Autor Wątek: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy  (Przeczytany 26595 razy)

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #75 dnia: 13.06.2017, 21:49 »
Nie wpadł mi w oko ten temat :P super z ich strony, że wspierają.
Paweł

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #76 dnia: 13.06.2017, 22:02 »
Nie wpadł mi w oko ten temat :P super z ich strony, że wspierają.
Jak się podoba stronka?  Zapraszam do aktywnego uczestniczenia w życiu aplikacji.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #77 dnia: 13.06.2017, 23:06 »
Przewidujesz może aplikację mobilną? Z komputera korzystam znacznie mniej w celach rozrywkowych niż ze smart fona, a może inni maja podobnie :)

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #78 dnia: 13.06.2017, 23:21 »
Przewidujesz może aplikację mobilną? Z komputera korzystam znacznie mniej w celach rozrywkowych niż ze smart fona, a może inni maja podobnie :)
Tak będą aplikacje na telefon (android i iphone) ale trochę się to przeciąga. Ale już teraz bez problemu możesz korzystać z aplikacji na przeglądarce w telefonie, strona jest przystosowana do małych urządzeń.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #79 dnia: 20.06.2017, 22:07 »
Zostało 6 dni żeby zgłosić się do konkursu na najlepszą wyprawę! Czekają na Was bony do Sklep Wędkarski Drapieżnik!
Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy dodać opis i zdjęcia z wyprawy. Szczegóły konkursu http://fishing-book.com/administrative_messages/3

Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #80 dnia: 26.06.2017, 21:52 »
Już niedługo zakończenie konkurs na najlepszy artykuł. Sklep Wędkarski Drapieżnik ufundował nagrodę dla zwycięzcy. Zapraszamy do opisywania metod wędkarskich, relacji z zawodów lub nawet opowiadań wędkarskich! Szczegóły konkursu na http://fishing-book.com/administrative_messages/4

Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #81 dnia: 03.07.2017, 22:48 »
W konkursie na najlepszą wyprawę miejsce trzecie zajął Kamil Skwara ze swoją wyprawą na łowisko Karpiowe Big Game Kobylany.
Wspaniały tekst z wieloma szczegółami obranej taktyki! No i oczywiście piękne ryby! Polecamy przeczytać na http://fishing-book.com/expeditions/248

Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #82 dnia: 06.07.2017, 18:50 »
Świetna wyprawa Adrian Szymański zajęła drugie miejsce w konkursie! Wiele gatunków ryb i wciągający tekst! Zapraszamy do przeczytania bo można poczuć klimat wyprawy http://fishing-book.com/expeditions/276

Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #83 dnia: 13.07.2017, 18:34 »
Zwycięzcą konkursu na najlepszą wyprawę został Damian Nowotarski! Złowił on pięknego suma i opisał to tak, że można poczuć te emocje! Zapraszamy do zapoznania się z wyprawą http://fishing-book.com/expeditions/225

Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #84 dnia: 02.11.2017, 11:12 »
Dawno nic tu nie wrzucałem ale zamierzam to nadrobić:

W tym sezonie odwiedziłem łowisko komercyjne "Wapnica". 12 ha tafli wody, w urokliwym i spokojnym miejscu z dala od zabudowań. Staw jest świetnie zarybiony wieloma gatunkami ryb, a gospodarze to przemili ludzie, których cechuje pasja do wędkarstwa.

Zapraszam na http://fishing-book.com/places/389 po więcej informacji i rzeczywiste wpisy z wypraw.
A co byście powiedzieli na zawody na tym stawie?

Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #85 dnia: 05.11.2017, 21:01 »
Czy widzieliście już nasze statystyki? W prosty sposób każdy z was na swoim profilu ma przedstawione dane za pomocą diagramu:
- łowiska na których łowiłeś
- typy łowisk na których łowiłeś
- stosowane przynęty
- stosowane metody wędkarskie
- najczęściej poławiane gatunki ryb
Macie jeszcze jakieś swoje propozycje, jakie statystyki chcielibyście mieć prowadzone? :)
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 853
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #86 dnia: 05.11.2017, 22:53 »
Mariusz ale mnie nakręciłeś myślałem że 12 ha tafli wody to w całości ale to jest podzielone.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #87 dnia: 07.02.2018, 22:28 »
Już za dwa dni startuje Rybomania 2018 ekipa Fishing Booka zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska nr 8, w hali nr 5a!

