zł, jest to kij bardziej budżetowy niż ze średniego segmentu.
Reszta za co płacimy w Polsce to cła itp.
Tomek

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 083
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #8 dnia: 09.06.2018, 12:10 »
Wiadomo,że na Ukrainie wędki Flagmana są dużo tańsze.Sklep Gliny Natura,który jest chyba jedynym dystrybutorem na Polskę tej marki jako monopolista na naszym rynku, może sobie windować ceny wedle uznania. Jeśli wędki Mantaray są z klasy budżetowej to naprawdę super świadczy o Flagmanie,bo jeśli ma kijki z najtańszej pólki budżetowej o wiele lepsze niż średnia półka wielu producentów,a nawet najwyższa co poniektórych,to tylko gratulować ukraińskiemu potentatowi jakości.Aż strach pomyśleć jakie genialne muszą byc w tej sytuacji wędki Flagmana ze średniej i wyższej półki :D :D :D

Offline Tomasson2000

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Swarzedz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #9 dnia: 09.06.2018, 13:19 »
Kolego jesli jest gwarancja to moim zdaniem powinienes go wyslac Na reklamacje ,od tego ona jest, mam dwa kije od Flagmana I u mnie zadnych wad.
Tomasson2000

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #10 dnia: 09.06.2018, 14:50 »
Myślę ze musicie troszeczkę zmienić myślenie o Flagmanie, ta wędka na Ukrainie kosztuje 300 zł, jest to kij bardziej budżetowy niż ze średniego segmentu.

To może być wędka budżetowa dla nas. Na Ukrainie 300zł ma zupełnie inną wartość. To często 1/3 wypłaty.

Offline artek135

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Wartą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #11 dnia: 10.06.2018, 10:11 »
Kolego ja po zakupie mantaray slider match, miałem dokładnie ten sam problem co Ty ( u mnie to oczko do haczyka było całkowicie zalane zywica) plus na szczytówce była przelotka krzywo wklejona- po skosie .Oczywiscie od razu reklamowałem i podesłali nowy kij.Bez zastanawiania odsyłaj.
Artur
Okręg Poznań
C&R

Offline Mantaray

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: ŁODŹ/KUTNO
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #12 dnia: 14.06.2018, 22:15 »
Witam dziekuje wszystkim za podpowiedz.zareklamowalem nieszczęsny Feeder Mantaraya. przyszedl nastepny i kolejne rozczarowanie.Mial ja dobrze przejzec przed wysylka nadlewek juz nie bylo ale na przedostatnim skladzie jedna z przelotek jest przesunieta o pol centymetra w bok jest nie symetrycznie wzgledem wszystkich przelotek. Wedke zatrzymam pomimo tej przelotki nie chce juz robic temu Panu problemu.Walcze jeszcze tylko o paragon za pierwszym razem nie przyslal dowodu zakupu jak juz sie dogadalismy o drugą wedke powiedzial ze wysle paragon z wedka i nie przyslal nie wiem o co chodzi z ta Firma ,ale wiecej zakupow tam nie zrobie.kupilem juz troche wedek w swoim zyciu i nigdy nie mialem takich problemow.


Edycja administratora:
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1878.0
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=2757.0

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #13 dnia: 15.06.2018, 06:13 »
Faktycznie masz pecha.  Mam dwa pickery Mantaray 2,7 i 3m  i  nie znalazłem w nich niedoróbek.  Akcja obu witek bardzo mi się podoba.  Odpowiada mi bardziej niż Garbolino Challenger Picker opisywany jako godny następca kultowego Maxim Carp. .  Mam nadzieję że chociaż akcja Twojego feederka i Cię zadowoli bo to w końcu najważniejsze. Oczywiście ja  też bym się złościł na Twoim miejscu bo każdy hobbysta jest trochę perfekcjonistą.  Spróbuj napisać jeszcze raz do sprzedawcy. Przecież już wiedział że jesteś wymagającym klientem i powinien dokładnie sprawdzić kij przed wysyłką.
Wiesiek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Flagman mantaray 3.60; cw 75
« Odpowiedź #14 dnia: 15.06.2018, 06:53 »
Chyba ten Twój sklep handluje jakimiś kijami z odrzutu... Jako jedyny na razie masz z nimi problem. I to dwa razy z rzędu!

(Nie wiem, czemu założyłeś drugi wątek. Łączę oba)
Krwawy Michał

Purple Life Matters