Autor Wątek: Feeder Team Rzeszów  (Przeczytany 48164 razy)

Offline Mateusz Goch

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
    • FTR
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ulubione metody: feeder
Feeder Team Rzeszów
« dnia: 24.03.2015, 17:06 »
Witam Koledzy,

Widziałem wątek i czytałem Wasze opinie :) Cieszę się, że na takim forum jak to pojawiła się wzmianka o FTR. To dla mnie i dla reszty kolegów z teamu bardzo dużo znaczy.
Prawda jest taka, że nasz kanał pojawił się w konkretnym celu i z konkretnym założeniem.
Godzinami zatracaliśmy się oglądając filmy M.R.K i Haldorado. Na kolejne filmy czekaliśmy jak uczeń na wakacje :)
Od kilku sezonów ja, Tomek i Bartek należymy do jednego koła wędkarskiego Sazan 7 Rzeszów. Tu poznaliśmy Łukasza, który zaprosił nas na wspólne wędkowanie. No i tak właśnie powstał pierwszy film... później kolejne. Do tej pory utrzymujemy dobre relacje, ale w filmach już nie bierzemy udziału.
Stworzyliśmy swój kanał, który chcemy rozwijać w stronę wędkarstwa, a nie "wesołych wypadów z wodą w tle".




Znaczy się chcieli mieć FAME ... :P

FAME... fame można zdobyć robiąc film z takimi wędkarzami jak Luk, Martin czy Dome Gabor... o angielskich geniuszach nawet nie wspomnę ;)

A nie uważacie Panowie, że ludzie na tym poziomie wędkarskim i umysłowym powinni się trochę wstydzić wspólnych występów z Luciem? Mylę się?

Kiedyś filmy Łukasza wyglądały trochę inaczej. Nie wstydzimy się tego, że wystąpiliśmy w kilku z nich. W żadnym wypadku tego nie żałujemy!
Zobaczyliśmy piękny kontrast między tym jak jest i tym jak chcemy, żeby to wyglądało.

Nie ukrywajmy, że stali się dzięki temu też rozpoznawalni. Obydwie strony na tym zyskały, nie mówię o umiejętnościach tutaj :D

To, że ktoś pamięta nas z tych filmów to dla nas wielkie zaskoczenie. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy w 99% kojarzeni z Feeder Team Rzeszów.


Dodatkowym źródłem energii jest dla nas fakt, że dostajemy dobry feedback nawet od osób, które nie wędkują.
Feeder Team Rzeszów to nie tylko kolejny kanał na YT. W trakcie przygotowania jest obecnie statut stowarzyszenia, które pozwoli nam na stworzenie szkółki wędkarskiej. Chcemy współpracować z uczniami rzeszowskich szkół podstawowych. Są też dzieciaki niepełnosprawne, które nie pójdą z kolegami grać w piłkę na Orlik. Myślę, że większość z nas ma znajomych, którzy kiedyś łowili i nie przekazali bakcyla swoim zstępnym ;) Szkoda, żeby talenty się marnowały!
W Polsce mamy bardzo dobrych spinningistów, muszkarzy i łowców wielkich karpi. Gdzieś w tym technologicznym zawrocie głowy zapodział się klasyczny feeder.

Woda nie jest naszą własnością. Wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci i wnuków

Wiemy co chcemy pokazać i czego musimy nauczyć młode pokolenie.
Ludzie latami szukają dobrego wędkarskiego kompana. My ich wychowamy dla następnych pokoleń :)

 
Feeder Team Rzeszów

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: 24.03.2015, 17:14 »
Nalezy Wam się szacunek już za samą chęć stworzenia czegoś takiego. Fajnie gdybyś założył temat na forum w którym opisywałbyś progress, bo cel jest szczytny a droga do jego osiągnięcia cholernie ciekawa.
Życzę Wam powodzenia z całych sił! :thumbup: Mam nadzieję, że doczekam się kiedyś czegoś takiego w moich stronach :beg:
Pozdrawiam
Marcin

elvis77

  • Gość
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #2 dnia: 24.03.2015, 17:35 »
Liczymy na aktywny udział na forum.
Osobiście jestem pod dużym wrażeniem. Szczególnie cieszy społeczny i edukacyjny charakter waszej działalności.
Powodzenia

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #3 dnia: 24.03.2015, 17:54 »
Super inicjatywa. :bravo:

Również zachęcam do prowadzenia waszego tematu na forum.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #4 dnia: 24.03.2015, 22:00 »
To, że ktoś pamięta nas z tych filmów to dla nas wielkie zaskoczenie. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy w 99% kojarzeni z Feeder Team Rzeszów.