Przyjdzcie i podzielcie się z nami pomysłami na rozwój aplikacji albo konstruktywną krytyką. Najciekawsze opinie nagrodzimy prezentami!

https://www.fishing-book.com/
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #88 dnia: 08.02.2018, 07:57 »
Moja uwaga tylko. Na stronie, która jest estetyczna i ładnie wykonana, zdjęcia w bardzo kiepskiej jakości. Jakby ktoś screeny robił i w paincie zapisywał do jpg'a.
Nie czepiam się, jedynie "sygnalizuję"  ;) Pliki w dobrej jakości tylko samo zmniejszanie psuje jakość. Coś tu nie gra zdecydowanie.

Kolejna sprawa. W zakładce "Łowiska". Kiedy zmniejszyłem mapę CTRL+kółko myszy, okazało się, że północno-wchodnia cześć Polski jest oznaczona łowiskami, natomiast już rejon śląska - nie. Nie było ani jednego łowiska. Dopiero kiedy ponownie powiększyłem mapę, łowiska pojawiły się już na całym obszarze kraju, także na śląsku.

Ostatecznie, klikając na "Dodaj łowisko", kręciło, kręciło aż w końcu pokazała się informacja - Application Error.  :(

Kiedy po 3 próbach w końcu udało się przejść do logowania, pod ZALOGUJ SIĘ, napisy NOWE KONTO i Zaloguj przez Facebook nakładają się na siebie.

Udało się kliknąć - NOWE KONTO, gdzie po wpisaniu danych i zatwierdzeniu otwarło się od razu pole logowania. Bez informacji, czy jakieś potwierdzenie będzie na email, czy muszę coś akceptować, potwierdzać, czy mogę się już zalogować. Kiedy próbuję się zalogować mam informację, Niepoprawny email lub hasło.

Bez żadnej złośliwości, już jestem skutecznie zniechęcony do korzystania. Wizyta, próba skorzystania z podstawowych funkcji i rejestracja i już na tym etapie problemy. Piszę to tylko w trosce o rozwój aplikacji i strony. Warto popracować nad detalami. Ja tak naprawdę chciałem korzystać i ... nie umiem. Straciłem sporo czasu, siedząc w pracy w tej chwili i do końca nie wiem czy zaloguję się, czy będzie jakiś email itd. Czyli znów tracę czas.
Piszę to na chłodno ale tylko dlatego, by uświadomić jak może reagować potencjalny użytkownik, osoba, która nie zna Cię z forum tak jak ja, ktoś, kto przypadkiem wejdzie, sprobuje się zalogować, skorzystać.

Dobra, już wiem co jest grane. Nakłada się napis ZAREJESTRUJ SIĘ - w polu rejestracji z napisem ZALOGUJ SIĘ. Dlatego jak klikam w niebieski pasek to przenosi mnie do logowania. Takie coś nie powinno mieć miejsca. Popraw to Mariusz bo to serio zniechęca.




W końcu, kiedy udało mi się pokombinować i zarejestrować > próba logowania i dupa. Nie da się. Tym razem dlatego, że nie potwierdziłem maila. Ale po tylu nieudanych próbach logowania, spowodowanych błędem w wyświetlaniu strony, skąd mam wiedzieć, że akurat się udało?

