Autor Wątek: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.  (Przeczytany 3170 razy)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #15 dnia: 16.01.2019, 23:48 »
Przepraszam Adamie za to zamieszanie , ale muszę zwrócić "małą"nie uwagę w sprzedaży Konger Albiona , w którym to jak sam napisałeś "wędkę otrzymałem w ramach zamiany sprzętu z kolegą" i pewnie sam nie zdawałeś sobie sprawy że dostaniesz sprzęt "składany".

A piszę składany , bo jak idzie zauważyć na blanku jest opisane 360/90 , czyli do tego modelu powinne być szczytówki o oznaczeniu 2/3/4 OZ a są szczytówki o oznaczeniu 4/5/6 OZ i dlatego jak sam zauważyłeś i sam piszesz "dziwi mnie trochę że aż takie krzywe ugięcia do tego kijka" .

Szczytówki które ktoś Ci dorzucił nie są dedykowane do tego kija , prawdopodobnie są to szczytówki do kija o oznaczeniu 150 g . I taki kij o wyrzucie do 90 g z zamontowanymi szczytówkami 4/5/6 OZ będzie nie prawidłowo pracował ( nawet szczytówka o oznaczeniu 4 OZ nie jest z tego modelu ).

Nie wiem jak teraz z dostępnością szczytówek do wędziska 90 g ale w 2017 r. nie było ich nawet w serwisie . Ja na swoje ( do takiego samego modelu ) czekałem 6 miesięcy , a wynikało to z opóźnieniami transportu kontenera z Chin . Dla wiadomości dopiszę że koszt 3 szczytówek dedykowane do modelu 90 g to koszt ok 150 zł.
Serdecznie dziękuję za czujność, zainterweniowałem i do końca tygodnia otrzymam oryginalny zestaw quivertipów do tego kijka: 2, 3 i 4oz. Feeder Kongera już cacy ;)
Pozdrówka
Adamos ... vel "wentka"


Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Wędki Daiwa, Garbolino, Konger, Hardy etc.
« Odpowiedź #16 dnia: 17.01.2019, 00:12 »

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
[/quote]
Ha, Ha, Ha >:O
Dziękuję :)
I Pozdrawiam
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby