Autor Wątek: Ustroń - Mokate 17-28.07.2017  (Przeczytany 9045 razy)

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ustroń - Mokate 17-28.07.2017
« Odpowiedź #15 dnia: 04.07.2017, 18:30 »
Kiczyce, o których piasłem (http://www.lowiskowypoczynkowe.pl/index.php/strona-glowna/
a H20 (http://karpklub.pl/lowiska/lowisko-w-osrodku-h2o#.WVuwmYTygdU) to dwa różne łowiska.

To drugie jest najlepszą komercją jaką w życiu widziałem.
Oglądałem je nieraz, jak byłem w pobliżu - ale nie łowiłem.
Przyczyna? Jestem na to łowisko zbyt "cienkim bolkiem", niestety .... :'(
Hej.Jaki cieńki bolek?Uwierz w siebie:-)Kolega miał podobne zdanie do Twojego ale pojechał i ładne karpie oraz amurki powyciągał.Fakt łowisko ciężkie i warto mieć ponton ale zobacz sobie na YT jest kilka filmów które pokazują,że nie ma tak źle.Chłopaki z kanału Wędkowanie na ekranie też filmik wstawili z zasiadki i było całkiem całkiem:-)Ja w sierpniu postaram się tam uderzyć.Wyzwania trzeba brać na klatę.Najwyżej będzie porażka.Nie pierwsza nie ostatnia w życiu:-)Pozdrawiam
Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline Wiśnia

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź/Toruń
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ustroń - Mokate 17-28.07.2017
« Odpowiedź #16 dnia: 04.07.2017, 18:35 »
Panowie, ja liczę wyłącznie na relaks, 300 km od domu z minimum sprzętu ... nie mniej na pewno ktoś skorzysta z Waszych spostrzeżeń :-) :beer: Zazdroszczę bogactwa wód w Waszych okolicach, jest w czym wybierać :-)

Offline księciu9

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ustroń - Mokate 17-28.07.2017
« Odpowiedź #17 dnia: 04.07.2017, 19:05 »
Panowie, ja liczę wyłącznie na relaks, 300 km od domu z minimum sprzętu ... nie mniej na pewno ktoś skorzysta z Waszych spostrzeżeń :-) :beer: Zazdroszczę bogactwa wód w Waszych okolicach, jest w czym wybierać :-)
Łowisk na Śląsku mamy sporo,niestety rybki pływają tylko na łowiskach komercyjnych bo w wodach pzw bardzo ciężo o ładną rybę nie wspominając już o okazach.W Zatorze masz jeszcze łowisko Karpik gdzie pływają potężne okazy i Karpik mały gdzie są mniejsze ryby ale są huśtawki,dmuchane zamki i zjeżdzalnie i inne atrakcje dla dzieci jakbyś był zainteresowany.Dodam jeszcze,że łowisko Pod Borem jest świetnym łowiskiem jeżeli chodzi o rodzinne wędkowanie.Dużo ryb,restauracja super,piwko też wypijesz,właściciel Ci przyczepę kampingową podstawi jeżeli np.nie masz namiotu,cisza,spokój.Ja polecam jak najbadziej.Pozdrawiam
Gdyby mi żona kazała wybierać między wędkarstwem a małżeństwem, już byłbym singlem 😃

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 898
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Ustroń - Mokate 17-28.07.2017
« Odpowiedź #18 dnia: 04.07.2017, 19:09 »
Hej.Jaki cieńki bolek?Uwierz w siebie:-)Kolega miał podobne zdanie do Twojego ale pojechał i ładne karpie oraz amurki powyciągał.
- spoko, ja też wyciągam przyzwoite rybki, ale mierzę zamiary na siły ... nie odwrotnie.

Zazdroszczę bogactwa wód w Waszych okolicach, jest w czym wybierać - .... niby tak, ale wędkarzy jest jeszcze więcej i do tego zasobnych w czas i :money:, żeby konkretnie połowić musisz się nieźle nagłowić  ;)
;)