Autor Wątek: Kluby piłkarskie  (Przeczytany 68793 razy)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 899
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #30 dnia: 08.08.2015, 15:15 »
Tak, filmik spoko. U mnie w pracy najładniejsza kobieta to aż wzdycha na dźwięk słowa Ronaldo, chyba Jej puszczę ten filmik - będzie niezły ubaw.
Nawet sympatyczna, ale jak kiedyś na spotkaniu integracyjnym wygadała się co myśli na temat: "do czego służą mężczyźni" - to mi nieźle podpadła.
;)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #31 dnia: 08.08.2015, 15:35 »
No cóż, nie od dziś wiadomo, że w przypadku kobiet uroda bardzo często nie idzie w parze z dobrocią i inteligencją.
Najpiękniejsze kobiety mają tylko jedną wartość - są najpiękniejsze.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 899
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #32 dnia: 08.08.2015, 17:41 »
Na szczęście to prawo nie obowiązuje w 100% :)
;)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #33 dnia: 08.08.2015, 17:49 »
Czyli Mirek wielbi swoją Damę! :thumbup: Bratnia dusza :D Choć uroda juz niestety mija w prost odwrotnie do zaangażowania w pracę!! :'( :'(
Arek

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 899
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #34 dnia: 08.08.2015, 18:50 »
Ja się przyzwyczaiłem i "według mojej żony" już tego nie dostrzegam ;) Ale inni wyrażają się o mojej żonie raczej pozytywnie. :)
A nawet w ostatnich 5 latach da się częściej na ryby jeździć. ;)
Szkoda tylko, że w piłkę musiałem przestać grać (stawy: do kontuzjowanych w przeszłości doszły biodrowe) :(
;)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #35 dnia: 08.08.2015, 19:10 »
Ja zawsze sprawdzam po powrocie czy kapcie nie za ciepłe! :D ;)
Arek

Offline drakodrako1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 7
  • Lokalizacja: Płock
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #36 dnia: 08.08.2015, 19:38 »
To melduje się kolejny wielki kibic Barcy :) z którą jestem od około 20 lat na dobre i na złe :) VeB !!!
VEB

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #37 dnia: 08.08.2015, 20:06 »
Sorki ale nigdy nie zrozumiem kibicow pilki noznej. Moje kibicowanie skonczylo sie na meksyku w 86roku jak jeszcze pilkarze zarabiali normalne pieniadze. Teraz to mega gwiazdy ktore np w angielskich klubach zarabiaja 250tys funtow tygodniowo (Robinho bodajze) - a wy ciulacie swoja kase zeby wydawac na bilety a oni maja was gleboko w d.... .
Moglbym sporo poopowiadac o pilkarzach z angielskich klubow bo bylem bramkarzem w londynie w member clubach.
Dobrze moge np powiedziec o Fabianskim, ktorego poznalem - mega profesjonalne podejscie - pil sok pomaranczowy i bardzo rozsadny koles.
Nie zapomne np Makalele, ktory byl u nas w klubie z jakimis call girl pare tygodni przed mistrzostwami swiata w poludniowej afryce. Nawalony, palil cygara , dziwki na kolanach. Pare tygodni pozniej widzialem jak biegal po boisku na mistrzostwach swiata.
Jakby tak zrobil zawodnik mma, bokser, kickbokser, judoka, zapasnik to by dostal tak w............l ze by wyzygal caly ten alkohol po walce.
Ale w pilce jest 11 na boisku - jak jeden ma kaca to kumple pomoga - dlatego pilka nozna nie jest dla mnie.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 899
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #38 dnia: 08.08.2015, 20:20 »
Ludzie maja różne hobby... Jedni wolą rybki, a inni ...

W pracy jak czasem zagadam o rybkach o z 6 osób (na ok. 150) mnie chwilę posłucha... Większość się stuka w głowę. A jak mówię, że prawie wszystkie wypuszczam... ;)
Ja tam za dużo nie wydaję na kibicowanie, mecze oglądam w internecie.
Teraz się kończy piękny meczyk: Chelsea Londyn-Swansea City (z Fabiańskim).
PS: Ja kiedyś grałem trochę w juniorach z J. Urbanem a na hali z R. Czerwcem ;)
;)

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #39 dnia: 08.08.2015, 20:26 »
Koks, jeśli myślisz, że piłkarze teraz więcej piją i palą, to jesteś w sporym błędzie. Wystarczy poczytać wypowiedzi np. Andrzeja Iwana (uczestnik MŚ w 1982) lub Kowala (medalista olimpijski) :)

Makelele grał na pozycji defensywnej, a oni tam zawsze więcej piją :)
Zresztą a'propos Fabiańskiego. Boruc pali i pije i co? Oglądałeś jego mecze z MŚ 2006 lub Euro 2008?
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline masakroff

