Autor Wątek: Produkty hand made - produkcja Marek Cieślik  (Przeczytany 23412 razy)

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Produkty hand made - produkcja Marek Cieślik
« dnia: 12.10.2016, 11:13 »
Niedawno szukałem dużej półki bocznej do kosza lub fotela. Oczywiście dostępność i możliwość wyboru sklepowych seryjnych półek jest dość duża, tylko cena czasem potrafi przyprawić o zawrót głowy.
Wypytując znajomych i przeszukując internet natrafiłem na Marka Cieślika i jego produkty.
Moim wymaganiem było aby zrobił dla mnie półkę boczną w największej wersji (porównując z wersjami sklepowymi - XL). Półka musiała mieć nieprzemakalny składany parawan w kolorze szarym. Wszystkie uchwyty miały być na rozmiar D36 - Marek robi swojej produkcji, ale ja chciałem ClipOne z Rive. Do tego poprosiłem o jedną nogę teleskopową 750/1050 D36 - jedną Rive miałem w domu.
Realizacja tego produktu trwała około 2 tygodnie. Półka przyjechała solidnie zapakowana kurierem.
Była zrobiona tak jak sobie zażyczyłem, wykonana bardzo starannie i schludnie. Nic tej produkcji nie mam do zarzucenia.
Jeśli chodzi o cenę to zazwyczaj są to indywidualne ustalenia, w końcu każdy przyszły użytkownik ma inne pomysły, ale śmiało mogę powiedzieć, że produkt Marka wyniósł mnie około 30% ceny sklepowej kompletu z topowej półki dostępnej u nas w kraju.
Marek robi nie tylko takie półki, ale kosze wędkarskie pod zamówienie, układy transportowe, czy platformy jezdne - i ona właśnie jest moim następnym celem na liście życzeń  ;)

Polecam jego prace z czystym sumieniem.
Kontakt do Marka: 606 719 854

Zamieszczam kilka mało profesjonalnych fotek:




Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Elegancja :)
Marcin

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Po nazwisku można szybko znaleźć prezentację sprzętu tego pana na innym forum. Miażdży.

Marcinie, spróbuj go zaprosić do nas na forum. Niech i u nas zrobi taką prezentację. Prawdziwa tragedia, że nie ma własnej strony internetowej...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Ma swoją stronę:

http://lmpolska.com/

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
A, to przepraszam.

A działa Wam oferta? Bo mnie się nic nie otwiera.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
A, to przepraszam.

A działa Wam oferta? Bo mnie się nic nie otwiera.

Nie działa >:O

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Rozmawiałem z Markiem. Teraz jest trochę zajęty, bo ma jakieś nowe projekty do ukończenia, ale jak tylko się z tym upora to ma do nas zawitać.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Marek ma jeszcze do skończenia mój nowy kosz, choć w sumie kosz jest gotowy a problem jest z osprzętem i ogolnie masę innej roboty. Robota, solidność i wykonanie rewelacyjne.
Prywatnie to super gość. Ma masę roboty, dlatego nie ma czasu na rozwijanie strony internetowej, fotki i podobne. Jak nie narzeka na robotę (a ma zamówienia również z zagranicy), to też reklamy po prostu nie potrzebuje. Ja u niego zamówiłem właśnie kosz z osprzętem, platformę pod kosz z układem transportowym i taką półkę boczną z parawanem. Wykonanie jest rewelacyjne. Moich jeszcze nie odebrałem, bo czekam aż dojdzie kilka drobiazgów pewnej firmy, ale znam jego produkty, widziałem osobiście jak i gdzie je robi. Facet wart polecenia.

