Autor Wątek: Ciekawe filmy  (Przeczytany 1372638 razy)

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3285 dnia: 11.12.2018, 23:53 »
Niech zrobi policjantom egzamin ze swoich praw, gdy bandziory obiją mu ryj a jego żonę zgwałcą na jego przenikliwych oczach :)
Normalny to Ty nie jesteś, żeby komukolwiek źle życzyć trzeba mieć serio problemy egzystencjalne, psychiczne, napiszę Ci jako znajomy z forum: są od tego lekarze weź proszę udaj się może Ci pomogą, i piszę to z troski o samego Ciebie jak i  ludzi znajdujących się w pobliżu Ciebie, sorry ale takiej zawiści, ironi  i przykładów raczej nie powinno się pisać na forum... do tego jeszcze z Twoją pozycją. Rozumiem wiele ale pomyślałeś kiedykolwiek o kimś więcej niż o sobie? Czy Twoja wyobraźnia ogarnia to, iż czytają to różni ludzie w tym dzieci dla których może to być serio wstrząsające? Agresja, gwałty.... i Ciebie to jeszcze bawi??? Jacku to nie jest Twój kanał stand up, nie wszyscy posiadają instrukcje obsługi, czy zrozumienia Pana Syborga.

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 537
  • Reputacja: 1111
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3286 dnia: 12.12.2018, 00:17 »

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 084
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3287 dnia: 12.12.2018, 01:02 »
Co do filmiku z Policjantem.W każdej grupie zawodowej i społecznej są mądrzy i głupi przedstawiciele tych środowisk.Tak jest i wśród Policjantów i wśród kierowców.Problemu nie ma jak trafią na siebie mądrzy reprezentanci takich grup.Np madry gliniarz i mądry kierowca.Ale jak stanie się tak jak na ww filmiku to pojawiają się problemy.Gdyby proporcje były odwrotne,czyli mądry kierowca spotkałby głupiego Policjanta byłoby podobnie,albo jeszcze gorzej niż na tym filmie.Gdybym ja był na miejscu tego stróża prawa to zdzieliłbym tego pozera w łeb.Nie mówię,że trzeba milczeć w każdej sytuacji kiedy mamy do czynienia z służbami porządkowymi i pozwalać sobą pomiatać.Mówię tylko,że trzeba reagować tylko w uzasadnionych przypadkach,a nie bo ma się takie widzi misie,albo chęć zaistnienia i popisania się przed znajomymi w internecie,którym się wrzuci taki filmik,żeby zgrywać przed nimi gieroja.Jakiś szacunek do instytucji państwa musi być,bo w przeciwnym razie będziemy mieć jakąś anarchię.Jakiś kretyn obejrzy taki filmik i będzie chciał naśladować jego autorów. Dokładnie z takich samych powodów co ci na filmie.Czyli po to,żeby się popisać i zaistnieć w przestworzach internetu.Nie trzeba mieć dużo wyobraźni ,żeby zrozumieć do czego to może doprowadzić...

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3288 dnia: 12.12.2018, 01:14 »
Niech zrobi policjantom egzamin ze swoich praw, gdy bandziory obiją mu ryj a jego żonę zgwałcą na jego przenikliwych oczach :)
Normalny to Ty nie jesteś, żeby komukolwiek źle życzyć trzeba mieć serio problemy egzystencjalne, psychiczne, napiszę Ci jako znajomy z forum: są od tego lekarze weź proszę udaj się może Ci pomogą, i piszę to z troski o samego Ciebie jak i  ludzi znajdujących się w pobliżu Ciebie, sorry ale takiej zawiści, ironi  i przykładów raczej nie powinno się pisać na forum... do tego jeszcze z Twoją pozycją. Rozumiem wiele ale pomyślałeś kiedykolwiek o kimś więcej niż o sobie? Czy Twoja wyobraźnia ogarnia to, iż czytają to różni ludzie w tym dzieci dla których może to być serio wstrząsające? Agresja, gwałty.... i Ciebie to jeszcze bawi??? Jacku to nie jest Twój kanał stand up, nie wszyscy posiadają instrukcje obsługi, czy zrozumienia Pana Syborga.

Słońca Życzę

Ojojoj :) Szanowny kolega znalazł w moim wpisie jakiekolwiek życzenie komukolwiek źle? Gdzie? Dziwne. Nie napisałem "niech mu zgwałcą żonę", tylko "gdy", a to kolosalna różnica. Powtórzę to jeszcze raz: niech cwaniak jemu podobny kozaczy, gdy dotknie go nieszczęście zaznane od tych, przed którymi chroni go policja! Cóż, jestem pewien, że przemiana tego człowieka byłaby zadziwiająca...

