Autor Wątek: 3. rocznica powstania portalu Spławik i Grunt  (Przeczytany 6530 razy)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 349
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: 3. rocznica powstania portalu Spławik i Grunt
« Odpowiedź #45 dnia: 03.10.2017, 22:44 »
Co tu dużo gadać - najlepsze forum w Polsce! Bardzo merytoryczna i aktualna tematyka. Czuję się jak 13 lat temu, gdy ogarnęła mnie fascynacja karpiowaniem, które szturmem wdzierało się w polskie wędkarstwo. Teraz tym odpowiednikiem jest method feeder, którego pewne aspekty urzekły mnie na tyle, że zmieniłem znacząco podejście do mojego obecnego wymiaru wędkarstwa. A jest nim brak czasu, oraz ciągłe ograniczanie stosowanych zanęt i zabieranego ze sobą sprzętu.
Pewna era u mnie minęła - wyścig przynęto-sprzętowych szczurów, zakrapiany sporą dawką snobizmu, wywyższania się i forumowego chamstwa, które były codziennością na "karpiowych" forach.
Nawróciłem się, wędkuję bardziej mobilnie i oszczędnie, a przy tym dość skutecznie (mam nadzieję  :beg:). Łowię na spławik, łowię na grunt, choć nie mam tyle czasu co kiedyś.
Dzięki za istnienie SiG wszystkim, którzy się do tego przyczynili, przyczyniają i przyczyniać będą. 100 lat! Amen.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