Autor Wątek: Artur Rodak. Zablokowany kanał  (Przeczytany 15187 razy)

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #30 dnia: 12.11.2017, 22:16 »
To jest super wiadomość! :) dzięki za podesłanie informacji.
Ania

Offline Sebek Francja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez wędki czuję się jak nie facet
    • Wędkarstwo Francuskie
  • Lokalizacja: Reims
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #31 dnia: 13.11.2017, 07:19 »
Nie ma sprawy. :)

Offline kemper

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #32 dnia: 13.11.2017, 07:34 »
YT robi co chce , algorytm sam mi dodaje do subskrypcji filmy ,których nie oglądałem ,podrzuca i wciska pod nos coś czego nie chcę . Tu chodzi o kasę , u kapitalistów - zasrańców zawsze chodzi o kasę dlatego zniknęła prawdziwa sztuka i kultura a jest komercja bez treści i przekazu i chłam. Grunt aby było kolorowo i głośno i aby nasza podświadomość była bombardowana wybranymi treściami. To jest wojna psychologiczna , robienie z ludzi niewolników , wciskanie im niechcianych treści na siłę w celu osiągnięcia korzyści materialnych . To normalne wyłudzanie i oszustwo w wielu przypadkach , ofiarą jest nasza nieświadoma część psychiki. Spece od reklamy to psychologowie i wiedzą jak skutecznie likwidować niechciane treści . Co z tego ,że wszyscy wiedzą ,że hamburgery i cola są niezdrowe ale i tak je jedzą , bo uczestniczą w zbiorowej halucynacji i hipnozie. Bardzo mi żal takich ludzi jak Pan Artur ,bo dużo pracy i serca włożyli w filmy a zastali zaszczuci . To są gorsze praktyki jak u komunistów /cenzura/.
Kemper pozdrawia... Połamania!

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #33 dnia: 13.11.2017, 14:27 »
Tak napisałeś o tych kapitalistach, jakby to byli kosmici, jacyś tajemniczy "Oni". Przecież to my, wszyscy ci, którzy uczestniczymy w tym cyrku. Chcemy tego, ponieważ ewoluujemy, szukamy. Dostajemy to, czego chcemy. Tak było, tak jest, tak będzie zawsze. Czy mormoni skarżą się na algorytmy rządzące serwisem YouTube? Muszę też dodać, że nic mi nie wiadomo o tym, żeby zanikła prawdziwa kultura i sztuka, a mieszkam na wsi, nie w Krakowie ;) Może trzeba jej poszukać? Nie mam też poczucia, że jacyś spiskowcy, wykorzystujący zaawansowane techniki manipulacji, odciągają mnie od tego prawdziwego dobra, bynajmniej. Ja im jedynie pozwalam na tyle, na ile chcę. Nie postrzegam tego, o czym wspomniałeś, jako ograniczania, raczej jako coś, co wprowadza urozmaicenie, jest w jakiś sposób nowe i otwiera drzwi, które wcześniej były nie tylko zaryglowane, ale zamurowane. Nie przekonują mnie teorie mówiące o tym, jaki ten współczesny świat jest zły, gorszy od tego, który był. Nie ma takich algorytmów, które zmusiłyby mnie do przeniesienia się w świat opisany np. w Nędznikach, Zbrodni i karze czy Ziemi obiecanej. Nie ma! Mając możliwości, jakich nigdy nie mieliśmy, potrafimy utyskiwać, narzekać, snuć katastroficzne wizje. Nie, nie jestem kapitalistą, raczej tym, który od czasu do czasu wpieprza te imperialistyczne hamburgery. Bo je, kurna, lubię. Jeśli one nawet są odpowiednikiem owocu zakazanego, to było warto. Zgodnie z algorytmem sortowania.
Jacek

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #34 dnia: 13.11.2017, 14:46 »
A cóż to Jacku, masz coś przeciwko temu, że ktoś potępia manipulację ludźmi? :o

