Autor Wątek: (S) Dragon Thytan Catfish 500 g 300 cm  (Przeczytany 1921 razy)

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 608
  • Reputacja: 43
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Dragon Thytan Catfish 500 g 300 cm
« Odpowiedź #15 dnia: 16.06.2018, 11:32 »
Kolego,
nie zamierzam kręcić tu gównoburzy, zwłaszcza że wątek już nieaktualny, ale zanim wyskoczysz z uwagami natury etycznej, sam ocen swoje zachowanie. Napisałeś mi w wiadomości prywatnej, że jesteś zainteresowany kijem. I tyle. Znałeś cenę, warunki dostawy etc. Wybacz, ale sugestia, że jesteś czymś zainteresowany trąci truizmem. Gdybyś nie był, nie zareagowałabyś na ofertę.
Trzymałem wędkę zarezerwowaną dla pierwszego kolegi, który najpierw potwierdził zakup, ale wycofał się w ostatniej chwili, bo doszedł do wniosku, że mu to nie pasuje. W tym samym czasie odezwał się inny kolega i przeszedł od razu do konkretów. Jeśli uważasz, ze powinienem był odezwać się najpierw do Ciebie, bo napisałeś, że jesteś zainteresowany, to odbijam piłeczkę: trzeba było napisać: kupuję, adres ten i ten, podaj dane do przelewu lub wyślij za pobraniem.

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Dragon Thytan Catfish 500 g 300 cm
« Odpowiedź #16 dnia: 16.06.2018, 11:51 »
Mi się wydaje, że @booohal to "nieładnie" raczej jako żarcik prztyczek zapodał.
Mogę się mylić, ale raczej podszedł do sprawy na luzie ... .
Tak ja to odbieram, aczkolwiek .... :P
Paweł.

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: (S) Dragon Thytan Catfish 500 g 300 cm
« Odpowiedź #17 dnia: 17.06.2018, 16:49 »
Kolego,
nie zamierzam kręcić tu gównoburzy, zwłaszcza że wątek już nieaktualny, ale zanim wyskoczysz z uwagami natury etycznej, sam ocen swoje zachowanie. Napisałeś mi w wiadomości prywatnej, że jesteś zainteresowany kijem. I tyle. Znałeś cenę, warunki dostawy etc. Wybacz, ale sugestia, że jesteś czymś zainteresowany trąci truizmem. Gdybyś nie był, nie zareagowałabyś na ofertę.
Trzymałem wędkę zarezerwowaną dla pierwszego kolegi, który najpierw potwierdził zakup, ale wycofał się w ostatniej chwili, bo doszedł do wniosku, że mu to nie pasuje. W tym samym czasie odezwał się inny kolega i przeszedł od razu do konkretów. Jeśli uważasz, ze powinienem był odezwać się najpierw do Ciebie, bo napisałeś, że jesteś zainteresowany, to odbijam piłeczkę: trzeba było napisać: kupuję, adres ten i ten, podaj dane do przelewu lub wyślij za pobraniem.
Szczerze mówiąc to jestem w lekkim szoku po przeczytaniu tego postu.
Kolega wyżej wyjaśnił resztę...

A tak soją droga to jakieś tam umowne przepisy na forum panują. "Niestety" nie mam smartfona i na forum nie jestem on line non stop to też nie zdążyłem napisać od razu kiedy poinformowałeś o zwolnieniu  rezerwacji.

Przeżywałem większe tragedie w swoim życiu ;)
Nie znamy się osobiście (gdybyśmy się znali to wiedziałbyś, że "nieładnie" zostało przeze mnie napisane tylko i wyłącznie w humorystycznym tonie) i nie zamierzam niepotrzebnie bić piany dlatego właśnie otwieram piwko, które wypiję za Twoje oraz kupującego zdrowie :)
Odrobinkę luzu i będzie się nam żyło łatwiej ;)
To tylko forumowe nieporozumienie :) I nie rozpatrujmy tego w żaden inny sposób :)
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!