Dużo nie wymagam, jedynie elementarnego zrozumienia tekstu pisanego, a o moje zdrowie psychiczne proszę się nie martwić, bo obawiam się, że nie jest z nim tak źle, jak forumowy kolega zakłada. Mimo to przyznaję, że "normalny" nie jestem, mam i problemy egzystencjalne, i te natury psychicznej - tutaj diagnoza była wyśmienita. Kłopot jest jednak innej natury, bo jeśli kolega uważa, że te słabości dotyczą innych, a jego nie, to podważa swoje człowieczeństwo. Wysunięcie tak daleko idących wniosków w stosunku do mnie na podstawie prostego w przekazie zdania ociera się o problem delikatnej natury warty szybkiego działania.

Słońca życzę ;)
Jacek

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 537
  • Reputacja: 1111
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3289 dnia: 12.12.2018, 01:38 »

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3290 dnia: 12.12.2018, 09:36 »


Niech zrobi policjantom egzamin ze swoich praw, gdy bandziory obiją mu ryj a jego żonę zgwałcą na jego przenikliwych oczach :)
Normalny to Ty nie jesteś, żeby komukolwiek źle życzyć trzeba mieć serio problemy egzystencjalne, psychiczne, napiszę Ci jako znajomy z forum: są od tego lekarze weź proszę udaj się może Ci pomogą, i piszę to z troski o samego Ciebie jak i  ludzi znajdujących się w pobliżu Ciebie, sorry ale takiej zawiści, ironi  i przykładów raczej nie powinno się pisać na forum... do tego jeszcze z Twoją pozycją. Rozumiem wiele ale pomyślałeś kiedykolwiek o kimś więcej niż o sobie? Czy Twoja wyobraźnia ogarnia to, iż czytają to różni ludzie w tym dzieci dla których może to być serio wstrząsające? Agresja, gwałty.... i Ciebie to jeszcze bawi??? Jacku to nie jest Twój kanał stand up, nie wszyscy posiadają instrukcje obsługi, czy zrozumienia Pana Syborga.

Słońca Życzę

Ojojoj :) Szanowny kolega znalazł w moim wpisie jakiekolwiek życzenie komukolwiek źle? Gdzie? Dziwne. Nie napisałem "niech mu zgwałcą żonę", tylko "gdy", a to kolosalna różnica. Powtórzę to jeszcze raz: niech cwaniak jemu podobny kozaczy, gdy dotknie go nieszczęście zaznane od tych, przed którymi chroni go policja! Cóż, jestem pewien, że przemiana tego człowieka byłaby zadziwiająca...

Dużo nie wymagam, jedynie elementarnego zrozumienia tekstu pisanego, a o moje zdrowie psychiczne proszę się nie martwić, bo obawiam się, że nie jest z nim tak źle, jak forumowy kolega zakłada. Mimo to przyznaję, że "normalny" nie jestem, mam i problemy egzystencjalne, i te natury psychicznej - tutaj diagnoza była wyśmienita. Kłopot jest jednak innej natury, bo jeśli kolega uważa, że te słabości dotyczą innych, a jego nie, to podważa swoje człowieczeństwo. Wysunięcie tak daleko idących wniosków w stosunku do mnie na podstawie prostego w przekazie zdania ociera się o problem delikatnej natury warty szybkiego działania.

Słońca życzę ;)

Ojojoj podążając Twoim tropem, ja nie napisałem że jestem normalny, skoro kolega ma zamiar bawić się grą słów ok wolny kraj, nie zmienia to faktu, iż tak jak pisałem czytają to ludzie w różnym wieku oraz po różnych przejściach życiowych i wydaję mi się, że takie porównania nie powinny wylać się spod palca a szczególnie osoby z taką pozycją aby kogoś nie urazić lub nie zrazić do forum- chyba że za dużo już nas tu i taki cel w tym wszystkim to przepraszam będę pierwszy który zwolni miejsce tylko powiedz. Nie każdy miał okazję poznać Cię osobiście i nie do końca może poprawnie zinterpretować wypowiedź. Tyle w temacie. Ja ze swojej strony przepraszam za zamieszanie które tutaj zrobiłem a Ty zrobisz jak uważasz.

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3291 dnia: 12.12.2018, 09:45 »
Paul, policja jest od tego, by chronić obywateli przed gwałtami, napadami i innymi bardzo nieprzyjemnymi rzeczami, o których wspomniał Jacek.

