Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1031574 razy)

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #180 dnia: 22.02.2015, 22:39 »
Nazwa wskazuje na mocna wedke karpiowa,z glownym przeznaczeniem do pellet wagglera :-\

elvis77

  • Gość
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #181 dnia: 22.02.2015, 23:42 »
Szukam właśnie mocnej odległościówki na zarośnięte łowiska i ewentualnie komercję.Jej parametry mi odpowiadają tj. cw.2-20g i długość 3.9 nie wiem tylko czy warta ceny i jaka jest jej akcja.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #182 dnia: 23.02.2015, 07:48 »
Znalazłem coś podobnego na E-bay i jeśli jest to ten sam kij  http://www.ebay.com/itm/drennan-team-england-carp-waggler-13ft-match-fishing-rod-/281600221602?nma=true&si=2jIYSiCrz5JkptrjmBUCpHcXPUY%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557   to nowy kosztuje niemal tyle samo! Oszczędzasz na przesyłce jedynie!
Arek

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #183 dnia: 23.02.2015, 08:02 »
Ale z kosztami wysyłki to przegieli.
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #184 dnia: 23.02.2015, 08:04 »
Kupuję melase na Allegro w 6kg baniaczkach! Nawet z przesyłką wychodzi sporo taniej niż małe pojemniki z wędkarskiego! A jak jeszcze zamówię 3 pojemniki bo koledzy chcą, w tedy koszt przesyłki idzie na 3 i oszczędność na prawdę nie mała!   http://allegro.pl/melasa-dla-ryb-zaneta-przyneta-promocja-6kg-i5086560362.html
Arek

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #185 dnia: 23.02.2015, 08:09 »
Zgadza się. Ja robię podobnie. Kupywałem od kolegi z forum w baniakach 5ltr. Ta melasa może spokojnie stać przez kilka lat. Moja ma już chyba z dobre 4 lata i dalej ma swoje właściwości zachowane. Słodycz i aromat.
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #186 dnia: 23.02.2015, 10:14 »
Kupuję melase na Allegro w 6kg baniaczkach! Nawet z przesyłką wychodzi sporo taniej niż małe pojemniki z wędkarskiego! A jak jeszcze zamówię 3 pojemniki bo koledzy chcą, w tedy koszt przesyłki idzie na 3 i oszczędność na prawdę nie mała!   http://allegro.pl/melasa-dla-ryb-zaneta-przyneta-promocja-6kg-i5086560362.html

Przepłacasz tą melasę... na OLX są oferty 9-10zł za 6kg :)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #187 dnia: 23.02.2015, 10:23 »
Faktycznie ! ;D Nie wpadłem żeby tam poszukać. Dzięki!+
Arek

Offline lysy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: milicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #188 dnia: 23.02.2015, 10:29 »
Witam.Być może temat tego feedera był poruszany ale znalazłem ofertę na wyglądającą obiecująco Daiwę w Fishing Marcie.
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/daiwa-scotland-carp-feeder-g27-a11-p2243-k15967.html
Chce kupić jakiś kij 3m lub 3.30m do metody na mały staw. Zastanawiam się nad tym modelem ale nie miałem szans nim pomachać.
Ktoś z kolegów może miał do czynienia z feederem z linku?
Mam ten kijek w wersji  3,30. Do metody wydaje mi się za słaby ale pod pellet wagglera będzie ok. Pełny parabolik przy większym obciążeniu.                                                                                                                                               

Offline Karol85

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Machaj wędą - ryby będą!
  • Lokalizacja: Pułtusk
  • Ulubione metody: feeder
pozdrawiam
Karol

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #190 dnia: 24.02.2015, 20:10 »
http://olx.pl/oferta/pellet-pelet-zanetowy-kukurydza-ryba-len-rzepak-kukurydza-slonecznik-CID767-ID3kc6n.html#6221bb1fa6;promoted

co myślicie o tym pellecie?