Strona nie działa w całości. Działają chyba tylko realizacje. Tak jak pisałem, Marek ma sporo roboty, zamówień i nie ma za bardzo czasu na grzebanie przy stronce. To jest super chłop, typowy fachowiec, bardzo serdeczny i pomocny. Takich ludzi jak on ze świeczką szukać. Nie piszę, żeby mu słodzić czy chwalić, takie są moje odczucia. Na pewno jak będzie miał chwilę czasu to uzupełni stronę, choć w mojej ocenie nie jest to konieczne bo zamówień ma na prawdę dużo. Pracuje sam a jego praca to typowe i solidne rękodzieło, więc większa ilość zamówień w tym przypadku mogła by tylko zaszkodzić.
Grzegorz

Offline iras-m66

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wa-wa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Super, dobrze wiedzieć na przyszłosć. Cieszyć się należy że są Fachowcy, o których można przeczytać takie opinie :thumbup:.
Sam noszę się z zamiarem zrobienia sobie półki pod siebie i zbieram materiały.
Złów i wypuść (choćby po to, by mieć co łowić w przyszłości)
Irek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Coraz mniej takich ludzi. A wielka szkoda...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Marek poprosił mnie o wstawienie zdjęć swojej ostatniej pracy, ponieważ jak sam przyznał, On jest człowiekiem pracy, a nie internetu ;) Do tego ostatnio nie ma najzwyczajniej czasu.
Także pozwolę sobie być poniekąd pośrednikiem w przekazywaniu jego prac.





Poinformował mnie też, że pracuje aktualnie nad bardzo ciekawym projektem. Marek chce zrobić platformę/siedzisko/układ jezdny przystosowane do mało pojemnych aut. Jak dostanę więcej szczegółów, może fotki, to coś napiszę.

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Kontynuując temat prac Marka, o którego prowadzenie mnie poprosił, oraz nawiązując do wątku, który ostatnio pojawił się na forum (http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=6662.0), zamieszczam kilka nowych informacji.
Pojawiła się wzmianka nt "brata" Cuzo.
Potwierdzam. Widziałem jak wygląda i czym jest ów projekt. Jest co prawda  nieskończony, i jak sam "twórca" powiedział, jest sporo jeszcze do zrobienia, ale wg mnie jest to pomysł wart uwagi :bravo:
Oczywiście sam projekt i wygląd fotela to jest baza Cuzo, ale reszta......hmmmm...... jakże proste, ale jakże funkcjonalne ;D
Niestety zdjęć zamieścić mi nie wolno. Więcej informacji ode mnie, ani od Marka nie wymagajcie, ponieważ (tak to wolno mi napisać)jest to projekt w kooperacji Marka wraz z chłopakami z Elektrostatyka. reszta informacji, z tego co usłyszałem wypłynie od Elektrostatyków 8)



Ale jest jeszcze jeden pomysł do przedstawienia. Jest to odpowiedź Marka na pomysły i trendy z ówczesnego świat wędkarskiego. Siedzisko z fotelem obracanym - hand made !
Są to nogi D25, oczywiście w pełni regulowane. Półka boczna nie pozostanie taka goła, będzie to obowiązkowo wersja z parawanem (nieprzemakalnym). Będą dwie wersje półki, cała oraz pól na pół z miejscem na kuwetę. Półki będą miały nogi tylne , pozwalające na wygodne ustawienie na każdym terenie (skarpie, pomoście etc). Fotel będzie jeszcze posiadał podnóżek ! Na razie wiele jeszcze do zrobienia i do przetestowania, ale już zapowiada się smakowicie.
Tutaj zdjęcia mogę zamieścić.  8) To jest projekt prywatny Marka.
Pamiętajcie, że jeszcze sporo się zmieni (tak jak napisałem) - to na razie niepełna wersja prototypowa.


Jeżeli, macie jakieś pytania, to na początku tematu jest podany nr telefonu do Marka. Spokojnie możecie dzwonić. Marek woli rozmawiać, niż pisać jakieś długie durne posty (jak ja) - taki już z niego hand made worker ;)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Produkty hand made - produkcja Marek Cieślik
« Odpowiedź #13 dnia: 09.01.2017, 21:13 »
Ciekawe tematy gość robi. Poczytałem opinie o nim na innym forum wędkarskim (znajdziecie je po wpisaniu Marek Cieślik w Google).  Widać, że wie co robi.
Krzysztof

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Produkty hand made - produkcja Marek Cieślik
« Odpowiedź #14 dnia: 09.01.2017, 21:14 »
Ciekawe tematy gość robi. Poczytałem opinie o nim na innym forum wędkarskim (znajdziecie je po wpisaniu Marek Cieślik w Google).  Widać, że wie co robi.

Poważnie?
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?action=profile;u=2129 ;)
Jacek