Autor Wątek: Jak wysyłać wędki?  (Przeczytany 3446 razy)

Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Jak wysyłać wędki?
« Odpowiedź #15 dnia: 24.11.2018, 21:55 »
Są i prostopadłościany teleskopowe
http://m.neopak.pl/item/35313435

Offline marcopolo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Toruń
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Jak wysyłać wędki?
« Odpowiedź #16 dnia: 24.11.2018, 21:56 »
Ja zawsze zostawiam sobie różne opakowania z kupionych wędek  i nie mam potem problemu z wysyłką wędki, którą chcę sprzedać. Najczęściej wysyłam DPD, jednak tubę pakuję w dodatkowym opakowaniu o przekroju kwadratu żeby uniknąć dopłaty. Najczęściej wycinam odpowiedni kształt z kartonu (możesz go dostać w prawie kazdym sklepie za darmo, wystarczy poprosić:)) sklejam taśmą i klejem na gorąco. Podwójna ochrona i koszt wysylki okolo 16 zł.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Jak wysyłać wędki?
« Odpowiedź #17 dnia: 24.11.2018, 22:02 »
Wszystko co przechodzi przez sortownię w Łodzi i nie jest metalową kulą trafia do mnie uszkodzone.

Często jestem, tak po godz. 22, w jedynej czynnej 24h placówce pocztowej i często zdarza mi się widzieć co nie co ;) Ja już nic wartościowego nie zamawiam PP.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 638
  • Reputacja: 126
  • Lokalizacja: UK
Odp: Jak wysyłać wędki?
« Odpowiedź #18 dnia: 24.11.2018, 22:55 »
W DPD pracował mój kolega, tyle, że pod Warszawą, to co opowiadał to się aż wierzyć nie chciało. Wędki, czy tabletu na pewno szkoda, ale leki o wartości kilkunastu i więcej tys. zł, często onkologiczne, które nawet na paczkach miały napisane jak je przechowywać, temperatury itp. potrafiły leżeć w rozgrzanej hali albo samochodzie, bo nie chciało się nosić do lodówek - przecież i tak zaraz wyjeżdża. To samo jedzenie, zwierzęta. Na zwracanie uwagi przełożonym był tekst, że chyba za mało roboty jest, skoro mają czas się rozglądać.
To stan na 2015 rok, teraz może jest już inaczej.

Tak jest w większości firm z paczkami, ale uszkodzone paczki przy całości to mały promil. Najczęściej uszkodzenia wynikające ze złego parkowania. Znam temat z doświadczenia zawodowego.

Offline Mike UK

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Londyn
Odp: Jak wysyłać wędki?
« Odpowiedź #19 dnia: 25.11.2018, 03:06 »
Cześć Sam wędek nie wysyłałem, ale sklep często robi to w rynnach plastikowych lub rurach sciekowych. Możesz też zapytać w sklepie z wykładzinami mają grube kartonowe rolki.


Sent from my F5121 using Tapatalk


Offline Kurdolf

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Jak wysyłać wędki?
« Odpowiedź #20 dnia: 02.12.2018, 10:15 »
Furgonetka.pl - zapłaciłem za karton 20x20x210 cm 24 zł. Wysyłka DPD.
Od razu na stronie wyliczy wam cenę przesyłki. Nawet kody rabatowe w necie można znaleźć, które jeszcze dodatkowo obniżą cenę.