Dlatego, przynajmniej moim zdaniem, zrobił dobre porównanie.
Generalnie zdumiewa mnie w polskim społeczeństwie to wszędobylskie wieszanie psów na policji, mieszanie jej z błotem i tak dalej... bo to przecież ci ludzie, te służby, stoją pomiędzy nami a przestępcami wszelkiej maści.

Oczywiście, takie podejście wynika z faktu, że kiedyś była to milicja państwowa i oprócz zajmowania się przestępcami, służyła państwu do walki z zaplutym karłem reakcji. Jednak warto mieć świadomość, że komuny już nie ma (choć państwowy aparat nacisku nadal funkcjonuje, ale trochę inaczej), a policjant jest od pilnowania prawa. A my od jego przestrzegania. Jeśli zatrzymuje nas policjant, prosi o dokumenty, dmuchnięcie w balonik... to mamy obowiązek się dostosować. A nie prowadzić dyskusję o słuszności wylegitymowania. Jeśli zostałeś przez policję niesłusznie potraktowany, możesz się udać do sądu. I jeśli istotnie stała się ci krzywda, to otrzymasz odszkodowanie, a policjant naganę/zwolnienie.
Pomijam tu przypadki, w których rączka rączkę myje. Bo to nie ma nic wspólnego z tym, że powinieneś bez oporu poddać się kontroli funkcjonariuszowi policji.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3292 dnia: 12.12.2018, 09:55 »
Tak jak napisałem zgadzam się z tym i pojechałby szybciej, problemy gościu sam sobie robi jego sprawa ale pamiętaj że on jako obywatel też ma swoje prawa. Skoro chce się szarpać i tracić czas na to, jego wybór jego prawo. I trzeba to również uszanować. Nie znamy sprawy od początku, gdybać możemy godzinami dlaczego tak się zachowuje może " ustawili" się na niego i co dzień jest na pobocze ściągany tego nie wiemy, nie ma co gdybać. Proszę pamiętajcie że prawo i obowiązki są dla wszystkich. Dobra koniec tego zajmijmy się czymś przyjemnym.

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3293 dnia: 12.12.2018, 10:11 »
Nie obejrzę teraz filmu, bo nie mogę. Zastanawia mnie jednak co kieruje kimś, kto dyskutuje i celowo przedłuża kontrolę drogową? Policjant traci czas na takiego cwaniaka i przez to może nie złapać osoby, która na podwójnym gazie akurat przejedzie obok całej sytuacji. Nie piłeś - dmuchnij, to nie jest robienie loda policjantowi, tylko zwykła kontrola, która ma służyć poprawie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, w tym twojego.
Marcin

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3294 dnia: 12.12.2018, 10:20 »
Skoro chce się szarpać i tracić czas na to, jego wybór jego prawo.

No a ja uważam, że on takiego prawa nie ma. A na pewno mieć nie powinien.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3295 dnia: 12.12.2018, 10:25 »
Dokładnie koras Osobistycznie za policją nie przepadam, z racji wykonywanego zawodu i związanymi z tym możliwościami mandatu, co nie znaczy że nie poddaje się kontroli trzeźwości, czy rutynowej kontroli drogowej - takie prawo policji i żeby na drogach było bezpieczniej (i nie tylko) coś muszą działać. Policjant też człowiek i jako takie nazywanie go kmiotem (czy jakoś tak ) jest uwłaczające. Jeśli ktoś wymaga szacunku względem swojej osoby,niech okaże go też innym

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3296 dnia: 14.12.2018, 11:38 »
https://www.cda.pl/video/28694479a

Nie wędkarski ale ciekawy

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3297 dnia: 14.12.2018, 11:42 »
https://www.cda.pl/video/2869510ce

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3298 dnia: 14.12.2018, 21:18 »
Nowa jakość w produkcjach filmowych Górka.


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


Offline marian190975

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 416
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe filmy
« Odpowiedź #3299 dnia: 15.12.2018, 14:23 »
Odnośnie badania kierowców, nie wiem kiedy został nakręcony ten film, ale w ostatnim czasie Ustawa prd uległa zmianie i art.129 ja Ustawy Prawo o ruchu drogowym moim zdaniem jasno mówi, cyt.  " Art. 129ja. W toku kontroli ruchu drogowego uprawniony organ kontroli może poddać kierującego pojazdem lub inną osobę, w stosunku do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że mogła kierować pojazdem, badaniu w celu ustalenia w organizmie zawartości alkoholu lub obecności środka działającego podobnie do alkoholu." Nie widzę tu żadnego uzasadnionego podejrzenia popełnienia czegokolwiek, oprócz kierowania pojazdem, chyba że czegoś nie kumam.