Autor Wątek: larsson - sprzedawca allegro - robaki  (Przeczytany 4493 razy)

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
larsson - sprzedawca allegro - robaki
« dnia: 30.07.2020, 08:16 »
Kilka słów na temat sprzedawcy larsson z allegro. Dla odmiany od zamówień w jokers24 i sprawdzenia innego źródła złożyłem "kontrolne" zamówienie na ochotkę hakową i pinkę. Ceny nieco wyższe niż w jokers24, ale po uwzględnieniu darmowej wysyłki z "allegro smart" wyszło i tak nieco taniej. Do wyboru kurier i paczkomat. Ja wybrałem wysyłkę na paczkomat i mimo ostatnich upałów robaki dotarły w doskonałym stanie. Zamówienie zrobione w poniedziałek a robaki czekały w paczkomacie w środę. Pakowanie podobne jak w jokersie czyli styrobox z wkładami lodowymi. Sam towar pierwsza klasa. Ochotka lepsza niż ostatnimi czasami dostawałem z innych sklepów natomiast jeśli chodzi o pinkę to tak ładnej i czystej pinki dawno nie widziałem. Zazwyczaj myję pinkę i białe przed mrożeniem a tutaj nie było potrzeby. Od pinki prawie nie było nic czuć. Na podstawie pierwszego zakupu mogę polecić i pewnie jeszcze nieraz skorzystam.

Oferta:

https://allegro.pl/uzytkownik/larsson?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-2-0717

Offline Tadek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 996
  • Reputacja: 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #1 dnia: 30.07.2020, 18:40 »
Dzięki za opinię.
Warto dzielić się takimi spostrzeżeniami. :bravo:

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #2 dnia: 30.07.2020, 19:08 »
Warto dodać zdjęcia jak to jest pakowane, bo nie każdy wie.
Jeżeli za 50 zł kupi się towar jokersa i haczykowa z darmowa dostawa do paczkomatu to będzie to hit, tylko kwesta odpowiedniego zapakowania, a wiadomo to też kosztuje.

Offline sander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 51
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #3 dnia: 30.07.2020, 19:53 »
Warto dodać zdjęcia jak to jest pakowane, bo nie każdy wie.
Jeżeli za 50 zł kupi się towar jokersa i haczykowa z darmowa dostawa do paczkomatu to będzie to hit, tylko kwesta odpowiedniego zapakowania, a wiadomo to też kosztuje.

Za późno pomyślałem o zrobieniu zdjęć ;) Paczka zapakowana identycznie jak w jokers24 czyli taki sam styrobox. W środku była duża butelka z lodem. Wszystko dotarło chłodne w środku. Dostawa, tak jak pisałem, przy allegro smart jest darmowa czyli za 100g ochotki hakowej i litr pinki zamknąłem się w kwocie 49zł.

Offline michal_krk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #4 dnia: 31.07.2020, 21:27 »
Zachęcony recenzją kolegi sander sam zrobiłem zamówienie - złożone wczoraj ok. 09:00, dojechało do paczkomatu dzisiaj ok. 19:00. Zapakowane bardzo schludnie, łącznie 3 butelki z wodą owinięte w gazetę, w środku jeszcze trochę chłodku. Plus chociażby za możliwość wzięcia małej porcji ochotki haczykowej. Myślę, że to nie ostatnie zamówienie ;)

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #5 dnia: 04.08.2020, 21:36 »
Również zachęcony złożyłem małe zamówienie...
Przesyłka błyskawiczną, opakowanie profesjonalne, ceny znośne, a towar bardzo dobry.
Spory minusem, przynajmniej dla mnie, jest spora ilość trocin w robakach.
Nie cierpię czynności oddzielania robactwa od trocin ☹️
Raczej pozostanę przy swoim małym sklepiku gdzie mogę kupić czyste robactwo bez żadnych trocin, a przy okazji trochę pokonwersować z przesympatyczną panią tam pracującą 8) ;)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #6 dnia: 05.08.2020, 11:22 »
Również zachęcony złożyłem małe zamówienie...
Przesyłka błyskawiczną, opakowanie profesjonalne, ceny znośne, a towar bardzo dobry.
Spory minusem, przynajmniej dla mnie, jest spora ilość trocin w robakach.
Nie cierpię czynności oddzielania robactwa od trocin ☹️
Raczej pozostanę przy swoim małym sklepiku gdzie mogę kupić czyste robactwo bez żadnych trocin, a przy okazji trochę pokonwersować z przesympatyczną panią tam pracującą 8) ;)
Trociny są na czas transportu niezbędne. Ja daje na sitko i kłopot z głowy.
Jutro powinna być paczka to wstawię zdjęcia jak to wygląda.