To chyba wynik pracy maszyny do pelletu opałowego. Nie jestem przekonany. Trzeba by zaryzykować mocno. No, ale jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #191 dnia: 24.02.2015, 20:11 »
na moje oko troche dziwnie ten pellet wygląda, po zmieleniu to juz inna bajka, ale przed ...
Krzysztof

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 568
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #192 dnia: 24.02.2015, 20:51 »
Lysy - kij powinien byc idealny, nizsza półka ale pewny producent. Rozumiem, że masz pellet wagglera z tej serii, tak? ;D


Karol - nie polecam tego typu pelletów, nadają sie tylko do dywanu zanetowego ale i tak zbyt szybko się 'rozsypują'. Ale w tej cenie jest to fajna opcja do mielenia i dawania do zanęt lub do budowania misków do nęzenia dywanem zanętowym. 2.50 za kg to bardzo tanio.
Lucjan

Offline ViS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kamil
    • Galeria
  • Lokalizacja: Sint-Truiden (Belgia)
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #193 dnia: 24.02.2015, 23:46 »
Koledzy od jakiegos czasu zaczalem sie interesowac koszami/siedziskami (raczej uzywanymi ;) ) pomyslalem ze czemu by nie wskoczyc na "wyzszy level" w wedkarstwie ;)   I tak przegladam czasem oferty na na roznych stronkach. Dodam ze mi sie z tym nie spieszy i jak trafie dobra oferte/okazje to kupie jak nie to kiedy indziej  no i wlasnie dzisiaj trafilem na cos takiego...   Licytacja od 250€ ale po skontaktowaniu z sprzedajacy powiedzial ze za 300€ od reki sprzeda, mysle ze po rozmowie twarza w twarz cos jeszcze bym utargowal...  Tylko czy warto? Daiwa D300SB nie ma jeszcze roku i stan bardzo dobry podobno... Ja sie wogole na tych rzeczach nie znam i ma byc to moje pierwsze tego typu udogodnienie. tutaj link do calego  ogloszenia. Dodam ze mialo by to byc pod feederka raczej ewentualnie bat czy machowka czasem... Jak myslice warto czy lepiej odpuscic :D

Edit: bo nawet niewiem czy jechac i sprawdzac go na zywo ile miejsca zajmuje po zlozeniu,  ile warzy i jak wyglad(stan). Bo moze nie warto sobie zawracac glowy :D
!Przepraszam za brak Polskich znakow!
:)
https://www.facebook.com/polishvikingscarp

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #194 dnia: 25.02.2015, 01:47 »
Powiem ci że na pierwszy rzut za 300eur ,warto:))) Jak mówisz że jeszcze byś utargował troszkę  `na gębe`. Kosz ma oparcie w siedzeniu ,fajny bajerek Układ jezdny z tym że na linku do tej aukcji zbyt mocno się nie rozpisał. Powinien być jeszcze jakiś uchwyt do prowadzenia kosza. Są koła to i jakiś dyszel:))) Dodatkowo w siedzisku uchwyt na tzw. stopa pod tyczkę. Też ważne jeśli wędkujesz tyczką, łapy do tyczki .Jest to kosz który też robi firma Sensas z jednej fabryki.Tacka boczna widzisz jest właśnie sensasa:)).Jeśli nie masz daleko aby podskoczyć i obejrzeć to  warto:))Obejrzyj dobrze cały kosz. Zwróć uwagę czy nie ma pęknięć na podnóżku, i na głównej podstawie , oraz czy nóżki nie są powykrzywiane. Czy z łatwością wysuwają się teleskopowe przednie nogi. Piszę że ma tylko rok używania ale warto sprawdzić:)) Rozmiar jest nóżek fi 25mm więc spore pole do popisu. Jeśli chodzi o rozbudowę kosza wiele fajek,dodatków różnoróżniastych firm , do feedera uchwyt, fajka lub klips do wędki  itd uchwycik pod siatkę i masz wszystko:)))) (oczywiście wariant rozbudowy podaje wedle uznania). Wszyskto pakujesz na kosz i idziesz sobie jak gość na łowisko. Kółka się kręcą nie musisz nosić.  Jest to naprawdę wygoda.Te oparcie mi się podoba nie mam takiego w rive:((

Pozdrawiam
Grzegorz > Kołobrzeg