Autor Wątek: Skleptrabucco.pl  (Przeczytany 78220 razy)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #195 dnia: 19.04.2017, 20:09 »
Kiedyś właściciel tego sklepu udzielał się na forum, ale jakoś zamilkł od jakiegoś czasu.
Nick Major.

Nie ma się co dziwić, wystarczy poczytać ten temat od początku :)
Krzysztof

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 350
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #196 dnia: 26.04.2017, 20:01 »
Drugie zakupy przez sklep online...i znów mały zonk :facepalm:. Do przesyłki nie dołączyli mi portfela na przypony Stonfo - szybki telefon i Pan wyjaśnia mi, że wyślą go następną przesyłką, bo nie było w głównym magazynie...Niby mi się nie spieszy, ale jakieś powiadomienie można było mi wysłać, czyż nie?
Pewnie jakiegoś bonusa dodadzą, ale nie o to chodzi, żeby się upominać o uzupełnienie przesyłki. Mam nadzieję, że to ostatnia wtopa sklepu, bo trzeci raz się zastanowię...Moja ocena spada do 4/5. Oby było lepiej... 8).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #197 dnia: 26.04.2017, 20:22 »
Drugie zakupy przez sklep online...i znów mały zonk :facepalm:. Do przesyłki nie dołączyli mi portfela na przypony Stonfo - szybki telefon i Pan wyjaśnia mi, że wyślą go następną przesyłką, bo nie było w głównym magazynie...Niby mi się nie spieszy, ale jakieś powiadomienie można było mi wysłać, czyż nie?
Pewnie jakiegoś bonusa dodadzą, ale nie o to chodzi, żeby się upominać o uzupełnienie przesyłki. Mam nadzieję, że to ostatnia wtopa sklepu, bo trzeci raz się zastanowię...Moja ocena spada do 4/5. Oby było lepiej... 8).

Nie pierwszy, nie ostatni przypadek.
Krzysztof

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 350
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #198 dnia: 30.06.2017, 12:30 »
Ręce opadły mi kolejny i myślę, że już ostatni raz. Na portfel Stonfo z drugiego zamówienia w Tym sklepie czekałem...MIESIĄC!. Emocje od tego czasu opadły i mówię sobie do trzech razy sztuka. Tym razem próba zamówienia nr 3 przez Allegro, bo ponoć tam bezpieczniej.

Zamówiłem:
- spławiki Drennan Crystal Waggler (2x 2,0g, 1x 2,4g, 1x 3,2g - antenki w kolorze czerwonym)
- fluorocarbon Drennan Supplex (0,17 i 0,22mm)
-agrafki Cralusso Quick Snap (nr 10)

Otrzymałem:
-spławiki 3x2,0g i 1x3,2g - w dwóch antenki zielone >:O, gdzie jest 2,4g?
-fluorocarbon 0,17, który pęka w rękach i 0,20 - gdzie jest 0,22mm?
-agrafki nr 8 - gdzie są nr 10?

Jak dla mnie to totalny freestyle w dobieraniu towaru do zamówienia, przez Sprzedawcę i żenująca olewka! 3/3 zamówienia i w każdym coś nie tak lub czegoś brakowało...Jak tak można? Co z tego, że Sprzedawca ma szeroki asortyment sprzętu, często niedostepnego u innych, jeśli każde zamówienie to loteria? Myślałem, że pomyłki to ludzka rzecz, ale największą pomyłką jest zamawianie w TYM sklepie. Nie dam się już zrobić w ch..a!


Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #199 dnia: 30.06.2017, 12:51 »
Gdybyśmy Cię nie znali, to zapewne nie uwierzylibyśmy w to wszystko ;) Skandal i tyle.
Jacek

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #200 dnia: 30.06.2017, 13:00 »
Nie kupujemy w Traubucco.pl i tyle w temacie. Skończą się problemy a oni niech zastanowią się nad swoją przyszłością. Dla sklepu Traubucco.pl :thumbdown:

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #201 dnia: 30.06.2017, 13:02 »
Ręce opadły mi kolejny i myślę, że już ostatni raz. Na portfel Stonfo z drugiego zamówienia w Tym sklepie czekałem...MIESIĄC!. Emocje od tego czasu opadły i mówię sobie do trzech razy sztuka. Tym razem próba zamówienia nr 3 przez Allegro, bo ponoć tam bezpieczniej.

