Autor Wątek: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?  (Przeczytany 18967 razy)

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #30 dnia: 16.01.2016, 09:06 »
Co roku jestem dwa dni na targach w piątek dla firm i sobota otwarte w tym roku podobnie i jaka jest różnica ? żadna w piątek jest dzień dla handlowców podchodzisz do danej firmy i chcesz zapytać o dostępność towaru ceny itd. a on traktuje ciebie jak klienta detalicznego i od razu co podać ile zważyć itd.. to są targi czy targowisko? Oddzielenie wystawców prawdziwych przedstawicieli firm  od sklepików i pseudo przedstawicieli załatwiło by problem. Nie pisałem jednak że targi mi się nie podobają bo mają swoje plusy szczególnie w poznaniu.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #31 dnia: 16.01.2016, 09:12 »
... Nie pisałem jednak że targi mi się nie podobają bo mają swoje plusy szczególnie w poznaniu.
:thumbup:
Robert

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #32 dnia: 16.01.2016, 09:15 »
Ale to nie wątek o targach tylko i nowym kiju. :thumbup:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 692
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #33 dnia: 16.01.2016, 09:37 »
Panowie, ale targi i udział w nich to spory koszt. Nie każda firma jest na tyle mocna, aby się tam wystawiać. Są firmy mogące mieć mało miejsca, są takie co muszą mieć sporo (te sprzedające tyczki). Nie zawsze koszt targów się zwróći wymiernie, w przypadku pewnych firm może być to rachunek ekonomiczny. W UK połowa wystawców to sklepikarze, brakuje zaś wiele firm (jak chociażby Drennana).
Gdyby każda firma miała zyski po targach, i zarobiłaby na takim wystawianiu się, to miejsca na wystawianie się by zabrakło w Poznaniu. Niestety  tak nie jest i z bólem trzeba to jakoś akceptować :-\ Mi w UK brakowało wielu firm...
Lucjan

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #34 dnia: 16.01.2016, 19:12 »
Każda firma ma swoją politykę niektóre tak dobrze prosperują ,że nawet katalogu nie robią (Drennan) nie wystawiają się na targach chyba że sklep zechce to wystawi ich towar do sprzedaży detalicznej. Jestem też testerem w firmie Carp Gravity(Paweł Szewc) i od lat wystawia się na każdych targach w poznaniu również i wyliczenia są proste jeżeli wyjdziesz na zero to jest dobrze a jak coś zarobisz na plus to już wyczyn . Wiadomo jest duża rzesza klientów co nie ma szans aby u siebie w sklepie chociaż dotknąć wędki powyżej 250 zł bo sklep twierdzi ,że się nie sprzedają i takie targi to jedyna okazja aby zobaczyć lepszy sprzęt niż feeder Jaxon ,Mikado za 150zł. Ale rozmawiałem na ten temat nie raz z właścicielami dużych firm i każdy mówi to samo że jak by była zachowana formuła targów to by się wystawiali a na takim targowisku to nie ma szans.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #35 dnia: 16.01.2016, 19:14 »
Panie Major i wpis w takiej formie mi się podoba :thumbup:

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #36 dnia: 16.01.2016, 19:25 »
A tak prosto i na temat targów... do admina w wolnej chwili prośba o przerzucenie wpisów z tego wątku do tematu o rybomanii....

Offline Tomek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #37 dnia: 16.01.2016, 22:52 »
Znalazłem na YouTube film Trabucco gdzie w akcji jest Selektor XS Stillwater, również Selektor XS Commercial.
Co ciekaw film został opublikowany 08.07.2015. Ten film jest chyba rodzajem zajawki z przygotowywanych feederowych nowości (tak mi się wydaje).
Poniżej film z akcją wędziska podczas holu, nie widać tylko na filmie czy to jest wersja 3.0 m czy 3,30 m. Hol występuje np. w minutach filmu: 5:30, 24:22, 28:50.