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Piła
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #40 dnia: 08.08.2015, 20:35 »
Koks podejście to Ty masz nie ma co... Mówisz, że gdyby bokser np. prowadził takie życie to by go zlinczowali. A co powiesz o Tysonie i o jego stylu życia? Nie interesuje mnie to, jakie życie prowadził, ale to jaki był w ringu, a był najlepszy i pewnie jeszcze długo nie zobaczymy lepszego ciężkiego od Tysona. Każdą dziedzinę sportu reprezentują sportowcy, którzy lubią się zabawić, wypić itd, zawsze sie ktoś znajdzie, dlaczego w piłce miałoby być inaczej? Przecież to są tylko ludzie...
Piłka nożna to piękny sport, tylko trzeba pamiętać że od jakiegoś czasu sport to także biznes. Ktoś powie, że 94mln Euro wydane na Ronaldo to jakiś nonsens. Ok, Real wydał 94mln Euro, kupa szmalu, ale z samej sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem zwróciło im się za ten transfer, nie mówiąc o tym że przyciągnął nowych kibiców, a przede wszystkim jest świetnym piłkarzem.
A w walce Maywather - Pacquiao jakie pieniądze poszły?
Czasy się zmieniły. Im bardziej sport popularny, im bardziej rozpoznawalni sportowcy tym większa kasa. Ale to nadal jest sport i na pewno lepiej żeby dzieciaki kopały piłkę na podwórku niż grały na konsoli, ale niestety co raz rzadziej widzę zapełnione boiska... Jak ja byłem mały nie było orlików i nie było takiego postępu technologicznego, teraz są orliki ale są przeważnie puste bo postęp technologiczny wygrywa :(


Pozdrawiam
Masakroff

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #41 dnia: 08.08.2015, 20:53 »
Koks, jeśli myślisz, że piłkarze teraz więcej piją i palą, to jesteś w sporym błędzie. Wystarczy poczytać wypowiedzi np. Andrzeja Iwana (uczestnik MŚ w 1982) lub Kowala (medalista olimpijski) :)

Makelele grał na pozycji defensywnej, a oni tam zawsze więcej piją :)
Zresztą a'propos Fabiańskiego. Boruc pali i pije i co? Oglądałeś jego mecze z MŚ 2006 lub Euro 2008?
Best dla przykladu zapil sie na smierc ale ja mowilem rowniez o tym ile oni teraz zarabiaja. To jest chore.
Sporty indywidualne (czy to biegi, rower, atletyka, ciezary, sporty walki) bija na glowe pilke nozna profesjonalnym podejsciem podczas sezonu. Po sezonie nawet wskazane jest ''zresetowanie'' systemu nerwowego - czyli zejscie z obciazen treningowych i totalne rozluznienie dyscypliny. Jak za malolata trenowalem na stoczni w Gdansku boks to Michalczewski po kazdej walce mistrzowskiej przyjezdzal do Gdanska sie ''zrelaksowac'' - przychodzil skacowany pokopac z nami w pilke, sauna a pozniej burdelik :) ale jak trenowal to trenowal bo jakby prowadzil sie w sezonie jak pilkarze to by wpie.....l by dostal i nigdy nie bylby mistrzem.
Ok to moze slowem sprostowania - w anglii pokonczylem studia  strenght & conditioning  i pracowalem w tym wiec jezeli chcecie zejsc na temat treningu, metod treningowych, periodyzacji, odzywianiu, regeneracji itp to temat jest troche szerszy :) Pilka w jakis sposob wyrobila sobie ogladalnosc i renome ale nawet porownujac trening i obciazenia treningowe chociazby siatkarzy a pilkarzy to nawet nie ma o czym mowic. Siatkarze bija na glowe pilkarzy obciazeniami treningowymi.
Bramkarz w pilce noznej to nie pilkarz a  bramkarz - ma totalnie inny trening niz pilkarz z pola i palenie nie odgrywa u niego zadnego znaczenia. Ale niesmak pozostaje po ''sportowym'' prowadzeniu sie - czyz nie? Wiec sportowiec pokroju Borucia nie jest dla mnie zadnym idolem sportowym wlasnie z tego powodu.
Odnosnie Makalele - chodzilo mi o tym, ze na polu jest 10 zawodnikow i zawsze da sie pokryc slabszy wystep jednego zawodnika gra pozostalych 9 z pola a w ostatecznosci zawsze mozna zrobic zmiane - czyz nie? Czy widzial ktos kiedys zmiane po 3 rundy meczu bokserskiego czy MMA zmiane zawodnika ze wzgledu na slabsza dyspozycje na rezerwowego? 8)

