Autor Wątek: Match PRO  (Przeczytany 19601 razy)

elvis77

  • Gość
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #15 dnia: 28.01.2015, 00:47 »
Luk- nie tłumacz się. Winny się tłumaczy.
Niektórzy mają problemy ze zrozumieniem tekstu,i o ile to wynika z błędów w pisowni lub literówki to można zrozumieć,ale niekiedy to czysta złośliwość. Też tak miałem i szkoda strzępić języka.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #16 dnia: 28.01.2015, 05:48 »
Czytając Wasze posty, zdałem sobie sprawę, że zapomniałem ocenić oferty sklepu, a to też istotny punkt. Zaraz się poprawię :)

A propos kolegi, którego konto - jak widzę - przestało już istnieć, to chyba są tacy ludzie, którzy są bardzo konfliktowi. Ale o tym nie w tym temacie. Obiecuję, że założę na ten temat odrębny wątek, bo to też ciekawa sprawa i mam swoje zdanie na ten temat :)
Dobrze, że sam dokonał tego wyboru   :)
Robert

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #17 dnia: 28.01.2015, 09:19 »
Bardziej chodzi mi o zrozumienie, że absolutnie  nie uważam Match Pro za zły sklep. Wyszukiwanie towaru i opisy pozostawiaja wiele do życzenia, ale to tylko jeden z 'faktorów' składających sie na całość.
W zamierzeniu takie informacje o sklepach mają pomagać wędkarzom na tym forum, nie chodzi o 'piętnowanie' kogoś, ani też o reklamę ;)

A pytania czemu ktoś napisał 'coś' są nierozsądne - i mają w zamyśle chyba tylko  zasiać ferment. Można mieć obiekcje do danych opinii, zgadzać się z nimi lub nie,  ale przyczepiać się do tego, że ktoś je ma? Krejzi :) 
Lucjan

Offline psontour7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapalony Feederowiec
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #18 dnia: 28.01.2015, 22:17 »
Polecam ten sklep,zero problemow! Szybka i tania wysylka,dosc duzo towaru feederowego.
Kuba

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #19 dnia: 02.03.2015, 11:04 »
Rowniez rekomenduje ten sklep!!! Szybko, sprawnie, solidnie! :thumbup:
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

river

  • Gość
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #20 dnia: 02.03.2015, 11:22 »
Ja nigdy nie miałem problemów z tym sklepem jedynie jak wcześniej pisaliście strona do poprawy
Więc wszystko na 5 strona 2.5

P.S

Widzę że forum wyczynowe nie wystarcza niektórym "zawodnikom"  i zjawiają się tutaj
Wszystko fajnie tylko  po co ten ferment Panie Arturze  lub Pani Marleno .M( ON I ONA )
Zazdrość cecha narodowa...

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #21 dnia: 02.03.2015, 15:32 »
 Jak najbardziej polecam ten sklep, mi się u nich świetnie kupuje. A jak cos trzeba to i telefon odbiorą . Polecam

 

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #22 dnia: 02.03.2015, 18:41 »
A jak cos trzeba to i telefon odbiorą .
Po przeczytaniu tego zdania zaśmiałem się, ale po chwili zrobiło mi się smutno... ^^\

Dobrze, że sklep zbiera dobre opinie bo planuję tam większe zakupy, więc być może niedługo i ja będę mógł im wystawić "Pozytywa" ;)
Pozdrawiam
Marcin

Offline Asdic

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wlkp
  • Ulubione metody: bat
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #23 dnia: 02.03.2015, 19:35 »
Jak dla mnie MatchPro to:
Obsługa i kontakt z klientem: 10
Oferta sklepu: 9
Ceny sprzętu: 7
Szybkość realizacji zamówienia: 10
Strona internetowa sklepu: 2
Pozdrawiam
Romek

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #24 dnia: 02.03.2015, 20:13 »
Cytuj
Cytat: Dżamukka w Dzisiaj o 15:32

    A jak cos trzeba to i telefon odbiorą .

Po przeczytaniu tego zdania zaśmiałem się, ale po chwili zrobiło mi się smutno... ^^\

 nie wiem, może ja w niewielu sklepach internetowych kupuję, ale są takie co telefonu nie odbierają i generalnie kontakt maja utrudniony... więc nie wiem dlaczego takie rozbieżne emocje Cie dopadły ;) ?



Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #25 dnia: 02.03.2015, 20:29 »
W żaden sposób nie piję oczywiście do Ciebie, chodziło mi tylko o realia w których żyjemy, że się człowiek cieszy, że w sklepie telefon od niego odbierają... podczas kiedy na świecie sklepy same po pewnym czasie dzwonią żeby zapytać się czy ktoś jest zadowolony z użytkowania zakupionej rzeczy... a u nas w Polsce, my klienci, zostawiając w sklepach często potężne sumy jesteśmy traktowani jak najgorszy śmieć...
Pozdrawiam
Marcin

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #26 dnia: 02.03.2015, 20:31 »
 No a w Match-PRO odbierają ;) jak sam wiesz niektóre sklepiki maja Nas głęboko w ........ >:O

river

  • Gość
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #27 dnia: 02.03.2015, 21:08 »
Nie tylko sklepiki wędkarskie mają klienta głęboko
Wczoraj teść opowiadał jak pojechał po coś do jakiegoś tam sklepu i sprzedawca siedział przed kompem i nawet nie wstał rzucił tylko do teścia żeby poczekał 4 minuty bo chce zobaczyć czy go zabiją 8) Koleś grał w jakąś grę w necie 4 minuty minęły i nadal grał a teściu stał i czekał aż straciłcierpliwość :)
Dziś jest jakieś niezrozumiałe podejście do pracy a bez chęci wyników nie ma w żadnej dziedzinie
Słyszałem ostatnio masę opowieści jak ludzie pracują np o handlowcach co wysyłają całe dwa maile na tydzień z ofertą do klienta :)
Reszta czasu idzie na granie w necie ,inni walą ściemę bunkrują się w domach a potem zjeżdżają do firmy:)
O co w tym wszystkim chodzi to nie mam pojęcia

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #28 dnia: 02.03.2015, 21:23 »
a u nas w Polsce, my klienci, zostawiając w sklepach często potężne sumy jesteśmy traktowani jak najgorszy śmieć...

co do tego to sie zgodze w 100%, podejscia nie mają sprzedawcy do kupujących, tylko wcisnąć szajs który nie schodzi z półek sklepowych i tyle... a jak zapytasz o coś konkretnego z firmy o której nie mają pojęcia to Ci powie "Panie co Pan wymyślasz, tyle tu tego mam że napewno można coś dla siebie wybrać a nie tam jakieś wynalazki ..."
Krzysztof

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Match PRO
« Odpowiedź #29 dnia: 03.03.2015, 22:30 »
P.S

Widzę że forum wyczynowe nie wystarcza niektórym "zawodnikom"  i zjawiają się tutaj
Wszystko fajnie tylko  po co ten ferment Panie Arturze  lub Pani Marleno .M( ON I ONA )
Zazdrość cecha narodowa...
No proszę. Czyli osoby dobrze już znane.
Ciekawe, że na tych forach mocno specjalistycznych (znane forum wyczynowe oraz spinningowe) nie panuje zbyt przyjazna atmosfera. Może tak to jest, kiedy każdy chce być specjalistą :)
Pozdrawiam
Mateusz