Pozdrawiam
Tomek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #38 dnia: 16.01.2016, 23:15 »
Każda firma ma swoją politykę niektóre tak dobrze prosperują ,że nawet katalogu nie robią (Drennan) nie wystawiają się na targach chyba że sklep zechce to wystawi ich towar do sprzedaży detalicznej. Jestem też testerem w firmie Carp Gravity(Paweł Szewc) i od lat wystawia się na każdych targach w poznaniu również i wyliczenia są proste jeżeli wyjdziesz na zero to jest dobrze a jak coś zarobisz na plus to już wyczyn . Wiadomo jest duża rzesza klientów co nie ma szans aby u siebie w sklepie chociaż dotknąć wędki powyżej 250 zł bo sklep twierdzi ,że się nie sprzedają i takie targi to jedyna okazja aby zobaczyć lepszy sprzęt niż feeder Jaxon ,Mikado za 150zł. Ale rozmawiałem na ten temat nie raz z właścicielami dużych firm i każdy mówi to samo że jak by była zachowana formuła targów to by się wystawiali a na takim targowisku to nie ma szans.
Na rynku liczy się świadomość marki. Jeżeli ktoś wie, że taka a taka firma istnieje, to straty liczone w tysiącach na targach się zwrócą.

PS mieszkam w Łowiczu. U siebie w sklepie (jednym z 5) widziałem wędki za 4,500 z (sprowadzone na zamówienie)  i wiele w cenie 1500+ przy czym cena jest atrakcyjna (Zaubery ce 290 zł, Ecusima za 95-130 zł) . Szkoda tylko, że wędki spinning, bo nie lubię. Mimo wszystko sprzęt extra klasa.
Marcin

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #39 dnia: 17.01.2016, 10:51 »
Znalazłem na YouTube film Trabucco gdzie w akcji jest Selektor XS Stillwater, również Selektor XS Commercial.
Co ciekaw film został opublikowany 08.07.2015. Ten film jest chyba rodzajem zajawki z przygotowywanych feederowych nowości (tak mi się wydaje).
Poniżej film z akcją wędziska podczas holu, nie widać tylko na filmie czy to jest wersja 3.0 m czy 3,30 m. Hol występuje np. w minutach filmu: 5:30, 24:22, 28:50.


Dokładnie zanim wejdą nowości do sprzedaży to chociaż pół roku są testowane , a niektóre i 2 lata ale tak to się odbywa. Dobry filmik z typowej wanny .

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #40 dnia: 17.01.2016, 10:57 »
Muszę przyznać, że całkiem ładnie pracuje ten kijek na filmie. Trabucco mogło by dawać napisy po angielsku, bo z włoskim u mnie kiepsko :(
Pozdrawiam,
Maciek

Offline beret_89

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Puchaczów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #41 dnia: 17.01.2016, 11:30 »
No to teraz mam zagwozdkę jaką wędkę kupić...Trabucco Selektor XS StillWater Feeder? Czy może jednak Dragon MegaBAITS Combat Quiver?... :-\
Poza tym uważam, że PZW powinno zostać zniszczone

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #42 dnia: 17.01.2016, 14:40 »
Ja jeszcze poczekam na Commerciala Trabucco. W odwodzie Daiwa Method. Ale muszę choć udawać wierność marce! ;)
Arek

Offline Tomek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #43 dnia: 17.01.2016, 14:47 »
Zaczęła się karuzela nowości i zawrót głowy. Major a kiedy będzie dostępny Selektor XS Commercial?
Co ciekawe informacje o XS Commercial pojawiły się wcześniej niż XS Stillwater, a jednak ta wędka wcześniej weszła do sklepów. To chyba jednak dobrze skalkulowana akcja marketingowo-biznesowa zadecydowała o takiej kolejności.
Pozdrawiam
Tomek

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Nowy Selektor XS Stillwater od Trabucco - hit do metody?
« Odpowiedź #44 dnia: 17.01.2016, 15:56 »
Będzie sporo nowych wędek ale nie wszystkie przychodzą od razu to głównie zależy od tego w jakiej kolejności zlatują z fabryki do dystrybucji niektóre rzeczy na rok 2016r dopiero np. maju się pokazują . Na tą chwile nowe matchówki jeszczcze wjechały Sygnum XS 420 i 450 całkowicie nowa seria , następca starego Sygnuma.