Autor Wątek: Echosonda Deeper  (Przeczytany 6769 razy)

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Echosonda Deeper
« Odpowiedź #15 dnia: 18.01.2016, 13:04 »
Ja korzystam z 'banku' energii - ładuję komórę czy kamerę nad wodą. Masz rację, że pobór mocy jest duży. Bez banku jest ciężko...

No właśnie,  jak używam w terenie GPS-a z komórki (a są juz naprawde dobre) to nosze zapasową baterię ;)
powerbank, tez dobra rzecz (raczej do uzytku stacjonarnego - bez przemieszczania sie).
fajne są powerbanki na wymiennego paluszka 18650. Mozna dokupic pozniej kilka  i zabierac tyle na ile szacuje sie zapotrzebowanie energii.
Znów jestem

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 646
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Echosonda Deeper
« Odpowiedź #16 dnia: 18.01.2016, 13:37 »
Ja mam taki o pojemności 14 000 mAh, i starcza na 6 ładowań pełnych Iphone'a, na 3 ładowania dwugodzinnej baterii do kamery. Nie jest duży. A małe powerbanki to już w ogóle małe rozmiary i waga...
Lucjan

Offline pankowaty

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 14
Odp: Echosonda Deeper
« Odpowiedź #17 dnia: 18.01.2016, 14:09 »
Jeśli cena jest przeszkodą, to może warto rozważyć tanią chińską Lucky Fish Finder.  Kupiłem za ok. 300 zł. Z kolegami robiłem porównanie Lucky vs Deeper, pod kątem wskazań głębokości. Większych różnic nie stwierdziliśmy.  Oczywiście Deeper znacznie bardziej cieszy oko, zarówno urządzenie jak i aplikacja. Lucky ma dedykowane urządzenie wyświetlające o niedużej rozdzielczości.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Echosonda Deeper
« Odpowiedź #18 dnia: 18.01.2016, 18:31 »
Jeśli cena jest przeszkodą, to może warto rozważyć tanią chińską Lucky Fish Finder.  Kupiłem za ok. 300zl. Z kolegami robiłem porównanie Lucky vs deeper, pod kątem wskazań głębokości. Większych różnic nie stwierdziliśmy.  Oczywiście deeper znacznie bardziej cieszy oko, zarówno urządzenie jak i aplikacja. Lucky ma dedykowane urządzenie wyświetlające o niedużej rozdzielczości.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Na Aliexpres po 20 euro są.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka