Autor Wątek: Sklep wędkarski Amur (e-amur)  (Przeczytany 34650 razy)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #60 dnia: 01.08.2019, 21:17 »
Warto wspomnieć, na dniach w Amurze pojawią się legendarne kije Delphin Opium, jak i spora część oferty Delphina sama polowałam na te kije kiedyś bo urzekła mnie ich praca i wykonanie
Dobrze wiedzieć, że będzie tam Delphin Ciekawe jeszcze czy ceny będą konkurencyjne do Carpmixa

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka
Na dniach powinno być już wszystko wiadomo, kijki wjeżdzają na magazyn koło środy i będzie cenowa niespodzianka :bravo:
Ehh... Ja wczoraj Magmę Duo Feeder zamówiłem w Carpmixie, więc teraz będzie mnie już ciekawić jaka będzie różnica w cenie

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #61 dnia: 12.12.2019, 16:09 »
W Amurze pojawił się asortyment Daiwa :bravo: póki co mała ilość ale z czasem pewnie przybędzie
Ania

Offline RafiWRO

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #62 dnia: 13.12.2019, 23:55 »
Witam, wiem że istnieje już taki wątek, ale niestety nie wiem czemu nie mogę w nim nic napisać (być może ma tam dostęp tylko elita ;)) Więc dlatego zdecydowałem się założyć ten temat i liczę na to że żaden moderator go nie zablokuje.

Niestety ale sklep trochę stracił w moich oczach, po pierwsze to kontakt mailowy Nie istnieje oraz kuleje system naliczania rabatów a raczej ich Brak.



Edycja moderatora:
Wątek przeniesiony do wątku głównego o sklepie.

Offline RafiWRO

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #63 dnia: 13.12.2019, 23:56 »
Witam, wiem że istnieje już taki wątek, ale niestety nie wiem czemu nie mogę w nim nic napisać (być może ma tam dostęp tylko elita ;)) Więc dlatego zdecydowałem się założyć ten temat i liczę na to że żaden moderator go nie zablokuje oraz będzie on dostępny dla każdego.

Niestety ale sklep trochę stracił w moich oczach, po pierwsze to kontakt mailowy Nie istnieje oraz kuleje system naliczania rabatów a raczej ich Brak.

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #64 dnia: 14.12.2019, 00:13 »
Poważnie musiałeś zacytować SWÓJ post zaledwie minutę po jego napisaniu?

Offline RafiWRO

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #65 dnia: 14.12.2019, 00:33 »
Poważnie musiałeś zacytować SWÓJ post zaledwie minutę po jego napisaniu?

Widzę że chorujesz na syndrom Bólu Dup. jak większość w naszym kraju 8) oczywiście mam świadomość że ma tym forum twoja reputacja itp. jest wyższa od mojej ale szczerze mam to w Dupi. A tak na poważnie nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 646
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #66 dnia: 14.12.2019, 09:15 »
Widzę że chorujesz na syndrom Bólu Dup. jak większość w naszym kraju 8) oczywiście mam świadomość że ma tym forum twoja reputacja itp. jest wyższa od mojej ale szczerze mam to w Dupi. A tak na poważnie nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Witam, wiem że istnieje już taki wątek, ale niestety nie wiem czemu nie mogę w nim nic napisać (być może ma tam dostęp tylko elita ;)) Więc dlatego zdecydowałem się założyć ten temat i liczę na to że żaden moderator go nie zablokuje.

Kolego, mam nadzieję, że rozumiesz, dlaczego dajemy ci ostrzeżenie. Nie musisz reagować tak nerwowo, pisać jakieś bzdury o elitach. To nie ring albo obóz koncentracyjny, gdzie się walczy o przeżycie, to tylko forum, nic ci nie grozi :)  Dlatego odnośmy się do siebie z szacunkiem, jeżeli czujesz się 'atakowany',  to udziel odpowiedzi na poziomie. Jak masz techniczne problemy z pisaniem w jakimś wątku, to kieruj je do moderatora lub admina :)
Lucjan

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #67 dnia: 14.12.2019, 09:22 »
Witam, wiem że istnieje już taki wątek, ale niestety nie wiem czemu nie mogę w nim nic napisać (być może ma tam dostęp tylko elita ;))

Wątek istnieje, w dziale "Recenzje sklepów", w którego regulaminie zapisane jest, że użytkownicy z ilością wiadomości poniżej 20 nie mogą tam pisać wiadomości. Czy użytkownik który napisał minimum 20 postów to elita? Raczej nie, a uznać należy go za takiego użytkownika, który ma chociaż minimalny wkład w życie Forum :)

Limit wiadomości, który należy przekroczyć, aby tam pisać, powstał z kilku względów. Najistotniejszym i najbardziej oczywistym jest ten, że chcieliśmy uniknąć sytuacji, w której niezadowolony klient lub konkurencja rejestrowałby konto tylko po to, żeby przytrollować na wejściu. Lub bez jakiegokolwiek wkładu w to miejsce, ubrać w słowa swój
(...) syndrom Bólu Dup.(...)
Zwłaszcza, że zdaje się, jest to przypadłość tak powszechna w naszym kraju. Sam chyba więc rozumiesz, że ryzyko aktywności takich pieniaczy jest bardzo duże, i dla porządku należy się przed nim bronić :)

Na szczęście masz cokolwiek zasadne uwagi innych użytkowników
(...) w Dupi (...)
więc mam jasną sytuację, że nie weźmiesz także powyższych uwag do siebie.

