Autor Wątek: Sprzęt firmy Korum  (Przeczytany 21357 razy)

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #45 dnia: 03.05.2015, 22:08 »
W Anglii krzesla/fotele koruma sa uwazane za jedne z najlepszych.

elvis77

  • Gość
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #46 dnia: 03.05.2015, 22:12 »
Bo tam nie ma jeszcze Elektrostatyków i naszych adaptacji. :P

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #47 dnia: 03.05.2015, 22:23 »
:D
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #48 dnia: 03.05.2015, 23:29 »
Przyznam szczerze, że nie widziałem jeszcze żadnego wędkarza z tym fotelem (Accessory chair) nad wodą w UK, nie wiem, Angole chyba jednak wolą kosze, wielu ma stare jak świat produkcje sprzed 20,10 lat - chyba sa bardzo do nich przywiązani. A karpiarze maja łóżka za 250 funtów... :D
Lucjan

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #49 dnia: 04.05.2015, 05:03 »
no właśnie tyle tych foteli jest,a ja też nie widziałem żeby łowili na fotelu ,tylko wszyscy z kosza ???

Offline Petrosbike

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łęczyca nad Bzurą
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #50 dnia: 04.05.2015, 08:29 »
Ja tez uzywam kosza/podestu ale głównie do tyczki. Jak łowie matchowką czy feederem to nie ma specjalnie sensu wyciągać tyle gratów z samochodu. Dlatego krzesło takiego typu z prostymi nogami jak kosz jest duzo lepszą opcją a szczególnie do feedera gdzie łowienie nie jest aż tak aktywne i warto coć mieć pod plecy. Kosz tego nie zapewnia.

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #51 dnia: 04.05.2015, 09:04 »
Niestety i przy fotelu pojawia sie coraz wiecej osprzętu (przynajmniej moim) i powoli staje sie obładowany jak kosz wiec argument za tym , że fotel lżejszy czy bardziej praktyczny powoli u mnie zanika ;) Nie wiem czy jakaś wersja light kosza ( z minimalna ilością kaset plus podnózek) nie bedzie lżejsza i bardziej praktyczna niż fotel. Kosz pozwalactez unikać przeróbek i kombinowania z dodaniem osprzętu . Ja w każdym bądź razie dojrzewam do kosza ale to tez moze poczęsci dlatego ,że coraz wiecej zawodów feederowych w kalendarzu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #52 dnia: 04.05.2015, 09:17 »
Z ciekawostek 'koszowych' - to siedziałem na krześle z Prestona, które się mocuje do kosza Onbox



Miał je wędkarz, z którym zagadałem na ostatniej wyprawie na rybach. Jest mega mocne i bardzo wygodne. Dziwną sprawą jest to, że kręci się w kółko łatwo - ale da się to przeżyć. Jedno jest pewne, że na nim bym przysypiał, tak sie przyjemnie siedziało... ;D
Lucjan

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #53 dnia: 04.05.2015, 09:30 »
Ja akurat nad rzeka nie widzialem zadnego ''gruntowca'' z koszem.
Na komercjach fotela nie zobaczysz ale na rzekach juz tak - szczegolnie brzanowcy lubia sie rozsiasc pozadnie ;)
Nie mowie rowniez, ze widzialem nad wodami to krzeslo (az tak wscipski nie jestem, zeby podchodzic do wedkarza i prosic go zeby wstal z fotela bo chce zobaczyc jakie logo jest na oparciu :P ). Wczesniejszy moj wpis odnosnie fotela Koruma byl raczej oparty na podstawie angielskich wypowiedzi i testow w necie i na forach.  Problem w tym ze Korum jest rowniez jednym z najdrozszych na rynku (jak nie najdrozszy). 

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #54 dnia: 04.05.2015, 09:33 »
Z ciekawostek 'koszowych' - to siedziałem na krześle z Prestona, które się mocuje do kosza Onbox



Miał je wędkarz, z którym zagadałem na ostatniej wyprawie na rybach. Jest mega mocne i bardzo wygodne. Dziwną sprawą jest to, że kręci się w kółko łatwo - ale da się to przeżyć. Jedno jest pewne, że na nim bym przysypiał, tak sie przyjemnie siedziało... ;D

Luk zapomniales  podac cene tego onboxa - ktora tez jest ''ciekawa'' wedlug mnie  ;D

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #55 dnia: 04.05.2015, 10:04 »
Fakt, sam fotel to koszt 100 funtów. Jeżeli jednak jest tak mocny jak sam kosz, to powinny byc to dobrze zainwestowane pieniądze. Osobicie nie potrzebuuję takiego komfortu, plecy mnie nie bolą dzięki podnóżkowi (właśnie zła pozycja nóg często odpowiada za ból pleców)! :D
Lucjan

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sprzęt firmy Korum
« Odpowiedź #56 dnia: 04.05.2015, 15:40 »
Fakt, sam fotel to koszt 100 funtów. Jeżeli jednak jest tak mocny jak sam kosz, to powinny byc to dobrze zainwestowane pieniądze. Osobicie nie potrzebuuję takiego komfortu, plecy mnie nie bolą dzięki podnóżkowi (właśnie zła pozycja nóg często odpowiada za ból pleców)! :D
To też ważne. Trzeba tak ustawić sobie fotel czy kosz, żeby nogi nie wisiały.
Ja mam gorzej, bo mam problemy z odcinkiem szyjnym :(
Pozdrawiam
Mateusz