Autor Wątek: (S) Odległościówki Sensas  (Przeczytany 1588 razy)

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
(S) Odległościówki Sensas
« dnia: 20.09.2018, 16:37 »
Pora na zmiany i redukcje asortymentu:

nr.1
Team Sensas Big Fish 3.95/30g. Mocny kij stworzony pod komercyjne boje nie boi się ryb 5kg+. Kupiony 2014-10-02, od tamtego czasu zaliczył kilka wypadów komercyjnych, ostatnio leży i zbiera tylko kurz. Stan bdb- ze względu na lekko zabrudzony korek cena 600zł. Kij obecnie już niedostępny.
nr.2
Sensas Feeling Match Light 3.9m. Jedna z najdelikatniejszych tego typu wędek na rynku. Wędka dla wielbicieli pajęczyn i delikatnych zestawów max 6gr. Daje frajdę z holu najmniejszej płotki. Idealna sprawa dla łowców potworów z PZW 8). Kupiony 2016-04-22 z 6 razy nad wodą jak nowa, dla mnie okazała się zbyt delikatna. Jest to wklejka z pełną szczytówką. Cena 850 zł.
Nr.3
Sensas Nanoflex Chateaudun 4.2 Medium. Szybki uniwersalny kij godny konkurent Acolyte Plus. Kupiony 2017-12-15, większość razy służył on jako zapas. Stan idealny z folią na korku. Cena 900 zł
Nr.4
Sensas Nanoflex Coruche Slider 4.5. Maszynka do zadań specjalnych 35m+ . Szybki kij niebojący się zestawów ze sliderami 16gr+,potrafiący wybaczyć wiele błędów podczas holu. Jest to obecnie topowa seria w ofercie zielonych. Mimo że cięższy i nieznacznie wolniejszy od swojego brata z serii Chateaudun. W przeciwieństwie do niego posiada on progresywną akcję i większe zapasy mocy. Potrafi też wiele wybaczyć i jest on super wyważony więc różnica w wadze jest niewyczuwalna. Kupiony 2017-05-09, po kilkunastu wypadach stan bdb+ Cena 1400 zł. Sprzedaje go tylko bo nie widzę aktualnie zastosowań dla niego, a szkoda by taka rakieta robiła za łapacz kurzu. Idealna broń na duże zbiorniki zaporowe.

Ceny podlegają negocjacji, możliwość wymiany na coś ciekawego pod feeder/match. Zdjęcia dla zainteresowanych, choć mam aktualnie kiepski aparat. Możliwość oględziny wędek na żywo. Mile widziany odbiór osobisty.  Wysyłka tylko za przedpłatą.

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: (S) Odległościówki Sensas
« Odpowiedź #1 dnia: 20.09.2018, 20:31 »
Widzę, że odległościowki Sensas nie są Ci obce, więc mam pytanie.Kijek SENSAS Coruche Bloodworm 450 cm Soft jest Ci znany?? Mam okazję zakupić po bardzo atrakcyjnej cenie. Nadaje się do czegoś więcej niż łowienia drobnicy ?? Po nazwie wnoszę, że musi to być miękki parabolik, tak ??

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: (S) Odległościówki Sensas
« Odpowiedź #2 dnia: 29.09.2018, 21:03 »
3 i 4 Sprzedane.

Nowe ceny
pozycja 1 - 550 zł
pozycja 2 - 800 zł

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Odległościówki Sensas
« Odpowiedź #3 dnia: 29.09.2018, 22:47 »
Cholera!!! @#%%@!!!
Dwójka jak dla mnie jak znalazł. Niestety termin nie ten... jeśli nie sprzedada  się przed końcem października, odbiorę.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: (S) Odległościówki Sensas
« Odpowiedź #4 dnia: 10.10.2018, 14:25 »
Sensas Feeling Match Light sprzedany. Big Fish dalej aktualny .