Autor Wątek: Marker - trzecia wędka?  (Przeczytany 10698 razy)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Marker - trzecia wędka?
« Odpowiedź #30 dnia: 01.04.2015, 19:03 »
Rozumiem Twoje rozgoryczenie całą sprawą ,ale to nie świadczy o kondycji pzw tylko o głupocie pewnych ludzi nie mierz wszystkich jedną miarą to niesprawiedliwe

Jak nie świadczy o PZW? Zarząd koła, to nie PZW? Skoro siedzą tam takie dziady, to świadczy tragicznie o PZW.
Jak np. w banku szeregowi pracownicy są niekompetentni, to prezes jest bez winy? A kto stworzył standardy i procedury rekrutacji? Za pijanego pracownika odpowiada kierownik, który odpowiada przed prezesem itd.
Pamiętaj Stasiu, że mamy XXI wiek. To nie komuna już. Standardy się zmieniły. Niestety nie w PZW (na każdym szczeblu) za co odpowiedzialny jest prezes. Facet teoretycznie nie po to zarabia tyle, by siedzieć w gabinecie, pić silngle cask i za nic nie odpowiadać.
Proszę czytać ze zrozumieniem,a co to komuna to może wiem na ten temat trochę więcej
Staś
Klasyczny Feeder

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Marker - trzecia wędka?
« Odpowiedź #31 dnia: 01.04.2015, 19:20 »
Proszę czytać ze zrozumieniem,a co to komuna to może wiem na ten temat trochę więcej

Zapewniam, że potrafię czytać ze zrozumieniem!
Proponuję nie o komunie, ale o XXI wieku pomyśleć i odnaleźć się w nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem, które w PZW troszkę chyba kuleję. No, ale co ja tam wiem, przecież komuny nie pamiętam.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Marker - trzecia wędka?
« Odpowiedź #32 dnia: 01.04.2015, 20:03 »
Ale ja nie o komunie zacząłem wspominać,a temat dotyczy nie udolnego strażnika,a wędkarstwo ma być przyjemnością ,nowoczesnego przedsiębiorstwa mam na codzień powyżej dziurek u nosa gdzie jest wielu tempaków na stanowiskach jak ten strażnik.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Kinior

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 118
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Marker - trzecia wędka?
« Odpowiedź #33 dnia: 21.12.2017, 09:14 »
Zastanawiam się czy zda egzamin taki marker położony pomiędzy dwoma zestawami.
Często łowię z kolegą na jednym stanowisku czy na 4 zestawy. Czy jakby tak moje marker wysłać w miejsce do nęcenia i On np rzucał by w prawo od markera a Ja w lewo - bo wiecie drzewa czasami się potrafią się przemieszczać :P
Pytanie z mojej strony brzmi tak:
1. Jak sprawdzić czy oby żyłka na pewno leży na dnie (tonąca)? chodzi o to żeby mieć pewność, że jak ryba jest już w holu to wpływa nad żyłkę z markera.
2. Jak w rzece ustawić żyłkę, bo rozumiem że jak będzie zaklipsowana to nurt tę żyłkę może podnosić do góry?.


Marcin

Mazovia Fishing Team