Zamówiłem:
- spławiki Drennan Crystal Waggler (2x 2,0g, 1x 2,4g, 1x 3,2g - antenki w kolorze czerwonym)
- fluorocarbon Drennan Supplex (0,17 i 0,22mm)
-agrafki Cralusso Quick Snap (nr 10)

Otrzymałem:
-spławiki 3x2,0g i 1x3,2g - w dwóch antenki zielone >:O, gdzie jest 2,4g?
-fluorocarbon 0,17, który pęka w rękach i 0,20 - gdzie jest 0,22mm?
-agrafki nr 8 - gdzie są nr 10?

Jak dla mnie to totalny freestyle w dobieraniu towaru do zamówienia, przez Sprzedawcę i żenująca olewka! 3/3 zamówienia i w każdym coś nie tak lub czegoś brakowało...Jak tak można? Co z tego, że Sprzedawca ma szeroki asortyment sprzętu, często niedostepnego u innych, jeśli każde zamówienie to loteria? Myślałem, że pomyłki to ludzka rzecz, ale największą pomyłką jest zamawianie w TYM sklepie. Nie dam się już zrobić w ch..a!


A jaka jest odpowiedź sklepu?

Chub

  • Gość
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #202 dnia: 30.06.2017, 13:02 »
A czy to jakaś nowość?
Swego czasu zmieniał nick na allegro po wielu negatywach dziwię się, że komuś się chce w to bawić jeszcze..

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 350
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #203 dnia: 30.06.2017, 13:15 »
Ręce opadły mi kolejny i myślę, że już ostatni raz. Na portfel Stonfo z drugiego zamówienia w Tym sklepie czekałem...MIESIĄC!. Emocje od tego czasu opadły i mówię sobie do trzech razy sztuka. Tym razem próba zamówienia nr 3 przez Allegro, bo ponoć tam bezpieczniej.

Zamówiłem:
- spławiki Drennan Crystal Waggler (2x 2,0g, 1x 2,4g, 1x 3,2g - antenki w kolorze czerwonym)
- fluorocarbon Drennan Supplex (0,17 i 0,22mm)
-agrafki Cralusso Quick Snap (nr 10)

Otrzymałem:
-spławiki 3x2,0g i 1x3,2g - w dwóch antenki zielone >:O, gdzie jest 2,4g?
-fluorocarbon 0,17, który pęka w rękach i 0,20 - gdzie jest 0,22mm?
-agrafki nr 8 - gdzie są nr 10?

Jak dla mnie to totalny freestyle w dobieraniu towaru do zamówienia, przez Sprzedawcę i żenująca olewka! 3/3 zamówienia i w każdym coś nie tak lub czegoś brakowało...Jak tak można? Co z tego, że Sprzedawca ma szeroki asortyment sprzętu, często niedostepnego u innych, jeśli każde zamówienie to loteria? Myślałem, że pomyłki to ludzka rzecz, ale największą pomyłką jest zamawianie w TYM sklepie. Nie dam się już zrobić w ch..a!


A jaka jest odpowiedź sklepu?

Szczerze mówiąc, to nawet nie nie kontaktowałem się w sprawie reklamacji, bo pewnie z znowu z miesiąc bym czekał. Kumpel wkur....y bo fluorocarbon pęka mu w rękach, spławiki chciał czerwone (będzie przemalowywał;))), a ja jakoś to przeboleję. Idę się napić :beer:... ;).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Grzesiek1975

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prabuty
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #204 dnia: 30.06.2017, 14:55 »
Ja dwa razy się naciąłem w tym sklepie, ale już więcej nic tam nie kupie. Ostatni raz kupując tam sygnalizatory, czekałem na nie prawie miesiąc. Dzwoniąc tam, Gostek zaklinał się, że wszystkie przesyłki poszły ale numeru nadania paczki nie chciał mi podać. Powiedział, że sam sprawdzi co się mogło stać. Oczywiście gdybym nie zadzwonił za kilka dni to była by cisza, zaczął wciskać mi kit, że pani na poczcie nie wie co się stało z przesyłką i dopiero po tych ekscesach wysłał mi paczkę. Mam tylko nadzieję, że w końcu zamknie ten swój kramik bo albo ludzi ma za nic albo sobie nie radzi, a chłopem jest postawnym i tylko się marnuje, a takich właśnie silnych byków potrzeba do łopaty.

