Autor Wątek: Łódka zanętowa - co polecacie?  (Przeczytany 19510 razy)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Łódka zanętowa - co polecacie?
« Odpowiedź #15 dnia: 20.04.2015, 22:03 »
No, karpiarze mają coraz droższe zabawki :)
Pozdrawiam
Mateusz

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łódka zanętowa - co polecacie?
« Odpowiedź #16 dnia: 20.04.2015, 22:04 »
... i skrzynke piwa

abo i ze dwie :)
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline ViS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kamil
    • Galeria
  • Lokalizacja: Sint-Truiden (Belgia)
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Łódka zanętowa - co polecacie?
« Odpowiedź #17 dnia: 20.04.2015, 22:29 »
Nie lepiej sobie zrobić łódkę? To nic trudnego. A czy to będzie frog czy samorobka to bez różnicy bo ma służyć do wywozki nic więcej. Jak idziesz na zasiadke to na jaki okres? Frogiem długo nie poplywasz. Robie teraz druga lodke i koszt budowy nie przekroczy 700zl a gps to ściema tylko marker zaznaczy dobrze. Będą chmury i po gps będzie.

Ja chyba nie dam rady chociaż coś tam w elektryce i elektronice mam pojecie jakieś... A morze robisz lodki na sprzedaz? :)

 na gps może i tak mi nie zależy ale na echo na pewno nie musi być juz najwyżej dokupie puzniej.

Mi przez oko przeleciały vega boat... na alledrogo ale nic konkretnego... duzo tego jest i cenowo rozpiętość tez duza.  Ogolnie to nawet nie wiem o co sie zaczepic.
!Przepraszam za brak Polskich znakow!
:)
https://www.facebook.com/polishvikingscarp

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Łódka zanętowa - co polecacie?
« Odpowiedź #18 dnia: 20.04.2015, 23:53 »
Planuje robić w przyszłości ale to za jakiś czas. Chcę dopracować projekt do perfekcji dlatego tak długo mi się schodzi. Będzie to bardziej hobby niż źródło utrzymania :D wszystko zależy od testów na wodzie. Jedna już pływa lecz nowa to ostro zmodyfikowana konstrukcja pod względem elektroniki i mechanizmów. Nie jestem ekspertem w dziedzinie łódek lecz poznałem Pana który zna się na szkutnictwie i coraz więcej sam rozumiem.
Łódka nie musi wyglądać ona ma długo pływać, spełniać swoje zadanie i być bezawaryjna i oczywiście nie kosztować 3k!

Z pierwsza przesadzilem z wagą bo wyszło ponad 9kg, chcialem zrobic masywna konstrukcję i taka wyszła, nowa to juz 10cm krótsza 3cm niższa i ponad 3kg lżejsza.
Spytam kolegi bo mówił mi ze na rynku jest jeden model wart uwagi lecz zapomnialem nazwy.

Mateo juz raz mi pokazywales ten GPS :D mówiłem ze 3k kosztuje a to dużo w sumie dla mnie bardzo dużo.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team