Autor Wątek: Feeder Fans testuje Preston Innovations Interchange Revolution System (ICS)  (Przeczytany 60663 razy)

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Nie umiem odpowiedzieć Ci na to pytanie. Przykro mi.
Ja mam dużą partię, którą kupiłem na raz dawno temu :)

KrzysztofS

  • Gość
U mnie aktualnie ten system wiedzie prym i nie mam zamiaru go zmienić na coś innego. Tym bardziej teraz w okresie zimowym, kiedy spokojnie zmieniam zestawy pomiędzy ciężarkiem typu Cube a Banjo lub podajnikiem Flat w zależności czego aktualnie potrzebuję i jak ryby pobierają pokarm.
W ogóle zapomniałem o jakichkolwiek problemach w nimi związanych ;)
Osobiście jestem zadowolony wszechstronności tego systemu i mogę spokojnie polecić.

Pozwolisz Marcinku, że podpiszę się pod tym co napisałeś...dają radę :)

Offline MateoKal

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Witam, jakie łączniki przyponu z żyłka główną używacie z podajnikiem Prestona ICS?
Pozdrawiam

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 81
  • Lokalizacja: Rzeszów
Od tego roku do większych zestawów używam tych https://sklepdrapieznik.pl/trzonki-tuleje-laczniki/27616-laczniki-ics-quick-change-dura-beads-large.html
Drogie, ale świetnie wykonane i mają wielkie otwory na żyłkę główną, że można to wiązać nawet z zamkniętymi oczami. Do tego gumka zamykająca nie blokuje ruchu pętelki przyponu i otwierają się zdecydowanie przyjemniej niż te Drennany https://sklepdrapieznik.pl/trzonki-tuleje-laczniki/12829-laczniki-drennan-quick-change-beads-small-male.html, których otwieranie (szczególnie jak jest zimno) jest niezbyt miłym doświadczeniem.

Poza tymi powyżej miałem/mam jakieś Mikado, Browning itp., ale nie ma wśród nich niczego wartego szczególnego polecenia. Są tanie i działają, aczkolwiek albo otwory mikroskopijne albo spasowanie takie sobie itp. itd. Jak to jest zazwyczaj w tanich akcesoriach.

Offline mj

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Możesz dać zwykłą agrafkę z krętlikiem lub łącznik od Matrix trzyma lepiej w ICS niż Preston.
Kwestia co będziesz chciał osiągnąć taki łącznik założysz.

Offline MateoKal

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Dzięki za odpowiedzi.
Matrixa i drenana mam bo były razem z podajnikami. Myślałem że może są jakieś dedykowane do tego podajnika od Prestona, które wchodzą w rurkę. Kupię pewnie te Prestona, zobaczę jak wyglądają jakościowo w porównaniu do innych firm.

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Chodzi Ci o takie?
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline MateoKal

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Właśnie takie, jakieś doświadczenie z ich użytkowania?

Offline logan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 5
  • Ulubione metody: method feeder
Ja używam takich, da się zawiązać bez problemu fluorocarbon 0,25mm, nie siedzą "twardo" w trzonku. Ogólnie innych do podajników Prestona nie używam, dla mnie są ok. Jak jest zimno to trzeba zębami rozbrajać :P

Offline szulmar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Dzięki za odpowiedzi.
Matrixa i drenana mam bo były razem z podajnikami. Myślałem że może są jakieś dedykowane do tego podajnika od Prestona, które wchodzą w rurkę. Kupię pewnie te Prestona, zobaczę jak wyglądają jakościowo w porównaniu do innych firm.
jakościowo się nie wypowiem bo je od razu wywaliłem
ale użytkowo oryginalne są słabe, mają małe oczko a jak zaciśniesz przypon to jest on ściśnięty i nieruchomy
ja uzywam przelotowych, najtańszych, czarnych od Jaxona i te robią robotę
Pozdro

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Właśnie takie, jakieś doświadczenie z ich użytkowania?
Używam tylko tych i jestem zadowolony. Żadnych problemów nie było.
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Do podajników Prestona najlepsze są łączniki Prestona, które pokazał pewu. Można stosować inne, dla niestandardowych zestawów - grubsze plecionki i grube żyłki. Można też tanie, typowo przelotowe Browning, Mikado, Jaxon, Ali itp. Wszystkie spełnią swoją rolę.
Pozdrawiam,
Tomek