Autor Wątek: Fishing-mart.com.pl  (Przeczytany 16283 razy)

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Fishing-mart.com.pl
« dnia: 11.09.2015, 21:38 »
To będzie taka recenzja na szybko...

Moje pierwsze i (prawdopodobnie) ostanie zakupy w tym sklepie. Kontakt, podchodzi pod tragedie, trzeba czekać jeden dzień na jedną (!) odpowiedź. Wysyłka, zamówiłem w Poniedziałek, wędka doszła dzisiaj, ale... zamawiałem w poniedziałek zupełnie inną wędkę (Quantum Centex Felchen), w Środę dostałem info. że została wyprzedana... więc zamieniłem ją na Dragona. Jedyne rzeczy na + to: strona internetowa, ceny i dbałość o wysyłany towar, choć nie powiem, kartonowa tuba mogłaby być "grubsza" (można ją spokojnie zgnieść w palcach!).

Ogólna ocena sklepu: 4/10
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Arcymisiek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdzieś na Opolszczyźnie.
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 11.09.2015, 21:52 »
Może i ja swoje 5ięć groszy dodam... Chociaż bardzo szeroki asortyment, to jednak  BARDZO DROGO!!! :thumbdown:

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 11.09.2015, 23:22 »
nie chciałem krytykować ale jak już temat został założony ...

- sam kupowałem raz ... jak nie dolączyli paragonu - to dowiedziałem się, że Musze chcieć żeby dołączyli HAHA
oczywiście jak postraszyłem skarbówką to dosłali - wystawiony w dniu mojego telefonu :D
odpuściłem

- kilku kolegów się nadziali ... ponure historię z reklamacjami , znikającymi kontami i punktami w ich sklepie, szkoda gadać , są fajniejsze miejsca by wydać własne pieniądze
 

Pozdrawiam
Olo


Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 11.09.2015, 23:28 »
Rzeczywiście, jeśli chodzi o sprzedaż internetową, to kiepsko to wygląda również w moim odczuciu.
Kilkukrotnie próbowałem wysyłać maile z zapytaniami pod przeróżne adresy, ale odpowiedzi nie było nigdy.
Kontakt telefoniczny też ciężki. Osoby przy telefonach nie do końca wiedzą co znajduje się na stanie.

W sklepie stacjonarnym jest znacznie lepiej. Czasem bywam w Katowicach i tam jest spory asortyment i obsługa w porządku.

Ceny przeróżne. W sklepie stacjonarnym czasem coś jest dwukrotnie droższe niż na stronie internetowej. Czasem na odwrót. Jeszcze inne na Allegro. Ciężko się połapać. Można się targować.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline David89

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kujawy
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 12.09.2015, 01:53 »
Zamawiałem w tym sklepie nigdy problemów nie było( zawsze zamiawiałem drobne rzeczy przynęty zanęty przypony itp) Ale ceny maja bardzo wysokie podłóg innych sklepów internetowych. Asortyment maja bardzo duży.Ogolnie średnio oceniam ten sklep 5/10. Teraz robię zakupy w innym sklepie i nie narzekam ;)

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 12.09.2015, 06:57 »
Zamówiłem kiedyś u nich wędkę 3,90m a przysłali tą samą, ale 3,60m ;D
I to był ostatni mój zakup u nich.