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #7 dnia: 05.08.2020, 11:47 »
...Ja daje na sitko i kłopot z głowy...

Jakby mnie żona zobaczyła z tym sitkiem, to mógłbym noc spędzać w garażu razem z robactwem :facepalm:
I tak się cieszę, że nie sprawdza co jest na dole szuflad w zamrażarce 8) :P

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #8 dnia: 06.08.2020, 14:18 »
Doszło i do mnie.
Ochotka haczykowa 100 g luzem
Ochotka zanętowa jokers 0,5 kg
49 zł paczkomat
Zapakowane w styropianowy box + butelka z zamrożoną wodą 10/10.
Ochotka haczykowa niestety zabrudzona trocinami tak jak to jest w pudełkowych wersjach.
Jakość wg średnia.
Ochotka zanętowa jokers za to w porządku.
Jakość bardzo dobra.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 490
  • Reputacja: 1974
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #9 dnia: 06.08.2020, 15:44 »
Piękna czerwień :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #10 dnia: 28.08.2020, 19:45 »
Też się skusiłem i też polecam, nie ma się do czego przyczepić. Świetna alternatywa dla jokers24, a dla mnie to nawet nie alternatywa tylko lepszy wybór - bo wysyłają paczkomatem. :thumbup:

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #11 dnia: 29.08.2020, 07:11 »
Ja również kupiłem i zostawiam bardzo dobrą ocenę, zarówno na jakość towaru jak również na jakość pakowania, no i dostawa paczkomatem. Polecam.
-Paweł-

Offline S76

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #12 dnia: 02.10.2020, 10:13 »
W ostatnich dwóch miesiącach złożyłem u tego sprzedającego 3 zamówienia. Zamawiałem jokersa, ochotkę haczykową, pinkę oraz kastery.
W kwestii jakości towaru nie mam żadnych uwag - robactwo jakościowo nie odbiegało od zamawianego w jokers24.pl.
Ochotka hakowa oraz jokers dostarczane w czwartek bez najmniejszego problemu wytrzymywały w dobrej kondycji do niedzielnych zawodów (a nawet i dłużej).
Pinka czysta, praktycznie nie było konieczności mycia w roztworze detergentu i spakowana bardzo uczciwie, z 10-15% naddatkiem :-).
Kastery - z opakowania 0,25L po wrzuceniu do pojemnika z wodą pływały dosłownie 3 sztuki.

Samo pakowanie oraz szybkość obsługi klienta również bez jakichkolwiek zastrzeżeń. No i ogromny plus za możliwość dostawy do paczkomatu.

Jedynym drobnym mankamentem jest brak w standardowej ofercie ochotki haczykowej w porcjach po 50 g.

Reasumując - z czystym sumieniem polecam sprzedawcę, jak dla mnie jest to aktualnie dostawca "pierwszego wyboru".

Pozdrawiam

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: larsson - sprzedawca allegro - robaki
« Odpowiedź #13 dnia: 03.12.2020, 17:37 »
Również polecam sprzedawcę, kilkanaście minut po zakupie już był wystawiony list przewozowy i 24 godziny później odebrałem towar z paczkomatu. Jokers i ochotka jak wczoraj pozyskane, rubinowe i bezwonne, pierwsza klasa! Różne miałem z tym doświadczenia w lokalnych sklepach, tutaj jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystko zapakowane w styropianowe pudełko - akurat mi takie było potrzebne do przechowywania robaków na balkonie :)
Artur