Offline sfra

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #205 dnia: 27.09.2017, 20:41 »
U mnie również rozbieżności w zamówieniu - dostałem inną wersję podbieraka (zamiast złączki metalowej, Konger z plastikową) i kulki 15mm zamiast 18mm. W sobotę wypad nad wodę, mam nadzieję, że jutro wyślą kuriera z poprawnymi artykułami, choć nie wiem czy to nie marzenia ściętej głowy.... :-X

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #206 dnia: 28.09.2017, 09:21 »
Jak się dajesz to cię doją, po co tam kupujecie, tyle było komentarzy negatywnych. Raz się naciąłem i nawet na tą stronę nie zaglądam.

Offline sfra

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #207 dnia: 28.09.2017, 10:03 »
Właśnie dopiero na forum zajrzałem w tym temacie po fakcie... ALE wczoraj skontaktowałem się ze sklepem i wszystko ładnie wyjaśniliśmy, dziś rano ma wyruszyć kurier z poprawnymi przedmiotami. Jak dojdą właściwe art na czas, to zwracam honor :)

Offline Tadek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 996
  • Reputacja: 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #208 dnia: 21.01.2018, 10:17 »
Przed Gwiazdką 2017 kupiłem (przez Allegro) procę i pudełko Drennana, i karuzelę Traper Concours (na dwa pudełka + głęboka "rynna") w sklepie Trabucco. Bez informacji, a tym bardziej kontaktu ze mną, sklep wysłał karuzelę Drennana (kwadrat na 3 pudełka + "tacka").
Na mój email o pomyłce w dostawie i prośbę o wymianę sklep nie odpowiedział.
Telefonu na 1-2 dni przed Gwiazdką już nikt nie odbierał.

Pierwszy dzień po Świętach w końcu dodzwoniłem się.
Sklep oferował wymianę na swój koszt kurierem, potem parę dni ciszy.
Znowu dzwonię i dowiaduję się, że brak jest karuzeli Trapera. Sklep oferuje zorganizowanie odbioru kurierem na jego koszt i zwrot pieniędzy. Proszę o 2 dni do namysłu, bo jeśli nie kupię gdzieś karuzeli Trapera, to zostawię sobie karuzelę Drennana.

Po Sylwestrze przychodzi do mnie karuzela Trapera zamówiona u innego sprzedawcy. Dzwonię do sklepu Trabucco z informacją, że jednak zwracam Drennana. "Jutro-pojutrze" ma wysłać do mnie kuriera po odbiór karuzeli. Nikt się nie pojawia. Po paru dniach dzwonię i przypominam się ze sprawą zwrotu. Trabucco znowu "już-już" wysyła kuriera.

W międzyczasie nachodzi mnie wątpliwość: jeśli Trabucco w takim tempie i z taką słownością organizuje kuriera, to w jakim terminie będę potem dochodzić zwrotu pieniędzy? :thumbdown:

Około 10 stycznia 2018 rezygnuję z oczekiwania na kuriera, jakichkolwiek telefonów lub emaili od Trabucco. Rezygnuję z dalszej, wątpliwej przyjemności kontaktu z tym sprzedawcą.
Trabucco ani razu nie oddzwonił, jak to obiecywał. Trudno się do niego dodzwonić, a jeśli już, to "właśnie skończył pracę". :facepalm: Odpisywał lakonicznie na email, dopiero po interwencji telefonicznej.

OMIJAĆ Z DALEKA sklep Trabucco (team_trabuco)! >:O

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #209 dnia: 21.01.2018, 10:19 »
:facepalm:
Jacek