Autor Wątek: Szczytówka do federa Jaxon  (Przeczytany 956 razy)

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 400
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Szczytówka do federa Jaxon
« dnia: 17.09.2020, 21:26 »
Posiadam flagmana cast mastera 3.6m 100cw. Połamałem w nim dwie szczytówki - Czerwona 2.0 oz i zielona 1.5 oz. Zostawszy z giętkim 1.0 oz, postanowiłem dać szansę dla zamiennika, który oferuje Jaxon. Firma sama w sobie raczej reprezentuje produkty z niższej półki jednak sama szczytówka to mistrzostwo. Używam ciężkich koszyków do metody (40g+) i lubuje się w twardych szczytówkach. Wybór padł na AK-SWSC32 - szklana, akcja: twarda. Mimo mniejszej przelotki u nasady (2.5 vs 3.5 oryginał) problemy przy dalekich rzutach nie występowały. Wędka świetnie się ładowała i nie musiałem się zbytnio zamachiwać, żeby wykręcić 60m. Sygnalizacja brań jak i praca z rybą na haku również nienagannie.

Biorąc pod uwagę cenę oryginalnej szczytówki do flagmana (39zł), zamiennik jaxona za 14 zł to po prostu coś świetnego. Osobiście użytkuję mi się lepiej szklany zamiennik węglowego oryginału 2. oz :) Jeśli szukacie szczytówek to jak najbardziej polecam jaxony - warto !

P.S średnice od 2.2 do 4.5mm :) Na pewno każdy znajdzie swój wymiar.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline Norbas

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 971
  • Reputacja: 56
  • Lokalizacja: Kampinos
Odp: Szczytówka do federa Yaxon
« Odpowiedź #1 dnia: 17.09.2020, 21:34 »
To jeszcze pomierz flagmana oryginalną szczytówkę i wyniki dodaj do forumowego spisu szczytówek do feederów... będzie dla potomnych
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=18062.0