Offline fish007

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 508
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Method Feeder Fishing
    • Galeria
    • Method Feeder Fishing
  • Lokalizacja: Bad Jastrzemb
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 12.09.2015, 10:21 »
Mam podobne odczucia jak Mateo,  mają duży bajzel cenowy co innego w sklepie, co innego na allegro a jeszcze co innego na stronie internetowej sklepu. Kilka razy zamawiałem poprzez allegro, ceny były najniższe i było OK , często bywałem w sklepach w Bielsku lub Katowicach ale tam zdecydowanie drożej ( na plus ogromny wybór i wszystkiego można dotknąć ), dwa razy zamawiałem ze sklepu poprzez internet i dwa razy się zawiodłem, pierwszy raz otrzymałem nie to co chciałem za drugim razem, w opcji wysyłka zaznaczyłem paczka Poczta Polska. Zrobiłem to z rozmysłem ponieważ kurier zawsze roznosi przesyłki do godziny 14 a ja z żoną pracowałem wtedy na rano, dzieci w szkole, więc nikogo z domowników nie było żeby odebrać paczkę, Pocztę mam pod nosem więc wystarczy wziąć awizo ze skrzynki i odebrać przesyłkę. Niestety wysłali kurierem , nie powiadomili mnie o tym a ja czekałem na paczkę pocztową i tam o nią pytałem, po 2 tygodniach dostałem maila dlaczego nie odebrałem paczki , troszkę zdziwiony odpisałem że na poczcie nic nie było. Podczas późniejszej rozmowy telefonicznej  ( ze sklepem w Bielsku ) damski, miły, aczkolwiek stanowczy głos oznajmił mi że przecież kurier był u mnie dwa razy a mnie nie było, na to ja że prosiłem o paczkę Pocztową nie kurierską, w odpowiedzi usłyszałem że owszem wyślą mi drugi raz pod warunkiem że opłacę dodatkowo wcześniejszą kurierską, wtedy z kolei usłyszeli mój miły ale równie stanowczy głos że za nieudolstwo i analfabetyzm pracowników firmy płacił nie będę , paczkę mogą sobie zatrzymać a ja zamówię to samo u konkurencji. Opatrzność chyba czuwała nade mną bo akurat tą paczkę jak nigdy prosiłem za zaliczeniem , więc mogłem sobie na to pozwolić, ciekawe jak by się to skończyło gdybym opłacił towar wcześniej, z pewnością za wysyłkę drugi raz bym nie płacił.
Kontakt mailowy bardzo słaby, czasami 2-3 dni trzeba czekać na odpowiedź.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 933
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 12.09.2015, 10:49 »
Ja mam na razie dobre doświadczenia z firmą. I ze stacjonarnymi: Sosnowiec, Katowice i ze sklepem internetowym. Około 6-8 transakcji - wszystkie ok.
;)

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 12.09.2015, 14:12 »
To i ja wtrącę kilka groszy . Robiłem kilka zakupow bez problemów ale ostatnio zaczęły się dziać dziwne ręczy .
Nagle zniknęło mi moje konto z punktami i historią zakupów . Musiałem zakładać od nowa . Na moją uwagę telefoniczną w tym względzie personel zbytnio się nie przejął . Następne zamowienie na towar , zostało anulowane o czyn zostałem poinformowany szybkim i prostym mailem bez podania przyczyn . Po prostu nie zrealizują mi zamówienia i już . Nikt nie zapytał czy poczekam na towar itp . Po moje kolejnej interwencji telefoniczne z prośba o szczegóły anulacji , kierownik osobiście podpowiedział mi ze sprawdzi temat i dostanę telefon w tym samym dniu z odpowiedzią, ale nigdy się go nie doczekałem . No cóż lubiłem ten sklep ale teraz wydaje kasę już gdzie indziej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline pawciobra

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rybomaniacy
  • Lokalizacja: Braniewo
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 12.09.2015, 20:27 »
Kupowałem na raty u nich wędkę match i nie było żadnych problemów zarówno z ich strony jak i ze strony banku. Transakcja minęła płynnie i poprawnie. Jedynie musiałem zaczekać około 2tyg. na sprowadzenie kija z UK.
Kumpel również kupował u nich takiego samego kija i również bez problemów.
Paweł, koło nr 10 Braniewo
Rybomaniacy.pl

Offline Koczownik

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zamość i Roztocze
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 09.03.2016, 11:36 »
Pierwszy mój zakup tam to rok 2006, ostatni to rok 2016.
Ja również nie miałem żadnych problemów z tym sklepem i jestem zadowolony.
Tomek

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 09.03.2016, 11:41 »
Kilka zakupów internetowych, a ostatnio w stacjonarnym w Katowicach (bez zastrzeżeń, obsługa na danym dziale czysty profesjonalizm, wiedzą, co mówią ) :thumbup:
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline Manfred1979

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 02.04.2016, 00:31 »
PLUSY: duży wybór, ostatnio poprawiło się doradztwo, jakość towaru.
Minusy: nieprzyjemna obsługa, gdy próbowąłem serwisować moją wędkę Cormorana, to byli wręcz niemili, nie odpisywali na moje maile. Ceny dość wysokie, długi termin realizacji.

Generalnie nie jest źle, ale nad kulturą obsługi  klienta powinni popracować. Ostatnio przestałem z nich korzystać.

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 17.05.2016, 16:44 »
Kupiłem u nich ostatnio zanęty do metody Harisona, pellet Robin Red i pellet wątróbka. Nie mogę narzekać na nic. Dostałem oprócz paragonu instrukcję jak zwrócić towar. Poza tym płytę dvd z katalogiem Dragona.

Dla mnie 10/10 - szybka dostawa, solidnie zapakowane (mało kto pakuje zanętę w bąbelki), koszt przesyłki standardowy (poczta polska).
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 01.06.2016, 15:24 »
Zamawiałem w tym sklepie wiele razy - zawsze pełen profesjonalizm, wszystko super zapakowane, info o wysyłce z numerem listu przewozowego. Za zgromadzone punkty wybierałem bonus. Polecam.