Autor Wątek: No kill w okolicy Wałbrzycha? Petycja  (Przeczytany 2401 razy)

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: No kill w okolicy Wałbrzycha? Petycja
« Odpowiedź #15 dnia: 19.01.2018, 11:36 »
Panowie ja tak w skrócie teraz, bo w pracy jestem.

Rozmawiałem z kolegą - twórcą tej petycji. Wydaje mi się konkretną osobą i po rozmowie z innym kolegą z koła okazuje się, że wstępnie ta petycja była już przedstawiona na jakimś mniejszym zebraniu. Niedługo mamy walne zebranie koła, na które się wybieram (i kolega zapewne też) więc temat będzie poruszany. Ponadto wstępnie jestem z nim umówiony na prywatne spotkanie w celu omówienia strategii działania, wdrożenia ewentualnych poprawek, utworzenia zespołu od no kill.

Więcej konkretów napiszę po pracy.

Ps. Zgadzam się z każdym z was, że o stan naszych wód musimy walczyć wszyscy i to na wielu płaszczyznach, zarówno lokalnej (Lucjan tak jak mówisz, to my tu w naszym regionie musimy tę sprawę załatwić) jak i globalnej (musimy pokazać My jako stale rosnąca społeczność wędkarska, czego chcemy i że leży nam na sercu dobro naszych wód). Musimy pamiętać, że obie płaszczyzny muszą się przenikać i wzajemnie uzupełniać i tu myślę musimy sobie wypracować pewien schemat działania.

Do usłychu :)
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline didek_b

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 73
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: No kill w okolicy Wałbrzycha? Petycja
« Odpowiedź #16 dnia: 19.01.2018, 11:54 »
Podpisane.
"...Ryby pływają na niby..."
     Pozdrawiam:  Dawid.

Offline ogrmaster

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: No kill w okolicy Wałbrzycha? Petycja
« Odpowiedź #17 dnia: 19.01.2018, 12:39 »
Luk,

jest dużo racji w tym ci napisałeś ale zakładam tutaj jednak dobrą wolą twórców petycji a dodatkowo liczę, że z łowiska będą mogły też skorzystać osoby z okręgu wrocławskiego czy legnickiego. Jeżeli łowisko będzie zadbane i zarybiane w sposób przemyślany to wesprzyjmy sprawę. Duża liczba podpisów zawsze jest lepiej widziana niż mała i wskazuje na ewentualne zainteresowanie łowiskiem. Do podpisania petycji namawiam szczególnie kolegów z płd-zach Polski. Reszta oczywiście w rękach chłopaków z okręgu.
„To, co i tak ma spaść, należy popchnąć” – Fryderyk Nietzsche
Michał