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 083
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #35 dnia: 13.11.2017, 15:21 »
YT robi co chce , algorytm sam mi dodaje do subskrypcji filmy ,których nie oglądałem ,podrzuca i wciska pod nos coś czego nie chcę . Tu chodzi o kasę , u kapitalistów - zasrańców zawsze chodzi o kasę dlatego zniknęła prawdziwa sztuka i kultura a jest komercja bez treści i przekazu i chłam. Grunt aby było kolorowo i głośno i aby nasza podświadomość była bombardowana wybranymi treściami. To jest wojna psychologiczna , robienie z ludzi niewolników , wciskanie im niechcianych treści na siłę w celu osiągnięcia korzyści materialnych . To normalne wyłudzanie i oszustwo w wielu przypadkach , ofiarą jest nasza nieświadoma część psychiki. Spece od reklamy to psychologowie i wiedzą jak skutecznie likwidować niechciane treści . Co z tego ,że wszyscy wiedzą ,że hamburgery i cola są niezdrowe ale i tak je jedzą , bo uczestniczą w zbiorowej halucynacji i hipnozie. Bardzo mi żal takich ludzi jak Pan Artur ,bo dużo pracy i serca włożyli w filmy a zastali zaszczuci . To są gorsze praktyki jak u komunistów /cenzura/.
Artur Rodak nie został zaszczuty przez komunistów i nie padł ofiarą zadnej cenzury jak dajmy na to artyści w czasach PRL albo dzisiejszej TVP,tylko zwyklej zawiści,zazdrości i wyrachowania konkurencji na YT... Takie postawy sa niestety na porzadku dziennym w kazdym kraju,nawet najbardziej demokratycznym...Jest takie powiedzenie,że miara Twojego syukcesu jest liczba Twoich wrogów...Ot co.AR mial po prostu za dobre te swoje filmiki i dlatego byl sola w oku wielu tzw eskpertów wedkarskich i mądrali na YT,ktorzy poczuli sie z tego powodu zagrożeni..Poza tym u nasw kraju zazdrosnikow i zawistnikow,kazdy obrywa kto wyrasta ponad przecietnośc i odnosi jakis sukces,kto jest szanowany za to co robi..Taka nasza mentalność.AR miał tego dosyć i postanowił dać sobie spokój,na szczescie z tego co czytam nie na długo.

Kadłubek

  • Gość
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #36 dnia: 13.11.2017, 15:27 »
YT robi co chce , algorytm sam mi dodaje do subskrypcji filmy ,których nie oglądałem ,podrzuca i wciska pod nos coś czego nie chcę . Tu chodzi o kasę , u kapitalistów - zasrańców zawsze chodzi o kasę dlatego zniknęła prawdziwa sztuka i kultura a jest komercja bez treści i przekazu i chłam. Grunt aby było kolorowo i głośno i aby nasza podświadomość była bombardowana wybranymi treściami. To jest wojna psychologiczna , robienie z ludzi niewolników , wciskanie im niechcianych treści na siłę w celu osiągnięcia korzyści materialnych . To normalne wyłudzanie i oszustwo w wielu przypadkach , ofiarą jest nasza nieświadoma część psychiki. Spece od reklamy to psychologowie i wiedzą jak skutecznie likwidować niechciane treści . Co z tego ,że wszyscy wiedzą ,że hamburgery i cola są niezdrowe ale i tak je jedzą , bo uczestniczą w zbiorowej halucynacji i hipnozie. Bardzo mi żal takich ludzi jak Pan Artur ,bo dużo pracy i serca włożyli w filmy a zastali zaszczuci . To są gorsze praktyki jak u komunistów /cenzura/.

Zawsze chodziło o kasę, teraz po prostu jest więcej takich co mogą dorzucić cegiełkę a jest ich więcej... to i więcej poziomu "szemranego".
Mnie nie interesują reklamy jako kolorowe świecidełka, nie działają na mnie, nie kupuję podświadomi czegoś co reklamują. Kupuję czasami "nowości" ale też nie zawsze. Rozum to jest to czego brakuje = tłum jest tak mądry jak najgłupszy z tłumu. Tego nie zmienisz, nie naprawisz.

Muzyki słucham innej jak 99% Forum, autorzy pomarli przed wiekami a naśladowcy są. To jak z książkami - kto dziś czyta książki naukowe? Kto ma siłę przeczytać 2-3 książki rocznie? 1 % społeczeństwa w PL? Zamień TV na książkę przeciętny człowieku. Myśl nie podążaj, prowadź tłum owieczek a nie bądź jedną z nich (choć możesz być w tłumie).

Ilu z Forumowiczów przeczytało w tym roku jakiś artykuł naukowy o rybach (pomijam IRŚ i podobnych "naukowców")? Czasopisma się nie liczą.
Język nie jest wytłumaczeniem w dobie Translatora Googla. Ja czytam kiedy mogę tylko wykorzystać oczy do czegoś innego np. przy jedzeniu.


