Autor Wątek: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen  (Przeczytany 740958 razy)

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #660 dnia: 29.01.2017, 17:27 »

Offline RAV93

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istnieją ludzie, którzy łowią ryby, i tacy, którz
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #661 dnia: 29.01.2017, 17:31 »
Tu chyba dobry deal:

https://pl.aliexpress.com/item/5M-50mm-PVA-Fishing-Mesh-Refill-Carp-Fish-Stocking-Bait-Bag-Outdoor-Portable/32671465654.html?isOrigTitle=true

Za 2E 5m siatki 50mm więc najtaniej w takiej średnicy

Ale kurcze 50 mm to duża, max 35 muszę mieć. 44 Mikado trochę za duża jest.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #662 dnia: 29.01.2017, 17:33 »
Cenę masz taką, bo zapewne kupujesz więcej niż jedną, a wtedy nie masz Dostawy za darmo przez "China Post Ordinary Small Packet Plus" tylko przez "AliExpress Standard Shipping" a to już koszt $ 3,04.
Robert

Kadłubek

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #663 dnia: 29.01.2017, 17:44 »
No to u mnie ta nr 7 pokazuje 4.98 us może zniżek  nie mam

Cenę masz taką, bo zapewne kupujesz więcej niż jedną, a wtedy nie masz Dostawy za darmo przez "China Post Ordinary Small Packet Plus" tylko przez "AliExpress Standard Shipping" a to już koszt $ 3,04.

Te co pokazujesz to 2 sztuki siatki 5 metrów czyli 10 metrów - może dlatego, że korzystasz z telefonu/tabletu masz inna kolejność ale i tak masz nawet na tym obrazku siatkę na szpuli za 2,81 $. Tak czy inaczej wpisz po prostu "pva mesh" ale na komputerze.

Na niektórych aukcjach masz do wyboru siatki, worki i nitki wiec cena może być różna i zdjęcie też

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #664 dnia: 29.01.2017, 17:53 »
Pamiętajcie, że w aplikacji mobilnej czasami cena jest inna.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline RAV93

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istnieją ludzie, którzy łowią ryby, i tacy, którz
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #665 dnia: 29.01.2017, 17:56 »
Pamiętajcie, że w aplikacji mobilnej czasami cena jest inna.

Na laptopie też nic nie znalazłem a jak była jakaś tania to FAST a poszukuję SLOW

Kadłubek

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #666 dnia: 29.01.2017, 18:16 »
Pamiętajcie, że w aplikacji mobilnej czasami cena jest inna.

Na laptopie też nic nie znalazłem a jak była jakaś tania to FAST a poszukuję LOW
Low? Chyba slow ale ok literówka

1. Masz wszystko podane jak "na tacy"
2. Piszesz, że nie ma jak Ci podają, że są. Nawet na załączonym przez Ciebie obrazku. Ale nie ma ???
3. Cały czas coś Ci nie pasuje bo zmieniasz wymagania o czym nie napiszesz na początku :facepalm:
3. Co to znaczy wolno rozpuszczająca się siatka dla Ciebie? ::)

Zaraz napiszesz, że chodzi Ci o coś innego...

http://tinyurl.com/gqrntyt

Siatka wg opisów zaczyna rozpuszczać się po 20 sekundach

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 826
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #667 dnia: 29.01.2017, 19:30 »
Ja sobie dziś zakupiłem spomba :D Dojdzie na majówkę :P

Offline RAV93

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istnieją ludzie, którzy łowią ryby, i tacy, którz
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #668 dnia: 29.01.2017, 19:31 »
Pamiętajcie, że w aplikacji mobilnej czasami cena jest inna.

