Autor Wątek: Magazyn Spławik i Grunt 1/2017 w PDF - przeczytaj i oceń!  (Przeczytany 33752 razy)

Offline marcin82

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 172
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świętochłowice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Magazyn Spławik i Grunt 1/2017 w PDF - przeczytaj i oceń!
« Odpowiedź #60 dnia: 07.03.2017, 08:05 »
Dzięki za artykuły o metodzie, pva i zimowych karpiach :) Już mam w głowie plan na pierwszą w tym roku sesję :D Reszte artykułów też pochłonę ;) :thumbup: :bravo:

Lucjan, a gdzie dokładnie wysyłać te zdjęcia jakby co? I czy muszą być to zdjęcia wędkarz+ryba?
Byle by to nie były zdjęcia wędkarz+ryba+łazienka/kuchnia  :P
Raj jest tam, gdzie nie chodzą wszyscy...

Offline Frankestin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 033
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
    • SiG Polska Północ
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Magazyn Spławik i Grunt 1/2017 w PDF - przeczytaj i oceń!
« Odpowiedź #61 dnia: 07.03.2017, 08:14 »
Magazyn udał się fantastycznie.

Najbardziej podoba mi się, że nie jest pisana pod dyktando sponsorów jak to jest ze znakomitą większością wędkarskich magazynów. Sponsorzy są oczywiście konieczni z prozaicznego powodu: kasa :) Cała redakcja wyznaczyła sobie cele na wysokim poziomie, bo skoro gazeta ma się ukazywać cyklicznie to ilość dobrych artykułów będzie musiała kreować naprawdę dużo. Na to trzeba poświęcić czas, a niestety czas kosztuje najwięcej.

Główne tematy jak najbardziej mi osobiście odpowiadają: spławik, grunt i karpiarstwo.

Liczę na to, że w dziale wyprawy zaistnieją też inni forumowicze. Uważam, że przydatne byłyby też krótkie informację jak załatwić formalności niezbędne do amatorskiego połowu ryb. Świat jest dosyć mały i organizacja wyprawy nad Marnę wcale nie jest poza zasięgiem :)

Stopuję prenumeratę dotychczasowej gazety i kasę, którą miałem wydać będę przelewał cyklicznie na konto redakcji.


Franki