Zwracam tylko uwagę na pewną niekonsekwencję. Sklepowi zarzucasz popełnienie błędów w obsłudze Ciebie jako konsumenta, po czym po chwili piszesz w sprawie swojej pomyłki, że
(...) A tak na poważnie nie myli się tylko ten co nic nie robi.(...)
Sam nie wiem jak to rozumieć :)

Wracając jednak do tematu opinii o sklepach. Gdybyś napisał tylko swoją opinię:
Niestety ale sklep trochę stracił w moich oczach, po pierwsze to kontakt mailowy Nie istnieje oraz kuleje system naliczania rabatów a raczej ich Brak.
bez dodatkowych ozdobników i zbędnego wsadu, to może byłby skłonny ją przenieść do właściwego działu, jeśli byś o to poprosił. Bo opinia, pozytywna czy negatywna, zawsze jest cenna.

Ale niestety, wygląda na to że nie chodziło Ci o podzielenie się samą opinią, ale użycie Forum jako swoistej dźwigni :) My jednak nie jesteśmy ani Biurem Obsługi Klienta, ani Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Stąd też chwilowo "opinia" pozostanie, a to co stanowi korespondencję między sklepem i użytkownikiem usuwam. W szczególności nie na miejscu jest dzielenie się przez sklep prywatnymi szczegółami transakcji publicznie, dlatego nagrody przyznaję obydwu stronom sporu :gift: Zalecam zainteresowanym stronom kontakt i wyjaśnienie sytuacji za pomocą innych środków przekazu niż Forum, bo akurat do tego ono nie służy :)

Ten wątek zamykam.

Chub

  • Gość
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #68 dnia: 23.01.2020, 14:45 »
W czasach Rodo piękny „meiling” puścili z widocznymi adresami z cyklu wyślij do wszystkich ;D

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #69 dnia: 24.02.2020, 21:01 »
Sklep ma nową stronę www.e-amur.pl. Jest czytelniejsza, a i powstało sporo nowych ułatwień 🙂 kolejne usprawnienia są w toku, idą dobre zmiany 🙂
Ania

Offline Laur77

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #70 dnia: 28.02.2020, 20:06 »
Sklep ma nową stronę www.e-amur.pl. Jest czytelniejsza, a i powstało sporo nowych ułatwień 🙂 kolejne usprawnienia są w toku, idą dobre zmiany 🙂
Szkoda tylko że trzeba na nowo zakładać konto.....:(
Wawrzyn

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 854
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #71 dnia: 28.02.2020, 20:22 »
Robiłem tydzien temu zakupy. Przesyłka bardzo szybko dotarła. Jestem zadowolony
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #72 dnia: 28.02.2020, 21:51 »
Sklep ma nową stronę www.e-amur.pl. Jest czytelniejsza, a i powstało sporo nowych ułatwień 🙂 kolejne usprawnienia są w toku, idą dobre zmiany 🙂
Szkoda tylko że trzeba na nowo zakładać konto.....:(
Jest to spowodowane zupełnie nową stroną, wszystko postawiono od podstaw, raczej było to niemożliwe, żeby przenieść konta 🙁 natomiast cały czas trwają prace, ulepszenia, zmiany, żeby było jak najlepiej i przystępnie. Krok po kroku strona będzie jeszcze udoskonalana-informacja prosto ze źródła 🙂
Ania

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #73 dnia: 28.02.2020, 22:33 »
Ostatnio coś chciałem u nich sprawdzić, wchodzę przez adres dodany dawno temu do moich zakładek a tu sklep nieczynny i wyświetla się informacja o zablokowaniu z powodu braku płatności. Dopiero na Forum zobaczyłem wpis Ani z nowym adresem. Szkoda, że nie mają przekierowania, jak ktoś próbuje wbić na stary adres, to jest przekonany, że sklep padł lub w najlepszym razie nie zapłacił za stronę.
Artur

Offline Ania

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Trotka Warszawa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep wędkarski Amur (e-amur)
« Odpowiedź #74 dnia: 28.02.2020, 23:26 »
Ostatnio coś chciałem u nich sprawdzić, wchodzę przez adres dodany dawno temu do moich zakładek a tu sklep nieczynny i wyświetla się informacja o zablokowaniu z powodu braku płatności. Dopiero na Forum zobaczyłem wpis Ani z nowym adresem. Szkoda, że nie mają przekierowania, jak ktoś próbuje wbić na stary adres, to jest przekonany, że sklep padł lub w najlepszym razie nie zapłacił za stronę.
Taki komunikat jest dosyć mylący, dlatego starałam się dać znać tutaj w komentarzu i na facebook, bo sporo klientów szuka. Z czasem nowy adres przyjmie się na dobre. Teraz jest sporo zmian i wszystko się buduje, po to żeby było lepiej i wygodniej i przystępniej 🙂
Ania