Na laptopie też nic nie znalazłem a jak była jakaś tania to FAST a poszukuję LOW
Low? Chyba slow ale ok literówka

1. Masz wszystko podane jak "na tacy"
2. Piszesz, że nie ma jak Ci podają, że są. Nawet na załączonym przez Ciebie obrazku. Ale nie ma ???
3. Cały czas coś Ci nie pasuje bo zmieniasz wymagania o czym nie napiszesz na początku :facepalm:
3. Co to znaczy wolno rozpuszczająca się siatka dla Ciebie? ::)

Zaraz napiszesz, że chodzi Ci o coś innego...

http://tinyurl.com/gqrntyt

Siatka wg opisów zaczyna rozpuszczać się po 20 sekundach

Nie wszystko bo są produkty tańsze od tych co dostępne są u nas na rynku np. Spomba można kupić już za 10zł ale chciałem kupić siatkę pva "slow" za cenę która będzie interesująca to co podałeś to owszem jet slow tylko za tą cenę kupię markowy produkt w polsce. Piszesz że mi wszystko nie pasuje chyba od tego jest forum żeby dyskutować a ten dział jest poświęcony właśnie Ali express czytając posty wnioskowałem że na prawdę będzie bezcen ale nic takiego nie znalazłem. Nie ma powodu do bulwersacji tylko konwersacji.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #669 dnia: 29.01.2017, 19:36 »
ja sobie dziś zakupiłem spomba :D Dojdzie na majówkę :P
Na zlot jak znalazł, spoko na początku marca dostaniesz
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Kadłubek

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #670 dnia: 29.01.2017, 20:06 »
Nie wszystko bo są produkty tańsze od tych co dostępne są u nas na rynku np. Spomba można kupić już za 10zł ale chciałem kupić siatkę pva "slow" za cenę która będzie interesująca to co podałeś to owszem jet slow tylko za tą cenę kupię markowy produkt w polsce. Piszesz że mi wszystko nie pasuje chyba od tego jest forum żeby dyskutować a ten dział jest poświęcony właśnie Ali express czytając posty wnioskowałem że na prawdę będzie bezcen ale nic takiego nie znalazłem. Nie ma powodu do bulwersacji tylko konwersacji.

Napisałeś w pierwszym poscie, że szukasz siatki pva za taniej jak 7 $ za 5 metrów. Napisałeś, że takiej nie ma choć są na co załączyłes printscreen'a z telefonu/tabletu na którym jak byk było to co opisałeś w 1 wersji.

Później jeszcze musiała to być siatka 35 mm (37mm?). = 2 wersja
Później jeszcze, że ma być wolno rozpuszczalna. = 3 wersja

3 razy zmieniałeś co chcesz. Za każdym razem jak ktoś dawał Ci rozwiązanie pisałeś, że to nie to co chcesz bo nie pasuje bo nie takie jak chcesz.
4 raz zmieniasz warunki bo teraz ma być tańsze niż w PL no to podaj proszę siatkę tańszą w pl niż z ali nie będziemy zamawiać z Chin :P Oczywiście wolno rozpuszczalną a nie tanie szybko rozpuszczalne!

Pomijam, że można ustawić pokazywanie do określonej ceny a łącznie na całym ali jest 231 ofert "pva mesh" a z "pva mesh slow" 26 ofert..
Rozumiesz już? ;)

Offline n0cny

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Reputacja: 50
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #671 dnia: 29.01.2017, 20:11 »
Widzę mój post o kołowrotkach przepadł :P

Offline RAV93

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istnieją ludzie, którzy łowią ryby, i tacy, którz
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #672 dnia: 29.01.2017, 20:21 »
Nie wszystko bo są produkty tańsze od tych co dostępne są u nas na rynku np. Spomba można kupić już za 10zł ale chciałem kupić siatkę pva "slow" za cenę która będzie interesująca to co podałeś to owszem jet slow tylko za tą cenę kupię markowy produkt w polsce. Piszesz że mi wszystko nie pasuje chyba od tego jest forum żeby dyskutować a ten dział jest poświęcony właśnie Ali express czytając posty wnioskowałem że na prawdę będzie bezcen ale nic takiego nie znalazłem. Nie ma powodu do bulwersacji tylko konwersacji.

