Autor Wątek: Raj Wędkarski  (Przeczytany 23083 razy)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Raj Wędkarski
« dnia: 28.01.2016, 20:43 »
Tak przeglądając inne recenzje sklepów , nie mogłem znaleść recenzji sklepu Raj Wędkarski . A przecież wiem doskonale że kilku forumowych kolegów robiło właśnie tam zakupy ;)

Nie ukrywam że w poprzednim sezonie sklep nie był mi wcale znany , ale za sprawą tego forum miałem przyjemność poznać i zrobić tam zakupy i z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Może i sklep internetowy nie jest przepełniony różnymi rzeczami z różnych firm ale każdy na pewno znajdzie coś dla siebie . A jeśli chodzi komuś konkretnie o firmę Ringers to jest to właśnie dobre miejsce żeby zrobić tam właśnie zakupy danej firmy. Nie omieszkam również napisać że właśnie ten sklep jest jedynym przedstawicielem firmy Ringers na Polskę .

Mimo że w sklepie internetowym nie których rzeczy brak (dostępność) to radzę przedzwonić do p. Piotra i spytać się o stan magazynowy. Tak właśnie było z moimi zakupami , w sklepie intern. brak a w sklepie stacjonar. jak najbardziej do kupienia :D :thumbup: :beer:

Jeśli chodzi o kontakt emialowy , no cóż za pewne zależy to od wolnego czasu którego nam wszystkim brakuje ale za to kontakt tel. wzorowy i można rozmawiać godzinami :D :beer: :beer: :beer: :D

Miałem przyjemność rozmowy z p. Piotrem tel. i muszę przyznać że warto mieć zapisany nr tel. w swojej książce telefonicznej . Jest to człowiek który nie raz może nas zaskoczyć swoją wiedzą na temat wędkarstwa .

Podsumowując Raj Wędkarski warto tam zajrzeć bo mają produkty nie dostępne u innych sprzedawców , i sklep jak najbardziej godny POLECENIA :thumbup: :thumbup: :thumbup:

http://rajwedkarski.istore.pl/

Z poważaniem Marcin

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #1 dnia: 28.01.2016, 20:54 »
Wielokrotnie robiłem tam zakupy, chłopaki zawsze doradzą, a jak trzeba to i przedzwonią tu i tam żeby dopytać o dostępność jakiegoś towaru.

Prawie zawsze udzielają rabatów przy zakupach stacjonarnych.

Ceny na grubszy sprzęt też nigdy nie są sztywne.

Zaopatrzenie w środku sezonu jest moim zdaniem kompletne jeżeli chodzi o metody gruntowe i spławikowe. Są również woblery, blachy i gumy.

Handlują Ringersem, Sonu, Dynamite, Bait Techem, Daiwą, Guru, Avidem oraz naszymi rodzimymi firmami.

Zawsze wychodzę od nich zadowolony.

Polecam.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline zwir73

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #2 dnia: 28.01.2016, 21:09 »
Również polecam ,miła i fachowa obsługa ,a co najważniejsze sprawy reklamacji sprzętu są prowadzone na korzyść klienta. :thumbup:

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #3 dnia: 28.01.2016, 21:32 »
Może moja opinia nie będzie zbyt obiektywna bo przyjaźnię się z Piotrem ale w wielu sytuacjach mi bardzo pomógł i doradził. W sklepie największą wiedzę ma Piotr i Jarek nie ujmując Marcinowi ale pierwsza 2 wymiata. Nie ukrywając Piotr jest synem Pana Romana Bekiera bardzo utytułowanego  wędkarza. Rodzinny interes z wieloletnim doświadczeniem wędkarskim i ogromnymi znajomościami. Większość mojego sprzętu kupiłem od Piotra i zawsze byłem zadowolony :)

Offline Kornel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #4 dnia: 29.01.2016, 03:41 »
Ja również oceniam sklep na duży plus. Kiedyś nawet miałem taką sytuację, że wybierałem się na nieznane mi wcześniej łowisko, nie wiedziałem do końca na co się nastawiać itd, a Pan Piotr wyciągnął telefon, zadzwonił do kolegi, który na danej wodzie wedkuje dowiedział się czego trzeba i konkretnie doradził co mam kupić i na co się nastawiać :) Chłopaki starają się pomagać jak tylko mogą.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


