Autor Wątek: Bany  (Przeczytany 17452 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Bany
« dnia: 24.12.2015, 14:01 »
Myślę że można by się wykazać ciut większą, odrobiną cierpliwości przy banowaniu. Dzisiejszy przykład Arniego. Było widać niemal od początku że gość się nie utrzyma. Ale po kilku godzinach ban? Dajcie trochę czasu na aklimatyzację uciążliwemu i więcej możliwości do nienawiści userom? Dzień, dwa nikogo nie zbawi.
Arek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #1 dnia: 24.12.2015, 14:09 »
A ja się nie zgodzę, jeśli mogę :)
Chamstwo trzeba tłumić w zarodku.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bany
« Odpowiedź #2 dnia: 24.12.2015, 14:12 »
Arku ale zwróć uwagę, że atakował on każdego w każdym temacie w każdym wątku i jego odpowiedzi były natychmiastowe. Ot taki świąteczny troll.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #3 dnia: 24.12.2015, 14:14 »
Ton wypowiedzi miał niezwykle agresywny. Ale nie zauważyłem tu chamstwa. Wiele zadufania we własne ja,owszem. Ale może i sporo wiedzy do przekazania po sprowadzeniu na ziemię? Zanim się kogoś zbanuje jest chyba jakiś system ostrzeżeń? Ten wg mnie powinien być widoczny.
Arek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #4 dnia: 24.12.2015, 14:15 »
Chłopaki ja to zauważyłem od początku. Ale ban po kilku godzinach??
Arek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #5 dnia: 24.12.2015, 14:16 »
Ban jest czasowy.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #6 dnia: 24.12.2015, 14:17 »
Ale postów naklepał prawie 40 :P
Szkoda że nic wartościowego ... .
Paweł.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #7 dnia: 24.12.2015, 14:18 »
Arku nie zgodzę się z Tobą ,  nie wolno tolerować takiego zachowania  .  A co do Arniego , jest w necie wielu takich ludzi , którzy logują się na fora aby się dowartościować bo mają jakiś problem z psychiką . Czasem można się pośmiać , taki chłoptaś z ego wielkim jak Titanic i pustą makówką może naprawdę poprawić humor całemu forum . Dowodem są pierwsze z brzegu twierdzenia Arniego o łowieniu feederem poziomo w nurcie rzeki . Mnie on tam rozbawił  :D

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #8 dnia: 24.12.2015, 14:25 »
Chłopaki ja to zauważyłem od początku. Ale ban po kilku godzinach??


Fakt , szybko oberwał ale nazbierało się . Uwierz mi Arek , ze tacy ludzie się nie zmieniają . Wchodzisz z takim w polemikę i gdy tylko zaczynasz go przewyższać wiedzą , Twoje argumenty mają większe umocowanie to zaczynają się inwektywy , personalne wycieczki , skrajnie zaczyna się dosłowne trollowanie .

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bany
« Odpowiedź #9 dnia: 24.12.2015, 14:26 »
No i zrywka z cegłą :)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #10 dnia: 24.12.2015, 14:30 »
Spoko  chłopaki. Ja tylko napisałem co myślę. Modowałem też forum. Zawsze kilka ostrzeżeń potrafiło zrobić różnicę.Ja raczej nie wieżę w poprawę Arniego.Tylko to tempo. Jestem za tym by system ostrzeżeń był ,i był widoczny. Co innego z banem, to już decyzja Adminów.   
Arek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bany
« Odpowiedź #11 dnia: 24.12.2015, 15:49 »
Arek, bana dałem z komórki, nie mając czasu na jakieś kwieciste tłumaczenia się... Tych mam tez już dosyć, bo użeranie się z kimś, kto nie dostrzega uprzykrzającego innym swojego sposobu bycia na forum, to nie jest coś na co mam czas i chęci. Tutaj jeszcze doszedł kompletny brak poszanowania dla ortografii i interpunkcji, co wg mnie może świadczyć a szczególnym braku taktu. Sposób przedstawienia się Arnolda już świadczył o 'kłopotach' ja nawet nie odpowiadałem tam , spodziewając się szybkiego finału.

Ban jest jednodniowy, następny już całkowity :)

Ja nie mam dużego problemu z tym, że ktoś będzie uważał, że łowienie spławikiem musi się odbywać z takim co waży powyżej 20 gram (to przykład). Takowy się pojawia, jak ktoś nie potrafi argumentować i zamiast dyskusji, mamy określenia w stylu 'mamy XXI wiek' lub 'pomyśl o tym co napisałeś'. Na prośbę o opis sposobu łowienia takowe się nie pojawia, są tylko zdawkowe, prowokujące komentarze, prowadzące do konfliktu, zresztą oczekiwanego.

Rok temu razem z Mateo nie zbanowaliśmy osób, które później i tak dostawały bana. Zamiast wszystko uciąć w zarodku, kończyło się przepychankami na forum i czkawką dla administratorów i użytkowników, Mateo już chciał to wszystko rzucić w cholerę, bo dyskutował i dawał ostrzeżenia... Dlatego uczymy się na błędach i działamy w bardziej przemyślany sposób już :)

Jakby co to pragnę przypomnieć, że SiG to forum dyskusyjne, ale mające regulamin, za łamanie którego można wylecieć. O ile dawniej dawaliśmy non stop szansę, teraz jest krótka piłka. Jak ktoś chce się pokłócić, wywalić swoje żale na innych, to jest onet.pl - tutaj musi być kultura. Jeżeli jakiś użytkownik ma 'staż', i przytrafi się mu jakiś wyskok, to można na to przymknąć oko. Dla nowych poprzeczka jest już zawieszona wyżej, stety lub niestety :D  Ja i  tak dzisiaj wykazałem się dużą cierpliwością przy banowaniu!

Lucjan

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bany
« Odpowiedź #12 dnia: 24.12.2015, 15:57 »
Wyrozumiałość swoją drogą, ale jak ktoś przegina od początku to No Mercy ! .
Krzysztof

Offline júlio

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • TU NIE MA RYB
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Bany
« Odpowiedź #13 dnia: 24.12.2015, 16:08 »
Arek, bana dałem z komórki, nie mając czasu na jakieś kwieciste tłumaczenia się... Tych mam tez już dosyć, bo użeranie się z kimś, kto nie dostrzega uprzykrzającego innym swojego sposobu bycia na forum, to nie jest coś na co mam czas i chęci. Tutaj jeszcze doszedł kompletny brak poszanowania dla ortografii i interpunkcji, co wg mnie może świadczyć a szczególnym braku taktu. Sposób przedstawienia się Arnolda już świadczył o 'kłopotach' ja nawet nie odpowiadałem tam , spodziewając się szybkiego finału.

Ban jest jednodniowy, następny już całkowity :)

Ja nie mam dużego problemu z tym, że ktoś będzie uważał, że łowienie spławikiem musi się odbywać z takim co waży powyżej 20 gram (to przykład). Takowy się pojawia, jak ktoś nie potrafi argumentować i zamiast dyskusji, mamy określenia w stylu 'mamy XXI wiek' lub 'pomyśl o tym co napisałeś'. Na prośbę o opis sposobu łowienia takowe się nie pojawia, są tylko zdawkowe, prowokujące komentarze, prowadzące do konfliktu, zresztą oczekiwanego.

 :bravo:

Rok temu razem z Mateo nie zbanowaliśmy osób, które później i tak dostawały bana. Zamiast wszystko uciąć w zarodku, kończyło się przepychankami na forum i czkawką dla administratorów i użytkowników, Mateo już chciał to wszystko rzucić w cholerę, bo dyskutował i dawał ostrzeżenia... Dlatego uczymy się na błędach i działamy w bardziej przemyślany sposób już :)

Jakby co to pragnę przypomnieć, że SiG to forum dyskusyjne, ale mające regulamin, za łamanie którego można wylecieć. O ile dawniej dawaliśmy non stop szansę, teraz jest krótka piłka. Jak ktoś chce się pokłócić, wywalić swoje żale na innych, to jest onet.pl - tutaj musi być kultura. Jeżeli jakiś użytkownik ma 'staż', i przytrafi się mu jakiś wyskok, to można na to przymknąć oko. Dla nowych poprzeczka jest już zawieszona wyżej, stety lub niestety :D  Ja i  tak dzisiaj wykazałem się dużą cierpliwością przy banowaniu!

:bravo:

Offline Piotr Bogdanowicz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ruda Śląska
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Bany
« Odpowiedź #14 dnia: 24.12.2015, 16:20 »
Panowie Ostrzegałem Go !!! Na fb nie raz dziś znam chłopaka osobiście ... sam mu Podałem Link do Forum bo pytał mnie o federa bo chce kupić. Wiedzę ma bardzo duża ale widocznie z tej strony go nie poznałem że jest tak zadufany w sobie .... Chłopak wiele lat startował w zawodach spławikowych nie tylko na szczeblu koła i okręgu. Szkoda mi go ostrzegałem nie troluj nie pomogło bywa. Przepraszam za niego i Wesołych Świąt wszystkim
Pozdrawiam Piotr