Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Nasze filmy / Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Siwy Feeder dnia Dzisiaj o 15:50 »
Najlepsze stanowisko na zawodach! Zapraszam na relację z 1 tury GP Koła Slęza Zórawina w klasycznym feederze.

2
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cygnus dnia Dzisiaj o 15:37 »
Może nie na temat raczej na 100% nie na temat
booohal powiedz co się stało z Twoim avatarem
Musze się zapytać bo inaczej się uduszę :P
3
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez beret_89 dnia Dzisiaj o 14:49 »
Prawdziwi karpiarze nęcą pelletem od dawna. Tylko nie wiedzieliście jakim.

Dobrze że wspomniałeś o tym pellecie, przypomniało mi to o pewnym filmie który kiedyś oglądałem na yt. Przewińcie sobie do 1:40:10

4
Recenzje sklepów / Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majki dnia Dzisiaj o 14:31 »
Liczycie na to, że reklamacje, szczytówki, części zapasowe itp kiedyś dojadą ? Rosyjska firma, sankcje nie znikną przez dłuższy czas, a do tego niesmak ;)
5
Giełda / Odp: (S) Kołowrotki Shimano i Tubertini Ryobi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez deST dnia Dzisiaj o 14:19 »
Aktualizacja cen

1) Shimani Nasci FB 4000  - 3 szt - cena  270 zł/ szt

2) Tubertini Ryobi Remady 4500 - 300 zł

3) Tubertini Ryobi Remady 6500 2 szt.- 300 zł/szt
6
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zwykly_michal dnia Dzisiaj o 14:16 »
To nie jest mój eksperyment myślowy, skąd wziąłeś ten pomysł? (nie odpowiadaj, wiem że ta złośliwość wynika z twojej toksycznej i smutnej osobowości) Ja się o tym dowiedziałem na wykładzie o żywieniu ryb (żeby było śmieszniej, cały ten wykład podobno można znaleźć na yt, powodzenia w szukaniu- wykład miał około 3 godzin a temu wątkowi poświęcono może 10 minut), zbadano zawartość bebechów ryb i podano takie wnioski

Jeżeli o czymś piszę to podaje odnośnik do źródła ewentualnie jestem w stanie podać kiedy ktoś zapyta. Nie piszę, że podobno można znaleźć i tak mi się wydaje a jeśli ktoś chce to nie sobie szuka. Widziałeś to pochwal się żeby inni mogli obejrzeć.

To co wklejam nazywam "eksperymentem myślowym";

"Jedyne informacje w tym temacie jakie mam to te od youtubisiowych twórców których kontent dotycz dietetyki i mówią stricte o orzechach w diecie człowieka- jest tego bardzo dużo, a interesowałem się tym przeszło dwa lata temu, teraz nie zamierza tego szukać i przeglądać. Jedyny link jaki mogę na szybko podesłać to wpis na blogu bliżej nieokreślonej osoby, niemniej z podpiętą bibliografią- czego wciąż nie zamierzam studiować, czy dalej podważać lub potwierdzać."
7
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 14:06 »
Prawdziwi karpiarze nęcą pelletem od dawna. Tylko nie wiedzieliście jakim.
8
No i mi się włączyło oglądanie Skurcza ;D ;D :beer: :beer:
9
Recenzje sklepów / Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinus dnia Dzisiaj o 13:57 »
Bardzo dobrze że zaistniałą sytuację opisujesz tu na forum, bo jak by nie patrzeć jest to portal wędkarski a Twoja "przygoda" do nich się zalicza. Warto o takich sytuacjach pisać i dzielić się swoimi doświadczeniami czy to ze sklepem czy też "yotuberami" którzy święcą przed szkłem a w realu już nie tak to pięknie wygląda. Zaufanie i szacunek buduje się długotrwale i etapami ale bardzo go szybko można stracić. Nie wiadomo czy moc tego portalu sprawiła że po założeniu Twego wątku magicznie rozwiązał się Twój problem czy to może tylko przypadek, ale brawo :bravo: dla Ciebie za cierpliwość bo jednak swoje odczekałeś na szczęśliwe zakończenie reklamacji.
10
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez azga dnia Dzisiaj o 13:56 »
Tyle lat łowicie karpie, a nikt z Was nie wiedział, że jedynym prawilnym rozwiązaniem jest pellet drzewny. Wstyd. ;D

Strony: [1] 2 3 ... 10