Autor Wątek: (S) Kołowrotki Shimano, Daiwa, DAM i inne  (Przeczytany 1706 razy)

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
(S) Kołowrotki Shimano, Daiwa, DAM i inne
« dnia: 11.12.2018, 01:23 »
Witam!
W związku z porządkami przedświątecznymi wystawiam na sprzedaż kołowrotki których nie udało mi się z reguły ani razu użyć:

 1) Kołowrotki Shimano X-Aero Feeder 4000FA - 600zł za sztukę
Kołowrotki w idealnym stanie w pudełku z zapasową szpulą i podkładkami dystansowymi do szpul. Otrzymane w ramach wymiany na sprzęt z kolegą. Nie miałem nad wodą. Posiadam dwie sztuki. Oba serwisowane przed sezonem - wymieniono tuleję w osi korbki i w rolce na firmowe, japońskie łożyska EZO  oraz dokonano serwisu zerowego(przy użyciu smarów Shimano).
 Jeden z podwójną korbką a drugi z pojedyńczą. Istnieje możliwość wymiany pojedynczej korbki na podwójną- wtedy ideał do match’a zwłaszcza ze względu na przełożenie 😉




2) Kołowrotek Shimano Sustain SR Ci4 5000FG NOWY - 1250zł REZERWACJA do soboty
Kołowrotek w idealnym stanie w pudełku. Otrzymany w ramach wymiany na sprzęt z kolegą. nie miałem nad wodą. Super lekki, niewielki, o dużym przełożeniu. 10letnia gwarancja za granicą świadczy o trwałości sprzętu. Jedna sztuka; Przesmarowany- dokonano serwisu zerowego(przy użyciu smarów Shimano) i wymieniono uchwyt korbki na mniejszy.








3) Kołowrotki Shimano Baitrunner 6000D EU NOWE - po 500zł za sztukę
Kołowrotki Nowe w pudełkach. Kupione w tym roku, gotowane do łowienia. Przesmarowane- dokonano serwisu zerowego(przy użyciu smarów Shimano). Posiadam dwie sztuki.

4)Shimano Twin Power XT 4000RB - nowy z zapasową szpulą 600zł REZERWACJA do soboty
Nowy, przygotowany do sezonu: wyregulowany hamulec i przesmarowany- dokonano serwisu zerowego(przy użyciu smarów Shimano). 










5) Kołowrotek Daiwa Theory 4000HA z zapasową szpulą- używany 400zł
Wszystko w idealnym stanie. Kupiony w Anglii. Dokupiona osobno zapasowa szpula. Od roku leży w szafce. Przygotowany do sezonu:  przesmarowany- dokonano serwisu zerowego(startowego przez sezonem).






6) Wychwood Extricator 6000 ACS - 2 nowe sztuki po 300zł
Małe baitrunnery o pojemności 100m 0,40mm. Z bezpiecznym klipem ACS MAP/Wychwood. Nowe , dwie szpule, dwa rodzaje korbek. Kołowrotki kupione w Anglii.










7) DAM Quick Finessa 440RD- nowy  175zł
Cztery łożyska, łożysko oporowe. Głowna szpula alu, zapasowa z tworzywa. Długi hamulec z tyłu. Pojemność 100m/0,40mm. Składana korbka. Kołowrotki te to tzw. leżaki magazynowe ze starszych poszukiwanych serii. Przygotowany do sezonu: stare zaschnięte smary wymieniono na nowe.










8 ) DAM Quick Shadow Centre pin- nowy  200zł
Kołowrotek z ruchomą szpulą na dwoch łożyskach kulkowych; do wypuszczanki.
Nowy z bonusem: pływającą żyłką Dreenan. Kupiony w połowie roku- jeszcze na ponadrocznej gwarancji- paragon zakupu w komplecie.










9) Wychwood Riot Big Pit Black 65S - nowy 250zł








10) szpule do kołowrotka Fox Stratos 4000E- trzy płytkie metalowe po 30zł/szt i jedna głębsza z tworzywa za 25zł




 11) szpula do kołowrotka Daiwa Legalis 4000HA nowa - 75zł




12) Ocieplana odzież wędkarska angielskiej firmy MIDDY
Na sprzedaż kilka sztuk odzieży ocieplanej MIDDY RS5000 Italica. Wszystko nowe ale nie pasuje rozmiarowo na mnie.
1) Spodnie ocieplane z szelkami Middy RS5000 Italica w rozmiarze S. Mam dwie pary. Szerokość max mierzona w pasie ok. 45 cm. Dł nogawki ok 68-69 cm. Cena 150 zł za sztukę
2) Kurtka ocieplana Middy RS5000 Italica rozm. S szer mierzona na wys klatki ok. 62 cm dł. rękawa od wewnętrznej strony ok. 48 cm - 175 zł
Odzież z serii wcześniejszej- szaro-niebieskiej. Dużo lepsza jakościowo seria niż późniejsza czarna.

Rezerwacje w wątku, info i zapytania na priva lub tel w PL: +48730440980
Pozdrawiam
Adamos Carmelos-elemelos vel "WENTKA"

P.S.: Wszystkie zdjęcia przedstawiają sprzedawany sprzęt.Przedmioty sprzedaję ponieważ nie będę ich używał. Są moją własnością i znajdują się w moim domu od minimum sześciu miesięcy. Często są to przedmioty nowe, prawie nowe lub w idealnym stanie gdyż pedantycznie dbam o swą własność.
 Nie wystawiam faktur ani rachunków.
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline perkusista30

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Reputacja: 36
Odp: (S) Kołowrotki Shimano, Daiwa, DAM i inne
« Odpowiedź #1 dnia: 12.12.2018, 06:52 »
Rezerwuję Big Pita

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Kołowrotki Shimano, Daiwa, DAM i inne
« Odpowiedź #2 dnia: 13.12.2018, 18:25 »
Pozycje 2) i 4) zarezerwowane na wymianę sprzętu (do najbliższej soboty)
Pozdrawiam i zachęcam.
Ogłoszenie z wędkami dostępne od niedzieli ;)
Adamos Carmelos-elemelos
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline madmax

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 129
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Kołowrotki Shimano, Daiwa, DAM i inne
« Odpowiedź #3 dnia: 23.12.2018, 09:47 »
Shimano X-Aero Feeder 4000FA super ale troszkę cena mogła być niższa w końcu używki :thumbup:---500 zł bym dał

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Kołowrotki Shimano, Daiwa, DAM i inne
« Odpowiedź #4 dnia: 23.12.2018, 11:50 »
Nie wiem czy te kołowrotki wogóle widziały wodę. Dostałem je od kolegi w ramach wymiany na wędki. Oddane do Czesia do przeglądu startowego z tuningiem +dwóch łożysk EZO.
Uważam że cena 600zł jest uczciwą ceną biorąc pod uwagę wartość tego kołowrotka z tuningiem i smarowanie smary mi Shimano. Ale jeśli chcesz taniej to dwa w komplecie wyjdą taniej :P ale napewno nie po 500zł.
Pozdrawiam i dzièkuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem.
Wesołych Świąt
Adamos Carmelos-elemelos
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline madmax

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 129
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Kołowrotki Shimano, Daiwa, DAM i inne
« Odpowiedź #5 dnia: 23.12.2018, 12:45 »
:D Przemyślę propozycje  :thumbup:
Pozdrawiam również i Zdrowych Wesołych Świąt