Autor Wątek: Feedersklep.pl  (Przeczytany 24468 razy)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Feedersklep.pl
« dnia: 06.04.2020, 12:40 »
Witajcie :)

Krótka recenzja sklepu feedersklep.pl :beer:

Kupiłem ostatnio u nich te oto podpórki węgierskiej firmy Haldorado...

https://feedersklep.pl/produkt/podporka-haldorado-safe-feeder-blue/

... towar przyszedł szybko, wcześniej krótki kontakt telefoniczny + SMS... Odpowiedź natychmiastowa, obsługa dosyć elastyczna bo chodź sklep nie ma punktu stacjonarnego to odbiór osobisty był kwestia dogadania się i ze strony sklepu nie było najmniejszych problemów. Ostatecznie wybrałem wysyłkę do domu, paczka przyszła expresowo, dobrze zapakowana, plus bardzo miły i niespodziewany gratis w postaci białej czapki typu "dżokejka" z logo sklepu. Wykonana z fajnego materiału, kolor bardzo pożądany latem w pełnym słońcu, z regulacją szerokości. :thumbup:

Co do reszty to strona przejrzysta, towaru trochę jest, może nie zatrzęsienie ale jak to się mówi nie odrazu Rzym zbudowano.

Trzymam kciuki za sklep by przetrwał ten trudny czas wirusa, i za sukcesy w przyszłości. Na pewno w przyszłości z chęcią skorzystam jeszcze z ich usług.

Póki co 10/10, jest bardzo dobrze.


Słówko na koniec może o samej podpórce z Haldorado, bo towar naprawdę świetnie wykonany, w połączeniu z dolnikiem Guru plus nóżkami z Prologica będzie stanowić swietna ochronę dla wędki na wypadek ostrych brań.

Pozdrawiam
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 23.07.2020, 18:28 »
Ja dzisiaj zrobiłem zakupy po wcześniejszej rozmowie telefonicznej z obsługą sklepu i uzyskaniu informacji których potrzebowałem. Przesyłka już jutro po zjeździe z trasy ma na mnie czekać na bazie 😀
Rzetelnie i szybko 👍
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 23.07.2020, 20:20 »
Jak dla mnie to słabo wróżę temu sklepowi. Asortyment bardzo słaby, ceny niekonkurencyjne. W Drapieżniku to samo w tej samej cenie lub taniej. Brak też asortymentu niedostępnego w innych sklepach, jak wspomniane podpórki z Haldorado. I wreszcie brak możliwości wysyłki do paczkomatu Inpost.
Myślę, że pomimo promocji tego sklepu na filmach Dawida szybko się skończy. Nawet jeśli obsługa klienta jest tam bardzo dobra to pod innymi względami jest niekonkurencyjny.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 608
  • Reputacja: 93
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 23.07.2020, 20:27 »
No jak ktoś ma wyższe ceny nawet od Drapieżnika to już coś nie halo... ;)

Offline kryszard

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 23.07.2020, 20:32 »
I wreszcie brak możliwości wysyłki do paczkomatu Inpost.
Z tego co mi wiadomo to jest taka możliwość.
Marcin

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 23.07.2020, 20:48 »
To może źle patrzę. Na stronie widzę tylko GLS za 15 zł. Darmowa dostawa powyżej 250 zł.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 23.07.2020, 20:54 »
A mi się wydaję, że aż tak źle nie będzie :beer: Z czystej ciekawości śledzę sobie działania marketingowe różnych firm oraz sklepów wędkarskich i widzę, że Feedersklep ma już pokaźną, jak na polskie warunki, bazę widzów na swoich kanałach wędkarskich. A dziś jest to niesamowicie ważne przy sprzedaży.
Promują oni np. wędki firm pokroju Tubertini (Flexo, Atrax), czy Robinson (TX3), czyli tej półki cenowej osiągalnej dla wielu Polaków. Przy testach sprzętu, połączonych z umiejętną, "dyskretną" reklamą na swoich filmach, mają bardzo duże szanse na zdobycie części polskiego "tortu rybnego" i na odnalezienie się ze swoją ofertą nawet przy mało konkurencyjnych cenach :P Dziś bowiem wiele osób nie kieruje się wyłącznie ceną w poszukiwaniu sprzętu (kazus Drapieżnika się kłania). Wielu po prostu kliknie w link sklepu pod filmem i kupi bez zastanowienia.

W Polsce brakuje nam tu jeszcze właśnie pełnej oferty Haldorado. Gdyby udałoby się im z nimi współpracować, to byłoby naprawdę ciekawie. Flagman ze swoją ofertą wjechał w polski rynek, niczym dzik na plaży w parawany ;) Może i Haldorado znajdzie się kiedyś na polskim rynku. Przyglądając się Feedersklepowi uważam, że umiejętnie podchodzą do kwestii reklamy swoich usług i kumają o co chodzi w sprzedaży sprzętu wędkarskiego. W przyszłości może tam coś kupię, a może nie. Zobaczymy. Jednak dla mnie jako dla konsumenta kolejne sklepy, kanały internetowe, testy sprzętu to sam pozytyw i kibicuję im, tak jak każdemu innemu przedsiębiorcy, który chce zarabiać kasę na wędkarzach. Popyt zweryfikuje ich ofertę. Jednak przy takich działaniach jak ich w internecie, trudno jest nie wypalić :P Teraźniejszość i przyszłość to internet. Drapieżnik, Trotka i inne sklepy dobrze o tym wiedzą.   

