Autor Wątek: Nowy film Lucia - Method feeder trendy 2017 - leszcze i karpie ze Stachem  (Przeczytany 25759 razy)

Offline Seba

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 270
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie, Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
To prawda Pan Staszek dobrze kombinuje. Lucio niech się uczy.
By w wędkarstwie sukces odnaleźć, na rybach częściej musisz być.

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.

" ...po owocach ich poznacie... ". Nie sądzisz, że to jest arcymistrz praktyk ? :D.
Chyba brak mi polotu bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Że pan Staszek to praktyk a ja teoretyk? ???

Nie chciałem Cię w żaden sposób urazić, przepraszam :D. Dostrzegłem tylko pewien dysonans między teorią jak powinno być a praktyką Pana Stacha ; przede wszystkim zaś jego skutecznością :D.

Offline pawel899

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Aż też zobaczę. Dobre filmiki Lucia były też z chłopakami FTR Bartkiem, Tomaszem, Mateuszem.

Offline benyb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 3
  • Lokalizacja: Legionowo
Pan Stachu nie zatrzymał się w latach 80-tych więc tym bardziej brawa dla niego za teorię i praktykę

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 854
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Pan Stachu nie zatrzymał się w latach 80-tych więc tym bardziej brawa dla niego za teorię i praktykę
Tak właśnie więcej takich gości na naszych łowiskach i mamy dużo więcej ryb. :bravo: :bravo: :bravo: dla Pana Stacha
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline arkady1321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 046
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Dosłownie wymiata!!! :bravo: :bravo: :bravo:  Lucio ma dużo nauki.

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Pełen szacun dla pana Stacha za wiedzę ,profesjonalizm  .Widać że facet umie łowić ryby i umie swoją wiedzę przekazać. Na pewno niejeden z nas (ja na pewno) sporo mógłbym się od pana Stacha nauczyć.No i super że popiera wypuszczanie ryb.


Ale dostrzegam pewną waszą niekonsekwencje.Zastanawia mnie  że z jednej strony chcecie nakazywać używania maty (choćby wątek  "Czy mata i podbierak powinny być obowiązkiem nakazanym przez RAPR? ") uważacie że każdy ma  mieć obowiązek posiadania i używania maty , mało tego niektórzy uważają że nie używanie maty jest nie nowoczesne ,nie etyczne .
Każdego innego wędkarza który nie używa maty i wypuszcza ryby wrzucając je do wody "zjedli" byście ,a tu ochy i achy?
Dziwne to  troszkę.
Tylko proszę nie bijcie :beg:

Offline Tomasz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 176
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Wiecie może co to za sprzęt ma Pan stachu?  wędki zwłaszcza.
PZW only  : o )

Offline pawel899

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Wiecie może co to za sprzęt ma Pan stachu?  wędki zwłaszcza.

A mnie by interesowało jakie ma kołowrotki :) jak ktoś dostrzegł proszę o informację.

A filmik bardzo ciekawy :thumbup:

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Pan Stanisław ma matę na filmie, część ryb wyhaczacz ze swojego podbieraka te co podbierak Lucio swoim by nagrać ujęcie jak podbiera lądują na mate.

Offline Radek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzielimy się wiedzą
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Wędka to chyba Trabucco Sygnum txl supreme feeder 360 90gr.
Kołowrotek to jakiś MAP.
Dzielimy się wiedzą

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Wiecie może co to za sprzęt ma Pan stachu?  wędki zwłaszcza.

A mnie by interesowało jakie ma kołowrotki :) jak ktoś dostrzegł proszę o informację.

A filmik bardzo ciekawy :thumbup:

Właśnie ciekawe co to za kręcioły ?
Krzysztof

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Wiecie może co to za sprzęt ma Pan stachu?  wędki zwłaszcza.

A mnie by interesowało jakie ma kołowrotki :) jak ktoś dostrzegł proszę o informację.

A filmik bardzo ciekawy :thumbup:
Kołowrotek MAP .
Chyba ten https://sklepdrapieznik.pl/sklep/kolowrotki-map/21623-kolowrotek-map-acs-p4000-fd.html

Offline arturro

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Pierwszy filmik Lucia który obejrzałem z zaciekawieniem od początku do końca. Przyczynił się do tego pan Staszek, który w przystępny sposób przekazywał swoją wiedzę. Z jednym się jednak nie zgodzę a mianowicie teoria przyponu z fluorocarbonu, który z powodu sztywności wyrzuca przynętę poza podajnik. Przecież cały sens tego systemu jest w tym żeby przynęta była właśnie ukryta w zanęcie. Na tym polega pułapka.

" ...po owocach ich poznacie... ". Nie sądzisz, że to jest arcymistrz praktyk ? :D.
Chyba brak mi polotu bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Że pan Staszek to praktyk a ja teoretyk? ???

Nie chciałem Cię w żaden sposób urazić, przepraszam :D. Dostrzegłem tylko pewien dysonans między teorią jak powinno być a praktyką Pana Stacha ; przede wszystkim zaś jego skutecznością :D.
Spoko. Nie uraziłeś. Poprostu nie byłem pewny co sądzić z Twojej wypowiedzi. Ale teraz już wiem i jest to logiczne choć zdania nie zmienię. :P

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
I za to Cię lubię :D