Autor Wątek: Fotel Rive  (Przeczytany 12079 razy)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #45 dnia: 30.09.2015, 22:25 »
Jak będę jeszcze w tym sklepie to poproszę, żeby zważyli i zmierzyli.
Dostępny był D35.
Wyżej się siedzi niż na zwykłym Korumie i oparcie też jakieś min. 10cm wyższe więc obstawiam coś koło 60-65cm

Ale jaka kuźwa wygoda.... no brak mi słów.
No i okrągłe nogi więc wszystkie akcesoria montujesz na spokojnie.
Minus jest taki, że siedzisko jest dość płytkie i wąskie w porównaniu z Elektrostatykiem czy nawet z Korum Accessory Chair.
Ale mega wygodne. Podkreślę to RAZ JESZCZE.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline pawciobra

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rybomaniacy
  • Lokalizacja: Braniewo
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #46 dnia: 30.09.2015, 22:32 »
MarioG,
Nie na darmo od tego roku kompletuję sobie sprzęt z Rive :-[ Po prostu swoją elegancją i klasą deklasuje konkurencje na łeb i szyję :)
Paweł, koło nr 10 Braniewo
Rybomaniacy.pl

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #47 dnia: 30.09.2015, 22:46 »
No to czekam na więcej danych odnośnie wagi i głównie właściwości transportowych. Czy jest jakiś pas na ramię?
Ja ostatnio trochę maszeruję do nowego łowiska. Może po tych marszach za parę lat będę mógł dźwigać łóżko karpiowe, ale póki co jeszcze na to za wcześnie ;D
Pozdrawiam
Mateusz

Offline RafałOrłoś

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zarząd G. PZW też posiada "teczki", dlatego rządzi
  • Lokalizacja: Poznań, Eindhoven (NL)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #48 dnia: 01.10.2015, 09:00 »
Hej,
porównywanie fotela z regulowanymi nogami, takimi jak w koszu, z fotelem do siedzenia (czy to elektrostatyka czy innej firmy) to nieporozumienie...bo w tym fotelu mamy funkcjonalność kosza a wygodę opierania pleców jak w domu. Jeśli rozpatrywać ten fotel jako wygodne siedzisko tylko do siedzenia to zgadzam się, cena dla amatorów marki. Ale jeśli ktoś szuka kosza...ale chce wygodnie opierać plecy, to ten fotel jest dla niego. Porównywanie tego fotela ma sens w stosunku do foteli "akcesoryjnych" Prestona, Koruma i innych.

Do Mateo-w cenie otrzymuje się pokrowiec na fotel, który ma pas na ramię i nosi się to całkiem wygodnie-ale...z fotelem kupiłem wózek, wspomnianego tu elektrostatyka, i sprawa robienia kilku kursów do auta po sprzęt odpadła.

Offline RafałOrłoś

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zarząd G. PZW też posiada "teczki", dlatego rządzi
  • Lokalizacja: Poznań, Eindhoven (NL)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #49 dnia: 01.10.2015, 09:54 »
Dla zainteresowanych fotelem dorzucam fotkę D36 w naturze, z łowiska, oparcie jest  wysokie i miękko wyściełane, można spokojnie oprzeć głowę.

Offline maniek9926

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Graviora manent!
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #50 dnia: 01.10.2015, 11:52 »
Ja posiadam od dwóch lat elektrostatyka FR5. Troche pomyślunku i uzbroilem go w praktycznie wszystkie udogodnienia nie mam tylko podestu. Jak bd miał chwilkę wrzucę foto. Widzę sporo osób tu przywiazuje uwagę do no firmowych rzeczy ale no mysle ze sprzet ostatecznie nie mówi za nas tylko my ale nie bd sie wychylać ze mam tani sprzęt:p wedziska po 100 zl jaxonan i itd no ale ok gadzeciarstwo zawsze no wiąże się z hobby

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #51 dnia: 01.10.2015, 12:19 »
Ja posiadam od dwóch lat elektrostatyka FR5. Troche pomyślunku i uzbroilem go w praktycznie wszystkie udogodnienia nie mam tylko podestu. Jak bd miał chwilkę wrzucę foto. Widzę sporo osób tu przywiazuje uwagę do no firmowych rzeczy ale no mysle ze sprzet ostatecznie nie mówi za nas tylko my ale nie bd sie wychylać ze mam tani sprzęt:p wedziska po 100 zl jaxonan i itd no ale ok gadzeciarstwo zawsze no wiąże się z hobby
Czekamy na foto! :)
Arek

Offline Ziemek89

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 1
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #52 dnia: 01.10.2015, 12:45 »
Ja również czerpiąc inspiracje z forum SiG dospawałem sobie profil 15x15 oraz rurke 25 mm do mojego FK5P i moge montować większość dostępnych na rynku akcesoriów do foteli i koszów.

Offline Blinker

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
Odp: Fotel Rive
« Odpowiedź #53 dnia: 06.04.2022, 19:31 »
Witam,do krzesła dołączony jest pokrowiec który posiada pas do noszenia. Krzesło bez pokrowca z zamontowanymi nogami waży 7,5kg. Pozdrawiam.