Autor Wątek: Nowy film Lucia - Method feeder trendy 2017 - leszcze i karpie ze Stachem  (Przeczytany 25375 razy)

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Muszę powiedzieć że ten filmik mnie zaskoczył na plus.
Starszy Pan - " Stachu" - pokazał klasę i miał wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia.
Obejrzyjcie bo warto. :) 
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline Tomek84

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Ogladam właśnie, widać że faktycznie  Pan Staszek ma sporo wiedzy, warto obejrzeć.

Offline arkady1321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 046
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Stach ma super podejście :thumbup:. Zwróćcie uwagę na jego pomysł z No-kill , coś koło 21 minuty
Pozdrawiam - Gienek

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Jeżeli zmarnuje 40 minut to....

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Stach ma super podejście :thumbup:. Zwróćcie uwagę na jego pomysł z No-kill , coś koło 21 minuty

To prawda, pomysł jest świetny :bravo: dla Staszka.
Jestem bardzo miło zaskoczony, że ludzie troszkę starsi ode mnie maję też taką wiedzę :thumbup:
Robert

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Stasiu ma kozak wiedzę jak na dziadka super pozytywnie ;)
Nie byłbym sobą żebym nie napisał że nie zaproponował Luciowi próby haka :-*

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Fajny filmik. Dzięki Radek. Można fajnie podejżeć jak pracuje i się ugina Trabucco Supreme Feeder 360/90g. Pan Stanisław mega pozytywny gość. :thumbup:
Arek

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.


To prawda. Jestem jednak pewien, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile razy nasza przynęta w trakcie opadania, kładzie się obok kosza.
Według mnie, świat się nie zawali, gdy nasza kulka leży obok górki towaru. Gorzej, gdy przy uderzeniu o wodę, nasz towar odbije się od koszyka. Jestem pod wrażeniem wiedzy, inteligencji i obycia Pana Stanisława. Zwłaszcza, że to człowiek w zaawansowanym wieku.
Trochę mnie razi, że Lucio wali do niego po imieniu. Patrząc jednak na polot naszego głównego bohatera, jestem pewien, że brudzia zaproponował właśnie Pan Stach :D

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 830
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Nie wiem czy ten Pan Staszek coś nagrywa, ale gość jest obłędny !!!!!

Offline arkady1321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 046
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Tak jak koledzy piszą-jedyny film,który się spodobał.

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.

" ...po owocach ich poznacie... ". Nie sądzisz, że to jest arcymistrz praktyk ? :D.

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.

" ...po owocach ich poznacie... ". Nie sądzisz, że to jest arcymistrz praktyk ? :D.
Chyba brak mi polotu bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Że pan Staszek to praktyk a ja teoretyk? ???

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Na 19:20 widać nieźle co wielkie haki i zacinanie robią rybom :/ I dobry komentarz Pana Staszka :)
Ogółem to myślę jak poprzednicy, jedyny z filmów Lucia, który oglądam z przyjemnością
Uzależniony od wędkarstwa