Autor Wątek: Kołowrotek do feedera do 150 zł - co wybrać?  (Przeczytany 17499 razy)

Offline Anty1234

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Kołowrotek do feedera do 150 zł - co wybrać?
« Odpowiedź #45 dnia: 09.08.2017, 10:58 »
Nieoczekiwanie wybór padł na Okume Tactic BF FD45 :D dorzuciłem troszkę, darmowa wysyłka i wyszło, że zapłaciłem 172 zł, myślę, że będe zadowolony. Po najblizszym weekendzie zdam relacje :)

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 002
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kołowrotek do feedera do 150 zł - co wybrać?
« Odpowiedź #46 dnia: 09.08.2017, 11:04 »
Na 100 % będziesz zadowolony. Ja posiadam Okume traventire 45 i jest super do feefera. Tactic to taka odmłodzona traventire :thumbup:
FEEDER KLUB MAZOWSZE

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Kołowrotek do feedera do 150 zł - co wybrać?
« Odpowiedź #47 dnia: 09.08.2017, 11:27 »
Powiem ci ze mam 50 albo 55 tactic'a nie pamiętam musiał bym zobaczyć zamontowany przy arcusie 390/150 i sobie chwale, może nie co potężnie wygląda ale już wyholował pare sztuk w tym karpia 14,7 i suma 8 kg bez problemów
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

Offline Anty1234

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Kołowrotek do feedera do 150 zł - co wybrać?
« Odpowiedź #48 dnia: 17.08.2017, 18:50 »
Wedka z kolowrotkiem fajnie sie wywazyla, kolowrotek jak dla mnie idealny, przetestowamy nad jeziorkiem. Debiut 6 leszczy bardzo ladnych doroslych :) lowilem w kiepskim czasie bo od 12-15 ale z wyniku bardzo zadowolony bylem :)

Dziekuje wszystkim za pomoc w wyborze kolowrotka, uwazam ze czasami warto dolozyc 20zl a kupic cos sprawdzonego :)

Offline Jamesik74

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kołowrotek do feedera do 150 zł - co wybrać?
« Odpowiedź #49 dnia: 20.09.2018, 11:51 »
Tak słyszeliśmy. To dobre kołowrotki... jakieś trzydzieści lat temu.

Nie miałem w rękach tych nowych chińskich kołowrotków, kompletnie ich nie znam, więc mogę się kompetentnie wypowiedzieć: będzie lepiej, gdy weźmiesz coś od Okumy ;)

Co do tego to święta racja , mogę potwierdzić.
Trochę wstyd przyznać ale miałem dość długą przerwę w łowieniu . Trochę to mało powiedziane 🤔 kilkanaście lat , prawie 20 .... tak się jakoś złożyło  😕 mój sprzęt z tamtych lat to między innymi Dam quick sell  bodajże 330  i dla porównania Okuma fina fs 615 ( jak dobrze pamiętam) . Kilka miesięcy temu po wielu latach wypakowałem sprzęt  i co ? Okuma chodzi bez zarzutu choć tą pracą teraz mnie mocno denerwuje bo jest głośna , natomiast Dam .....  przekręciłem korbką i coś zagrzechotało w środku- rozsypał się zębatka odpowiedzialna za wysuwanie się szpuli w przód i tył . Wiem wiem przez tyle lat mogło się wszystko wydarzyć łącznie z korozją ale daje to do myślenia .
Marcin

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kołowrotek do feedera do 150 zł - co wybrać?
« Odpowiedź #50 dnia: 20.09.2018, 12:15 »
Daje daje Okuma zawsze robiła przyzwoite średniaki i wychodzi ze nawet po takim czasie jeszcze działają

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