Autor Wątek: Łowisko Ostoja Górecka  (Przeczytany 14838 razy)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowisko Ostoja Górecka
« Odpowiedź #45 dnia: 01.05.2019, 22:07 »
Z tego co się orientuję, to nie jest tak iż wszędzie się połowi na każdym stanowisku.
Oczywiście, że tak. Są miejsca, że łowisz rybę za rybą, a sąsiad obok nic. Tydzień później siadasz w tym samym miejscu, z tą samą zanętą, z tą samą przynętą, łowisz na tej samej odległości i schodzisz bez ryby. Takie zrządzenie losu :D
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowisko Ostoja Górecka
« Odpowiedź #46 dnia: 19.03.2020, 19:35 »
Czy ktoś z Was się orientuje, kiedy rusza łowisko Ostoja Górecka? Słyszałem już jakiś czas temu plotki, że w tym roku w ogóle nie będzie tam łowienia. Maciek z Krakowa, Ty często tam bywałeś, wiesz coś? W zeszłym roku byłem tam pierwszy raz, połowiłem do bólu i mam ochotę pojechać tam wiosną.

Ps. Wiem, że opiekun łowiska miał się zmienić, szkoda. Nie dość, że można było połowić, to jeszcze było z kim pogadać z pasją na temat historycznych ciekawostek regionu :(
Artur

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowisko Ostoja Górecka
« Odpowiedź #47 dnia: 19.03.2020, 19:57 »
Czy ktoś z Was się orientuje, kiedy rusza łowisko Ostoja Górecka? Słyszałem już jakiś czas temu plotki, że w tym roku w ogóle nie będzie tam łowienia. Maciek z Krakowa, Ty często tam bywałeś, wiesz coś? W zeszłym roku byłem tam pierwszy raz, połowiłem do bólu i mam ochotę pojechać tam wiosną.

Ps. Wiem, że opiekun łowiska miał się zmienić, szkoda. Nie dość, że można było połowić, to jeszcze było z kim pogadać z pasją na temat historycznych ciekawostek regionu :(

Sławek, który zarządzał łowiskiem rzeczywiście już nie pracuje. Odnośnie łowiska, to na ten moment nie wiem za wiele, a nie chcę siać plotek. Spróbuję czegoś się dowiedzieć. Dam znać ;)

PS. Przeniosę naszą rozmową do wątku o łowisku. Będzie czytelniej i informacje nie zginą.
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowisko Ostoja Górecka
« Odpowiedź #48 dnia: 19.03.2020, 20:15 »
Dzięki Maciek, daj znać w tym wątku bo może ktoś jeszcze ciekawy. Zapomniałem, że Ostoja ma swój wątek, bo bym od razu tu pytał.
Artur

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowisko Ostoja Górecka
« Odpowiedź #49 dnia: 19.03.2020, 20:20 »
Dzięki Maciek, daj znać w tym wątku bo może ktoś jeszcze ciekawy. Zapomniałem, że Ostoja ma swój wątek, bo bym od razu tu pytał.

Nie ma sprawy :) Jak tylko się czegoś dowiem, to się odezwę.
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 345
  • Reputacja: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Łowisko Ostoja Górecka
« Odpowiedź #50 dnia: 24.06.2023, 06:52 »
To łowisko wprowadziło taki nakaz - zdj. A swój pomysł uzasadnia tak: "zlowiony i wpuszczony do łowiska zwyczajnie zdycha". Ręce opadają

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
Sławek