Kolejna sugestia - dajcie informację, że konto utworzone pomyślnie, jednakże wymagana jest akceptacja poprzez link, który został wysłany na podany w trakcie rejestracji adres, taki standardowy tekścik. Wtedy ktoś wie, że ma tam się udać i potwierdzić. Nie każdy jest alfą i omegą, tutaj znów uwaga nie złośliwa tylko koleżeńska - ludzie w obsłudze komputera są na różnym poziomie zaawansowania. Warto o tym pomyśleć.
Grzegorz

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fishing-Book.com - nowy portal społecznościowy dla wędkarzy
« Odpowiedź #89 dnia: 08.02.2018, 10:17 »
Moja uwaga tylko. Na stronie, która jest estetyczna i ładnie wykonana, zdjęcia w bardzo kiepskiej jakości. Jakby ktoś screeny robił i w paincie zapisywał do jpg'a.
Nie czepiam się, jedynie "sygnalizuję"  ;) Pliki w dobrej jakości tylko samo zmniejszanie psuje jakość. Coś tu nie gra zdecydowanie.

Kolejna sprawa. W zakładce "Łowiska". Kiedy zmniejszyłem mapę CTRL+kółko myszy, okazało się, że północno-wchodnia cześć Polski jest oznaczona łowiskami, natomiast już rejon śląska - nie. Nie było ani jednego łowiska. Dopiero kiedy ponownie powiększyłem mapę, łowiska pojawiły się już na całym obszarze kraju, także na śląsku.

Ostatecznie, klikając na "Dodaj łowisko", kręciło, kręciło aż w końcu pokazała się informacja - Application Error.  :(

Kiedy po 3 próbach w końcu udało się przejść do logowania, pod ZALOGUJ SIĘ, napisy NOWE KONTO i Zaloguj przez Facebook nakładają się na siebie.

Udało się kliknąć - NOWE KONTO, gdzie po wpisaniu danych i zatwierdzeniu otwarło się od razu pole logowania. Bez informacji, czy jakieś potwierdzenie będzie na email, czy muszę coś akceptować, potwierdzać, czy mogę się już zalogować. Kiedy próbuję się zalogować mam informację, Niepoprawny email lub hasło.

Bez żadnej złośliwości, już jestem skutecznie zniechęcony do korzystania. Wizyta, próba skorzystania z podstawowych funkcji i rejestracja i już na tym etapie problemy. Piszę to tylko w trosce o rozwój aplikacji i strony. Warto popracować nad detalami. Ja tak naprawdę chciałem korzystać i ... nie umiem. Straciłem sporo czasu, siedząc w pracy w tej chwili i do końca nie wiem czy zaloguję się, czy będzie jakiś email itd. Czyli znów tracę czas.
Piszę to na chłodno ale tylko dlatego, by uświadomić jak może reagować potencjalny użytkownik, osoba, która nie zna Cię z forum tak jak ja, ktoś, kto przypadkiem wejdzie, sprobuje się zalogować, skorzystać.

Dobra, już wiem co jest grane. Nakłada się napis ZAREJESTRUJ SIĘ - w polu rejestracji z napisem ZALOGUJ SIĘ. Dlatego jak klikam w niebieski pasek to przenosi mnie do logowania. Takie coś nie powinno mieć miejsca. Popraw to Mariusz bo to serio zniechęca.




W końcu, kiedy udało mi się pokombinować i zarejestrować > próba logowania i dupa. Nie da się. Tym razem dlatego, że nie potwierdziłem maila. Ale po tylu nieudanych próbach logowania, spowodowanych błędem w wyświetlaniu strony, skąd mam wiedzieć, że akurat się udało?

Kolejna sugestia - dajcie informację, że konto utworzone pomyślnie, jednakże wymagana jest akceptacja poprzez link, który został wysłany na podany w trakcie rejestracji adres, taki standardowy tekścik. Wtedy ktoś wie, że ma tam się udać i potwierdzić. Nie każdy jest alfą i omegą, tutaj znów uwaga nie złośliwa tylko koleżeńska - ludzie w obsłudze komputera są na różnym poziomie zaawansowania. Warto o tym pomyśleć.

Dzięki za uwagi ale jesli mogę się spytać... Podasz może rozdzielczość na jakiej próbowałeś rejestracji? Bo coś nie potrafię tego odtworzyć.. Wszystko na moje oko działa porpawnie? :)

Edit. Widzę że na Ie nie działa :) Faktycznie. Aczkowilek na chroomie zadziała, a tamto poprawimy :)