Autor Wątek: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego  (Przeczytany 4593 razy)

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« dnia: 13.08.2015, 21:23 »
Znalazłem w sieci coś takiego http://targirekodzielawedkarskiego.com/. Na pierwszy rzut oka super inicjatywa. Na razie  mało tu o gruncie i spławiku. Ale pomyślałem sobie że może nasz kolega jakub_wr powinien tam pokazać swoją kolekcję spławików.
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« Odpowiedź #1 dnia: 13.08.2015, 21:35 »
Też tak myślę, bo z tego, co widziałem na form to ma się, czym pochwalić :thumbup:
Robert

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« Odpowiedź #2 dnia: 13.08.2015, 22:25 »
Tak, znam temat, zapraszali mnie. Dzieki ze mnie tak doceniacie ale ja nie mam sie tam z czym pokazać. Jak wiecie większość spławików robie pod indywidualne zamówienie, w mojej skrzynce nie zostaje za wiele. Do takich targow musialbym sie z rok przygotowywac :)
Reklama tez mi nie potrzebna bo to co zlecacie juz nie jestem w stanie przerabiać. Dobrze jest jak jest.

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« Odpowiedź #3 dnia: 13.08.2015, 23:02 »
Tak, znam temat, zapraszali mnie. Dzieki ze mnie tak doceniacie ale ja nie mam sie tam z czym pokazać. Jak wiecie większość spławików robie pod indywidualne zamówienie, w mojej skrzynce nie zostaje za wiele. Do takich targow musialbym sie z rok przygotowywac :)
Reklama tez mi nie potrzebna bo to co zlecacie juz nie jestem w stanie przerabiać. Dobrze jest jak jest.
Bardzo podoba mi się Twoja odpowiedź




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« Odpowiedź #4 dnia: 13.08.2015, 23:15 »
:thumbup:
Pozdrawiam
Mateusz

Offline grzegorz07

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 791
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jastrząb
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« Odpowiedź #5 dnia: 13.08.2015, 23:35 »
Tak, znam temat, zapraszali mnie. Dzieki ze mnie tak doceniacie ale ja nie mam sie tam z czym pokazać. Jak wiecie większość spławików robie pod indywidualne zamówienie, w mojej skrzynce nie zostaje za wiele. Do takich targow musialbym sie z rok przygotowywac :)
Reklama tez mi nie potrzebna bo to co zlecacie juz nie jestem w stanie przerabiać. Dobrze jest jak jest.
  Możesz rozbudowanie warsztatu. Jeśli lubisz to robić masz doświadczenie wypracowane modele to spokojnie mógłbyś prowadzić taką pracownie na większą skale.

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« Odpowiedź #6 dnia: 14.08.2015, 11:02 »
Grzegorz żeby robić na większą skalę musiałbym się zwolnić z pracy a z samych spławików się nie wyżyje :)
Do tego mam ograniczone możliwości, brak maszyn tokarek, warsztatu. Wszystko w domowym zaciszu. Gdy żona podaje kolację muszę się zwijać ze stołu :) Dla mnie to tylko hobby jak i samo wędkowanie. Gdy nie mogę nad wodę to chociaż coś sobie wystrugam.
Jest też kwestia tego jaki mamy rynek, czy ktoś tego potrzebuje. Na zachodzie znam kilku gości co robią spławiki i nie boję się powiedzieć że jakościowo jeszcze lepsze od moich. Oni muszą poświęcić jeszcze więcej pracy nad dopieszczeniem detali. Ale tam to się sprzedaje, są łowiska, są ryby, wędkarzy finansowo stać również na więcej.
Ostatnia fotka jaką dostałem od klienta to własnie mój kierunek, ale póki co rzadko mam takie zamówienia.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1627109950884178&set=o.755010344585649&type=1&theater

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« Odpowiedź #7 dnia: 14.08.2015, 11:29 »
jakub_wr ja jedak uwazam, ze powinienes tam byc. Nie patrze na to z punktu czystko ''handlowego'' ale raczej wizerunkowego.
Nie badzi takim egoista i pokaz (i daj dotknac) wiekszej rzeszy maniakow wedkarstwa swoje dziela :P. Jezeli ty nie chcesz wchodzic glebiej w ten biznes moze zainspirujesz kogos?
Nie wiem czy stanowiska dla wystawcow sa platne ale jezeli cena jest dostepna powinienes tam byc jak najbardziej. Niech widza, ze Polak potrafi

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: I Targi Rękodzieła Wędkarskiego
« Odpowiedź #8 dnia: 14.08.2015, 11:54 »
Inspiracja jest, nawet tutaj na forum mamy wątek do dyskusji o tym fachu. Chętnie podzielę się wiedzą, podpowiem co i jak. Jeden z kolegów też pokazał swoje wyroby i są bardzo dobre. Jesli ktoś jeszcze struga w domowym zaciszu zapraszam do wątku .
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=398.100


A na targi trzeba coś zabrać ze sobą żeby mieć co pokazać, a Wy wszystko macie już u siebie w pudełeczkach ;)