Autor Wątek: Prośba do forumowiczów z UK - zakup wędki w UK  (Przeczytany 1714 razy)

Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Reputacja: 95
Czy któryś z forumowych kolegów z UK mógłby kupić mi ze sklepu online w UK wędke? Pytam, bo niestety ten sklep nie wysyła za granice. Jakby kto pytał to jestem z Gdańska

Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Reputacja: 95
Odp: Prośba do forumowiczów z UK - zakup wędki w UK
« Odpowiedź #1 dnia: 14.04.2019, 08:54 »
Koszt ze sklepu to ok. 50 funtów plus wysyłka do Polski. Oczywiście płacę z góry na konto.

Offline bary30

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 8
Odp: Prośba do forumowiczów z UK - zakup wędki w UK
« Odpowiedź #2 dnia: 12.05.2019, 18:09 »
Witam
Chciałem zapytać kolegów jak rozwiązują problem braku wysyłki zakupów z sklepów w UK do Pl.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Reputacja: 95
Odp: Prośba do forumowiczów z UK - zakup wędki w UK
« Odpowiedź #3 dnia: 13.05.2019, 10:32 »
Witam
Chciałem zapytać kolegów jak rozwiązują problem braku wysyłki zakupów z sklepów w UK do Pl.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Najlepiej przez znajomych, bo tutaj sam widzisz jaki był odzew (gadałem sam ze sobą :P ).  Dobrze, gdyby znajomy był wędkarzem to Cię zrozumie. Ja nie mam kumpli - wędkarzy w Anglii niestety (a mieszkałem w Anglii wieeele lat). Wykorzystałem więc swojego kumpla-niewedkarza Chrisa do tego. Miał niezłą polewkę, że mu dzidę do domu zamówiłem :P Najlepsze jest to, że on (czyli Anglik) nawet nie wiedział, że w Anglii wędkarstwo istnieje :facepalm: No ale jego świat to football i pub'y .

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 682
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Prośba do forumowiczów z UK - zakup wędki w UK
« Odpowiedź #4 dnia: 13.05.2019, 10:36 »
Witam
Chciałem zapytać kolegów jak rozwiązują problem braku wysyłki zakupów z sklepów w UK do Pl.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Najlepiej kupić w sklepie który ma taką możliwość. W innym przypadku koszta rosną bo musisz to przesłać do kogoś znajomego a później do Polski. Nie wszystkie firmy przesyłkowe wysyłają długie przesyłki.

Offline bary30

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 8
Odp: Prośba do forumowiczów z UK - zakup wędki w UK
« Odpowiedź #5 dnia: 13.05.2019, 10:56 »
Dzięki za info. Pytałem bo chciałem dokupić tarczę i parę akcesorii do piły. Piła angielska i tam dużo taniej ale jak trzeba opłacić dwie przesyłki i jeszcze kogoś znajomego angażować to nie ma sensu.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 682
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Prośba do forumowiczów z UK - zakup wędki w UK
« Odpowiedź #6 dnia: 13.05.2019, 11:23 »
Dzięki za info. Pytałem bo chciałem dokupić tarczę i parę akcesorii do piły. Piła angielska i tam dużo taniej ale jak trzeba opłacić dwie przesyłki i jeszcze kogoś znajomego angażować to nie ma sensu.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

W Angling Direct przesyłka jest za darmo. Możliwe, że jakieś sklepy też mają takie możliwości.