Offline Smolar4321

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Okolice Łodzi (Bełdów)
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #5 dnia: 29.01.2016, 09:06 »
Od kilku lat robie zakupy u Piotrka, super sklep, wyposażenie, obsługa, ceny atmosfera. POLECAM :)
Kamil

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #6 dnia: 02.02.2016, 14:08 »
Dość często odwiedzam Wędkarski Raj. Czasem robię większe zakupy, czasem mniejsze.
Cenię sobie wiedzę Piotra oraz jego chęć pomocy. Bardzo podoba mi się to, że Panowie nadążają za trendami i zawsze starają się aby ich oferta była aktualna, a nawet wyprzedzająca inne sklepy.
Dla mnie ważne jest, że mają Ringersa ! :D - mają i bieżące rzeczy i nowości :bravo:

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #7 dnia: 02.02.2016, 14:20 »
Ja robiłem zakupy raz stacjonarnie i raz internetowo i wszystko w najlepszym porządku. Odpowiedzi na e-mail konkretne i nie zostałem bez zwrotnego e-mail. W sklepie panuje miła atmosfera i jakiś gratis się trafi (ja dostałem). Człowiek nie czuje się jak intruz a jako klient, o którego się dba i pomaga. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej obsługi.
Darek

Offline Radek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzielimy się wiedzą
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #8 dnia: 06.02.2016, 11:26 »
Polecam sklep.
Przy zakupie zawsze rabat bądź gift.
Profesjonalne podejście, pomoc i  wsparcie przy zakupach.
Złego słowa nie można powiedzieć.
R.
Dzielimy się wiedzą

Offline mck

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #9 dnia: 16.02.2016, 22:06 »
Odwiedziłem dziś Raj Wędkarski. Jak zwykle pełen profesjonalizm. Super obsługa, pomoc w doborze towaru do nęcenia i na hak. Przy okazji prezentacja pompki Ringersa do expandera. Widać, że chłopaki wiedzą o co chodzi w temacie i jak rozmawiać z klientem. Podzieli się swoją wiedzą, dorzucili kilka kulek hakowych i oczywiście rabat. Tak trzymać!

Offline Tycjan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żychlin
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #10 dnia: 17.02.2016, 07:27 »
Czasami bywam w Łodzi, trzeba będzie zajrzeć 8)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #11 dnia: 17.02.2016, 09:18 »
Rzeczywiście można sobie miło pogadać i czegoś nowego się dowiedzieć. Jeśli rozwineli by sklep internetowy obroty pewnie skoczyły by o kilkaset procent. Szkoda, że sprzedaż online traktują trochę po macoszemu.
Marcin

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #12 dnia: 17.02.2016, 20:53 »
Ja dzisiaj już jestem po kolejnej rozmowie tel. i kolejnych zakupach w "Raju" :thumbup:

No cóż tu pisać :-[ MEGA PROFESJONALNE podejście do klienta i jego zadowolenia :P pan Piotr jest Expertem jakich mało, można było by rozmawiać i rozmawiać i człowiek ciągle coś nowego się dowiaduje na temat wędkarstwa :thumbup: :beer: :beer: :beer:

Ekipa z Raju zasługuje na miano sprzedawców rok 8):thumbup: :beer: :thumbup: a konkurencja z Drapieżnika może od nich się uczyć ;)

Fakt nie mają za dużo rozwiniętego sklepu inter. ale tel. można "wszystko" załatwić i co najważniejsze umieją dbać o stałych klientów których im nie brakuje :bravo:
Z poważaniem Marcin

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #13 dnia: 18.02.2016, 19:39 »
Jestem po pierwszym razie - przesyłka expres.
Ocena 10/10
Polecam!
Maciek

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raj Wędkarski
« Odpowiedź #14 dnia: 29.02.2016, 21:38 »
Wybieram się jutro do tego sklepu - po drodze 8)
Mogę kupić coś dla kogoś z mojej okolicy.
Przysługa za przysługę :)
Pozdrowienia
Czarek FKM