Napisałeś w pierwszym poscie, że szukasz siatki pva za taniej jak 7 $ za 5 metrów. Napisałeś, że takiej nie ma choć są na co załączyłes printscreen'a z telefonu/tabletu na którym jak byk było to co opisałeś w 1 wersji.

Później jeszcze musiała to być siatka 35 mm (37mm?). = 2 wersja
Później jeszcze, że ma być wolno rozpuszczalna. = 3 wersja

3 razy zmieniałeś co chcesz. Za każdym razem jak ktoś dawał Ci rozwiązanie pisałeś, że to nie to co chcesz bo nie pasuje bo nie takie jak chcesz.
4 raz zmieniasz warunki bo teraz ma być tańsze niż w PL no to podaj proszę siatkę tańszą w pl niż z ali nie będziemy zamawiać z Chin :P Oczywiście wolno rozpuszczalną a nie tanie szybko rozpuszczalne!

Pomijam, że można ustawić pokazywanie do określonej ceny a łącznie na całym ali jest 231 ofert "pva mesh" a z "pva mesh slow" 26 ofert..
Rozumiesz już? ;)

Rozumiem ale chyba Ty nie rozumiesz mnie może od początku.

Szukałem na ali siatki 23,37,44 mm Slow chociaż o połowę tańszą od dostępnych u nas na rynku nawiązując do nazwy tematu towar z Chin za BEZCEN. Nie znalazłem nic co by mnie zainteresowało w przeliczeniu na złotówki wychodzi mi podobna cena do polskiej oferty. Proszę nasz produkt
http://allegro.pl/mikado-siatka-pva-23mm-5m-apv-met23-s-slow-i6681361305.html
I znajdź coś tańszego pomijając już ten czas oczekiwania a z chęcią sam kupię bo w tym sezonie stawiam na siatki pva dla tego szukam jak naj taniej.

Kadłubek

  • Gość
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #673 dnia: 29.01.2017, 20:44 »
Rozumiem ale chyba Ty nie rozumiesz mnie może od początku.
Szukałem na ali siatki 23,37,44 mm Slow chociaż o połowę tańszą od dostępnych u nas na rynku nawiązując do nazwy tematu towar z Chin za BEZCEN. Nie znalazłem nic co by mnie zainteresowało w przeliczeniu na złotówki wychodzi mi podobna cena do polskiej oferty. Proszę nasz produkt
http://allegro.pl/mikado-siatka-pva-23mm-5m-apv-met23-s-slow-i6681361305.html
I znajdź coś tańszego pomijając już ten czas oczekiwania a z chęcią sam kupię bo w tym sezonie stawiam na siatki pva dla tego szukam jak naj taniej.

A w pierwszym poście napisałeś to? No właśnie nie napisałeś tylko, że szukasz siatki za mniej jak 4 dolce. Pomijam że tej Mikado nie liczysz wysyłki czyli za tą z allegro 36 zł z wysyłką a nie 26 zł gdzie masz wliczoną wysyłkę w ali za 3-4 dolce całość czyli taniej z ali


Tu masz pierwszą wypowiedz:
Kurcze ja nie wiem przeglądałem te ali i nie rozumiem jak ma to się opłacać? Siatka PVA z ali kosztuje 7 USD czyli ok 35 zł za 5 m są też po 4 i 5 czyli na zł 20,25 zł a za 26 zł jest siatka Mikado. Może z UK opłaca im się zamawiać, bo mają funty a nie zł i ten czas oczekiwania 25/60 dni.

5 zł za dolara? no niezły kurs masz chętnie $ sprzedam za taką cenę :P

Dlatego się nie rozumiemy bo nie napisałeś od razu dokładnie wszystkiego, dodajesz szczegóły później, kurs $ z kosmosu, różnie liczysz wysyłki...

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 826
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Odpowiedź #674 dnia: 29.01.2017, 21:09 »
Kupował już tu ktoś plecionki z ali?