Autor Wątek: Stanowisko z podnóżkiem - co kupić, kosz czy fotel?  (Przeczytany 5034 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Stanowisko z podnóżkiem - co kupić, kosz czy fotel?
« Odpowiedź #15 dnia: 12.09.2018, 11:43 »
Pozwoliłem sobie przenieść Twoje pytanie do bardziej odpowiedniego i aktualnego wątku :) Mimo że szukasz sprzętu bez podnóżka, to masz tu propozycje podobnych konstrukcji.

Offline Moro

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Stanowisko z podnóżkiem - co kupić, kosz czy fotel?
« Odpowiedź #16 dnia: 12.09.2018, 11:47 »
Dzięki i przepraszam, że wprowadziłem zamęt.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Stanowisko z podnóżkiem - co kupić, kosz czy fotel?
« Odpowiedź #17 dnia: 12.09.2018, 11:55 »
Nic się nie stało :beer:

ProBono

  • Gość
Odp: Stanowisko z podnóżkiem - co kupić, kosz czy fotel?
« Odpowiedź #18 dnia: 16.09.2018, 09:31 »
Ja Panowie i koledzy również stoję a właściwie chce usiąść na jakimś wygodnym stanowisku. Moje dotychczasowe zmagania dotyczyły Matrixa Ethos III krzesełko feederowe używane 3 lata. Jeszcze spokojnie bym drugie tyle polowil ale.. znalazłem łowisko dzikie śródleśne w którym woda ma około 50 cm głębokości na odcinku 6 metrów od brzegu. Tym samym chciałbym rozstawić się na otwartej wodzie z koszem. Moje wszystkie bagaże są z firmy Matrix Ethos III stara niebieska wersja i chciałbym dalej kontynuować przygodę z ta firma. Moje akcesoria są na nogę 25-30 mm wiec kosze d36 odpadają bo nie chce wydawać kolejnej kasy na fajki i cygara do nowego stanowiska.
Mam na względzie kosz Marix SuperBox S25 na ramie ale nadal nie mogę podjąć ostatecznej decyzji choć i do niej równie daleko bo interesuje mnie wersja Black Edition, na która obecnie trzeba poczekać. Zagraniczna strefa sklepów jest wyczyszczona z jakiś korzystnych promocji i nie mam wytypowane nawet trójki faworytów. Może macie jakieś własne typy albo dobre okazje i podzielicie się spostrzezeniami? Zakup kosza to powiem Wam jak prawie zakup samochodu jako coś co używać będziemy na lata...

Offline masters

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bolesławiec/ Lille
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Stanowisko z podnóżkiem - co kupić, kosz czy fotel?
« Odpowiedź #19 dnia: 17.09.2018, 10:26 »
Ja Panowie i koledzy również stoję a właściwie chce usiąść na jakimś wygodnym stanowisku. Moje dotychczasowe zmagania dotyczyły Matrixa Ethos III krzesełko feederowe używane 3 lata. Jeszcze spokojnie bym drugie tyle polowil ale.. znalazłem łowisko dzikie śródleśne w którym woda ma około 50 cm głębokości na odcinku 6 metrów od brzegu. Tym samym chciałbym rozstawić się na otwartej wodzie z koszem. Moje wszystkie bagaże są z firmy Matrix Ethos III stara niebieska wersja i chciałbym dalej kontynuować przygodę z ta firma. Moje akcesoria są na nogę 25-30 mm wiec kosze d36 odpadają bo nie chce wydawać kolejnej kasy na fajki i cygara do nowego stanowiska.
Mam na względzie kosz Marix SuperBox S25 na ramie ale nadal nie mogę podjąć ostatecznej decyzji choć i do niej równie daleko bo interesuje mnie wersja Black Edition, na która obecnie trzeba poczekać. Zagraniczna strefa sklepów jest wyczyszczona z jakiś korzystnych promocji i nie mam wytypowane nawet trójki faworytów. Może macie jakieś własne typy albo dobre okazje i podzielicie się spostrzezeniami? Zakup kosza to powiem Wam jak prawie zakup samochodu jako coś co używać będziemy na lata...

Hej,
Jak chcesz Matrix-a i wpadł Ci w oko S25 to nie ma co szukać dalej, za ta kasę moim zdaniem nie ma konkurencji, tez miałem kupować S25 ale trafiła się dobra cena na S36 i dla tego tego kupiłem. W Matrixe jest fajnie ze posiada głębokie kasety, pod koszyki-podajniki i inne pierdoły feederowe, a nie tak jak reszta koszy ma przeważnie kasety spławikowe, płytkie, wiec trzeba dokupować osobne głębokie co wie znowu wiąże z dodatkowym kosztem. Dodatkowy plus dla Matrixa to ich siedzisko z składanym oparciem, ja na zwykłym moglem max wysiedzieć 2-3h i kręgosłup mi odpadał, teraz bez problemu siedzę cały dzień.
Shimano Super Ultegra AX 12`+ Shimano Twin Power 4000HG, Shimano Super Ultegra AX 10,6` + Shimano Sustain 4000FG, Matrix Superbox S36.

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Stanowisko z podnóżkiem - co kupić, kosz czy fotel?
« Odpowiedź #20 dnia: 21.09.2018, 18:55 »
Ostatecznie wybrałem Cuzo F3 z podnóżkiem.
-Paweł-