Offline masakroff

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Piła
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #42 dnia: 08.08.2015, 21:02 »
Piłka tej renomy i oglądalności nie wyrobiła sobie z roku na rok!! To efekt wieloletniej tradycji. Siatkarze? Jakiego oni treningu potrzebują? Chciałbym zobaczyć siatkarza po 90 minutach takiego biegania i walki fizycznej ;) Siatkarze rozgrywają swoje mecze dzień po dniu bo oni tam potrzebują tyle energii co wróbelek do przelecenia z gałązki na gałązkę, tyle co wyskoczy... A siatkarze to nie piją i nie palą bankowo bo na onet.pl nie widziałeś żadnego artykułu?
Afer z siatkarzami nie ma bo kogo by to interesowało? Nawet jeśli ktoś nie interesuje się piłką nożną to wie kto to Ronaldo, Messi, a Polak wie kto to Szczęsny czy Boruc, więc wiadomo, że jak napiszą taki artykuł to to się sprzeda... Ja osobiście nie potrafię wymienić ani jednego nazwiska siatkarza, a przypuszczam, że takich osób jest od groma, więc po co ich "śledzić" i pisać o nich artykuły?
Mayweather zarobił na ostatniej walce 180mln $, ale co tam, to w piłce są przecież największe pieniądze nie? :D
Pozdrawiam
Masakroff

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #43 dnia: 08.08.2015, 21:09 »
Koks podejście to Ty masz nie ma co... Mówisz, że gdyby bokser np. prowadził takie życie to by go zlinczowali. A co powiesz o Tysonie i o jego stylu życia? Nie interesuje mnie to, jakie życie prowadził, ale to jaki był w ringu, a był najlepszy i pewnie jeszcze długo nie zobaczymy lepszego ciężkiego od Tysona. Każdą dziedzinę sportu reprezentują sportowcy, którzy lubią się zabawić, wypić itd, zawsze sie ktoś znajdzie, dlaczego w piłce miałoby być inaczej? Przecież to są tylko ludzie...
Piłka nożna to piękny sport, tylko trzeba pamiętać że od jakiegoś czasu sport to także biznes. Ktoś powie, że 94mln Euro wydane na Ronaldo to jakiś nonsens. Ok, Real wydał 94mln Euro, kupa szmalu, ale z samej sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem zwróciło im się za ten transfer, nie mówiąc o tym że przyciągnął nowych kibiców, a przede wszystkim jest świetnym piłkarzem.
A w walce Maywather - Pacquiao jakie pieniądze poszły?
Czasy się zmieniły. Im bardziej sport popularny, im bardziej rozpoznawalni sportowcy tym większa kasa. Ale to nadal jest sport i na pewno lepiej żeby dzieciaki kopały piłkę na podwórku niż grały na konsoli, ale niestety co raz rzadziej widzę zapełnione boiska... Jak ja byłem mały nie było orlików i nie było takiego postępu technologicznego, teraz są orliki ale są przeważnie puste bo postęp technologiczny wygrywa :(
tak - jakby Tyson prowadzilby sie jak Makalele przed mistrzostwami swiata to w walce w obronie tytulu Tyson zostalby znokautowany w pierwszej rundzie.
Tyson bez watpienia w szczycie swojej formy (kilka lat ) byl nie do zatrzymania. Zwiazane to bylo oprocz oczywistego talentu rowniez z ciezkimi treningami i trybem zycia. Na yt bodajze mozesz sobie znalezc film jak tyson trenowal do walk: pobudka 4.30am - bieg, powrot - drzemka, w ciagu dnia 2 , 3 treningi, spanie, pobudka 4.30am bieg etc etc. tak trenuja zawodnicy sportow indywidualnych jezeli chca osiagnac sukces.
Podajesz jako przyklad walki Paquia - Mayweather - a teraz przesledz sobie ich cykl przygotowan do tych walk , nie mowiac juz o trybie zycia obu z nich.
Wspominajac Ronaldo dotknales sedna problemu - to juz nie sport tylko biznes - sprzedaz koszulek, praw reklamowych etc -
to nie dla mnie - wole sporty indywidualne.
Zwroc uwage jak zyja nasi mistrzowie olimpijscy : Andrzej Wronski dla przykladu - dwukrotny mistrz olimpijski w jednym z najtrudniejszych sportow jakim sa zapasy a jakims drugorzednym kopaczu z drugiej ligi, totalnym no namie , ktory finansowo bije na glowe finansowo swiatowa legende zapasow.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 899
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #44 dnia: 08.08.2015, 21:10 »
Miałem kolegę siatkarza - trening miał dużo cięższy niż ja jako piłkarz junior (może moi trenerzy nie byli najlepsi).
Czasem trenowałem indywidualnie na siłowni lub biegałem (rekreacyjnie 5-10 km) i wtedy równolegle mieli trening lekkoatleci (biegacze: biegi krótkie i średniodystansowe i miotacze) - powiem szczerze nie przeszedł bym takiego treningu. ;)
;)