Syborg od kiedy Krk nie jest wsią z prawami miejskimi? :P Przecież tam nikt nie chciał mieszkać bo tam był/jest smo-g/k 8)
W miastach nie mieszkali najbogatsi ani przez długi okres nie mogła mieszkać szlachta (traciła szlachectwo jak tam mieszkała - takie było prawo w I RP).
Hamerykańskie hamburgery? A gdzie sznycel, gdzie mielone, gdzie bigos... Imperialistów wspiera skubany ;D
Stonkę Ci tam wrzucę to będziesz widział... tylko ją nazbieram do słoiczka ;)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #37 dnia: 13.11.2017, 15:41 »
YT robi co chce , algorytm sam mi dodaje do subskrypcji filmy ,których nie oglądałem ,podrzuca i wciska pod nos coś czego nie chcę . Tu chodzi o kasę , u kapitalistów - zasrańców zawsze chodzi o kasę dlatego zniknęła prawdziwa sztuka i kultura a jest komercja bez treści i przekazu i chłam. Grunt aby było kolorowo i głośno i aby nasza podświadomość była bombardowana wybranymi treściami. To jest wojna psychologiczna , robienie z ludzi niewolników , wciskanie im niechcianych treści na siłę w celu osiągnięcia korzyści materialnych . To normalne wyłudzanie i oszustwo w wielu przypadkach , ofiarą jest nasza nieświadoma część psychiki. Spece od reklamy to psychologowie i wiedzą jak skutecznie likwidować niechciane treści . Co z tego ,że wszyscy wiedzą ,że hamburgery i cola są niezdrowe ale i tak je jedzą , bo uczestniczą w zbiorowej halucynacji i hipnozie. Bardzo mi żal takich ludzi jak Pan Artur ,bo dużo pracy i serca włożyli w filmy a zastali zaszczuci . To są gorsze praktyki jak u komunistów /cenzura/.

Zawsze chodziło o kasę, teraz po prostu jest więcej takich co mogą dorzucić cegiełkę a jest ich więcej... to i więcej poziomu "szemranego".
Mnie nie interesują reklamy jako kolorowe świecidełka, nie działają na mnie, nie kupuję podświadomi czegoś co reklamują. Kupuję czasami "nowości" ale też nie zawsze. Rozum to jest to czego brakuje = tłum jest tak mądry jak najgłupszy z tłumu. Tego nie zmienisz, nie naprawisz.

No i o to właśnie chodzi. Wśród tych, którzy dorzucają wspomnianą cegiełkę, jest wielu z nas.

Stan słusznie zauważył, twórca kanału został zaszczuty przez ludzi, użytkowników serwisu, nie przez jego właścicieli.
Jacek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #38 dnia: 13.11.2017, 16:40 »
A cóż to Jacku, masz coś przeciwko temu, że ktoś potępia manipulację ludźmi? :o

Jurku, odpowiem Ci szczerze i bez zbędnego kluczenia: mnie marzy się taki świat, w którym pochwała rozumu, edukacja, wychowanie, wartości przekazywane z rodziców na dzieci wytworzą w ludziach tak silne zabezpieczenia na tego typu dziadostwo, że całe to kretyństwo zdechnie śmiercią naturalną!

Wybacz, ale to, że nie mógłbym odkleić paszczy od butelki wódki, nie byłoby winą jej producenta - tak to widzę. Czym są współczesne twory, takie jak internet, telefony, gry video? Równie współczesnym narkotykiem. Nie będę płakał po tych dorosłych, którzy narzekają na to, że destrukcyjnie i w sposób uzależniający wpływa na nich np. serwis YouTube. Jeśli to jest problemem, to jak im wychowywać dzieci, jak funkcjonować w społeczeństwie, jak żyć? Reklama prowadząca do zguby człowieka? To znaczyłoby, że jesteśmy istotami bezrozumnymi. Niestety.

Gdyby wnikliwie zająć się słowem "manipulacja", to dojdziemy do wniosku, że nawet nasze wychowanie przez rodziców jest w pewnym sensie manipulacją. Nie idźmy tą drogą.
Jacek

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #39 dnia: 13.11.2017, 17:02 »
Jacku, ja Ci też szczerze odpowiem - w pełni podzielam Twoje zdanie dot. marzeń, z tym że ja jestem pewien, że w niedalekiej już przyszłości to się spełni. Podejrzewam też, że przewidujemy różny algorytm zdarzeń - ale to nie jest wątek na takie tematy. Natomiast czasami, tak po ludzku, po prostu chce mi się przeciwko temu "dziadostwu" protestować, bo my wiemy i "oni" o tym wiedzą, jak istota ludzka potrafi być słaba.

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 472
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #40 dnia: 17.11.2017, 16:52 »
Filmy na kanale Pana Artura są dostępne do oglądania. :D

Nie wiem, czy na stałe, ale kto nie widział, bardzo zachęcam!
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #41 dnia: 17.11.2017, 19:28 »
No i bardzo dobra wiadomość.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #42 dnia: 29.12.2017, 18:40 »
-Paweł-

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #43 dnia: 29.12.2017, 18:46 »
Jego córka ma to coś,  by w życiu być kimś. Nagranie i montaż, to Mistrzostwo świata w jej wieku. :bravo: :bravo: :bravo:
Arek

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 93
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Artur Rodak. Zablokowany kanał
« Odpowiedź #44 dnia: 29.12.2017, 19:07 »
I znowu się coś nauczyłem. Ziarno cebuli, larwy ćmy ??? Gdzie to qurka kupić, jak u mnie w sklepach problem z dostaniem ochotki :)