Dodatkowym źródłem energii jest dla nas fakt, że dostajemy dobry feedback nawet od osób, które nie wędkują.
Feeder Team Rzeszów to nie tylko kolejny kanał na YT. W trakcie przygotowania jest obecnie statut stowarzyszenia, które pozwoli nam na stworzenie szkółki wędkarskiej. Chcemy współpracować z uczniami rzeszowskich szkół podstawowych. Są też dzieciaki niepełnosprawne, które nie pójdą z kolegami grać w piłkę na Orlik. Myślę, że większość z nas ma znajomych, którzy kiedyś łowili i nie przekazali bakcyla swoim zstępnym ;) Szkoda, żeby talenty się marnowały!
W Polsce mamy bardzo dobrych spinningistów, muszkarzy i łowców wielkich karpi. Gdzieś w tym technologicznym zawrocie głowy zapodział się klasyczny feeder.

Woda nie jest naszą własnością. Wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci i wnuków

Wiemy co chcemy pokazać i czego musimy nauczyć młode pokolenie.
Ludzie latami szukają dobrego wędkarskiego kompana. My ich wychowamy dla następnych pokoleń :)


Super inicjatywa, szacunkek! :thumbup:  Mam nadzieję, że FTR się szybko rozwinie. Nie jest łatwo zrobić coś w Polsce, często trzeba iść pod wiatr... Trzymam kciuki i obyście mieli tylko 'z górki'!
 
Lucjan

Offline Tomasz Górka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 6
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #5 dnia: 27.03.2015, 20:31 »
Niestety, nie jest mi dane pojechać jutro z Wami Gochu :'(, ale ten czas który mi przyjdzie spędzić w domu na chorobowym :-X, muszę wykorzystać na studiowanie forum Spławik i Grunt. Najlepiej przy gorącej herbatce z sokiem malinowym!

Offline Tomasz Górka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 6
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #6 dnia: 12.04.2015, 13:42 »
Feeder Team Rzeszów ostatnio nie próżnuje i się doczekał takiego oto miśka na Metodę. Trochę mi dał popalić, ale na szczęscie mój zestaw był odpowiednio do tego przygotowany. Wam również życzę takich połowów :thumbup:

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #7 dnia: 12.04.2015, 13:52 »
Gratki Tomek! :bravo: Są powody do mruczenia! :)
Arek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #8 dnia: 12.04.2015, 13:55 »
Ładny klocek, gratulacje! :thumbup: 
Lucjan

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #9 dnia: 12.04.2015, 13:57 »
Piękny okaz :bravo:
Maciek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #10 dnia: 12.04.2015, 15:16 »
kawal smoka, gratuluje! :thumbup:
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline wasiu13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 608
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #11 dnia: 12.04.2015, 15:42 »
Gratulację rybki.
Mam nadzieję,że w filmach nie będziecie się ograniczać tylko do feedera(chodź tytuł kanału na to wskazuje),bo gdzieś kiedyś widziałem fajne artykuły Tomka na temat połowu sandacza i szczupaka na martwe rybki.
Spławik i Grunt - od kołyski, aż po grób ;)
PB:Kleń 54cm, Płoć 36cm, Lin 43cm, Wzdręga 31cm, Leszcz 60cm, Szczupak 60cm, Okoń 35cm, Karaś 39cm, Karp 50 cm

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #12 dnia: 12.04.2015, 16:24 »
Gratulacje :thumbup:
Robert

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #13 dnia: 12.04.2015, 19:04 »
Ale Karpiszon ! :) :thumbup:
Krzysztof

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Team Rzeszów
« Odpowiedź #14 dnia: 12.04.2015, 19:07 »
Piękna ryba gratulacje!
Maciek