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 022
  • Reputacja: 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 23.07.2020, 21:06 »
A mi się wydaję, że aż tak źle nie będzie :beer: Z czystej ciekawości śledzę sobie działania marketingowe różnych firm oraz sklepów wędkarskich i widzę, że Feedersklep ma już pokaźną, jak na polskie warunki, bazę widzów na swoich kanałach wędkarskich. A dziś jest to niesamowicie ważne przy sprzedaży.
Promują oni np. wędki firm pokroju Tubertini (Flexo, Atrax), czy Robinson (TX3), czyli tej półki cenowej osiągalnej dla wielu Polaków. Przy testach sprzętu, połączonych z umiejętną, "dyskretną" reklamą na swoich filmach, mają bardzo duże szanse na zdobycie części polskiego "tortu rybnego" i na odnalezienie się ze swoją ofertą nawet przy mało konkurencyjnych cenach :P Dziś bowiem wiele osób nie kieruje się wyłącznie ceną w poszukiwaniu sprzętu (kazus Drapieżnika się kłania). Wielu po prostu kliknie w link sklepu pod filmem i kupi bez zastanowienia.

W Polsce brakuje nam tu jeszcze właśnie pełnej oferty Haldorado. Gdyby udałoby się im z nimi współpracować, to byłoby naprawdę ciekawie. Flagman ze swoją ofertą wjechał w polski rynek, niczym dzik na plaży w parawany ;) Może i Haldorado znajdzie się kiedyś na polskim rynku. Przyglądając się Feedersklepowi uważam, że umiejętnie podchodzą do kwestii reklamy swoich usług i kumają o co chodzi w sprzedaży sprzętu wędkarskiego. W przyszłości może tam coś kupię, a może nie. Zobaczymy. Jednak dla mnie jako dla konsumenta kolejne sklepy, kanały internetowe, testy sprzętu to sam pozytyw i kibicuję im, tak jak każdemu innemu przedsiębiorcy, który chce zarabiać kasę na wędkarzach. Popyt zweryfikuje ich ofertę. Jednak przy takich działaniach jak ich w internecie, trudno jest nie wypalić :P Teraźniejszość i przyszłość to internet. Drapieżnik, Trotka i inne sklepy dobrze o tym wiedzą.
Dobrze prowadzony sklep z pełną ofertą Haldorado i np Zemexa miał by na pewno duże obroty. Gdyby poszukać jeszcze jakiś perełek których nie ma u nas na rynku mógłby z tego wyrosnąć całkiem poważny gracz.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 23.07.2020, 21:12 »
Napiszę krótko. Zaczną sprzedawać towar do zera - zamówią więcej - większe rabaty. Zainwestują w jeszcze coś... czy to, umowa na InPost czy inna firma na inny asortyment. Będą mogli się rozwijać. Niech działają.  :beer: :thumbup:
Podpiszę się, pod wpis Selektora :beer:
Baterie na dziś - wyczerpane. ;)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 23.07.2020, 21:15 »
np Zemexa miał by na pewno duże obroty.

Na Zemex-a, na pewno stać Drapieżców. Może nie słyszeli i poszli tylko w GB. :P
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 23.07.2020, 22:46 »
Nie sadzę, żeby sklep taki jak Drapieżnik nie przeprowadzał badań rynku. Udało mu się wejść w układ z Flagmanem, żeby sprzedawać w takich samych cenach, co Gliny Natura
Haldorado ma bardzo dobry sprzęt ale chyba nie jest skłonne do sprzedaży hurtowej. Sami zobaczcie w różnicy asortymentu na haldorado.hu i haldorado.pl. Na pl nie ma prawie nic. Myślę, że te fajne podpórki haldorado zostały przez haldorado.pl i Feedersklep.pl kupione w detalu i sprzedane po kosztach dla rozkręcenia interesu.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 24.07.2020, 19:56 »
Pierwsze zakupy i jak najbardziej polecam 👍 Miła i szybka obsługa, a i gratisy się trafiły 😀
Malutki minus za odpryski farby na jednej szczytówce ale myślę że się jakoś dogadamy 🤔
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 25.07.2020, 02:16 »
Reakcja sklepu błyskawiczna - w poniedziałek wysyłają nową szczytówkę 😀
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 04.08.2020, 04:49 »
Reklamacja bardzo szybka, choć druga szczytówka przyszła z uszkodzoną porcelaną w jednej przelotce - szybki telefon i nowa czekała na następny dzień 😀
Złośliwość rzeczy martwych ale sklep stanął na wysokości zadania👍
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 792
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feedersklep.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 04.08.2020, 07:43 »
Patryk, co to za gratisa wyrwałeś?  :P
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.