Autor Wątek: Flagman Armadale Feeder 390/90 g lub Flagman Sherman Pro Method Fed  (Przeczytany 6972 razy)

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Zastanawiam się nad kupnem feedera  http://glinywedkarskie.pl/shop/feedery/436-flagman-armadale-feeder-39-m-90-gr.html   albo   Flagman Sherman Pro Method Feeder 3,9 m.Feedera potrzebuję na zaporówkę  pod leszcza,cena między jednym a drugim jest dość duża, recenzja shermana jest na forum a o armadale nie czytałem.Zastanawiam się czy warto wydać jakby nie było 700 stówek na armadale c

zy może pozostać phttp://glinywedkarskie.pl/shop/feedery/167-flagman-sherman-super-feeder-39-m.htmlrzy shermanie.  Jestem otwarty na inne propozycje w granicach +/-  700 pl.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530


Ten kij ma wyraźne przesztywnienie na sekcji przed szczytówką. Nie wiem jaką ma cenę. Jeśli sporą, nie kupił bym.

Podobne przesztywnienie ma Shimano Beastmaster CXMF 3,90 m, do 90 g wyrzutu. Mam też poprzednika, czyli BX, więc mogę porównać. To jest taka (jak dla mnie) wada, której niby nie widać, ale którą się czuje, łowiąc. Wrażenie podczas holu jest takie, że mamy w łapie sztywnego kija. Jak widać zresztą na zdjęciach, nie jest to kwestia zbrojenia, a budowy blanku.

Nie chcę zniechęcać. Każdy ma swoje czucie. Ja też bym tego kija nie kupił. Byle kot pręży się przystojniej, a kotka nawet o wiele zgrabniej  :)

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Armadale Feeder 390/90 z taką wadą za 700pl odpada,został jeszcze sherman pro method feeder.Mam nadzieje ze może padną jakieś propozycje.Muszę spokojnie podejść do tematu,mam czym łowić ale chciałbym podnieść standart .Łowię już jednym kijem,zamiast dwóch chciałbym jednym a porządnym.

Offline perkusista30

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Reputacja: 36
Ja z Flagmana zrezygnowałem, zastanawiam się nad Nevisem Vanity Carp albo kupię najtańszą opcję czyli Mikado UV Method bądź Excellend.

Online adamczyk6509

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pozdrawiam Michał C&R
  • Lokalizacja: Kłodzko
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Ja również zastanawiałem się nad Flagmanem i wybór padł na ten model : http://glinywedkarskie.pl/shop/feedery/583-flagman-sherman-super-feeder-39-m.html
Jeszcze trzeba nazbierać pieniążków i kijaszek będzie ;)
Pozdrawiam Michał
C&R

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Ja z Flagmana zrezygnowałem, zastanawiam się nad Nevisem Vanity Carp albo kupię najtańszą opcję czyli Mikado UV Method bądź Excellend.


Mam dwie UV-ki i niema co ukrywać jest to kijek budżetowy i swoje pieniądze jest wart.Jak nie chcesz dużo wydać to polecam.

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Ja również zastanawiałem się nad Flagmanem i wybór padł na ten model : http://glinywedkarskie.pl/shop/feedery/583-flagman-sherman-super-feeder-39-m.html
Jeszcze trzeba nazbierać pieniążków i kijaszek będzie ;)

Jeżeli o mnie chodzi to wybrałbym http://glinywedkarskie.pl/shop/feedery/583-flagman-sherman-super-feeder-39-m.html

Online adamczyk6509

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pozdrawiam Michał C&R
  • Lokalizacja: Kłodzko
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Mirek to ten sam :)
Pozdrawiam Michał
C&R

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Twój typ Flagman Sherman Pro Feeder Medium 3,8 m 70g
Mój tup Flagman Sherman Pro Method Feeder 3,9 m jak się nie mylę.

Online adamczyk6509

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pozdrawiam Michał C&R
  • Lokalizacja: Kłodzko
  • Ulubione metody: waggler i feeder
W tym linku co podałeś jest : Flagman Sherman Pro Feeder Medium 3,8 m 70g
Ale już wiemy o co chodzi ;)
Pozdrawiam Michał
C&R

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Witam,trochę odgrzewam temat, ale  na zdjęciu powyżej przedstawiona jest wada Flagmana Ammadale 3,9m 90g cw, jako, że nie mam kompletnego doświadczenia z wedkami typu feeder, a w tym roku planowałem przerzucić się na feederki, mój pierwszy wybór padł właśnie na tą wędkę. Mógłby ktoś mi wytłumaczyć gdzie ta wada jest i czym się tam przedstawia bo nie wiem o co chodzi :) . Patrzyłem na filmy z różnymi wędkami i dla mojego laickiego oka jest to niewidoczne, proszę o oświecenie :) I o ewentualne podesłanie propozycji innych wędek w granicach 700zł/ szt, to sobie pooglądam na Rybomanii. 

Offline lester

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 023
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Koń wstawił zdjęcie kijka tylko nie wiadomo którego , szerman czy armadale?

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Armadale :)

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Tak, tylko ja nie wiem, gdzie ta wada, ponieważ nie wiem jak ma wyglądać ugięcie idealne, dlatego proszę o wyoślnie :)

Offline lester

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 023
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Armadale :)

Ale ten na zdjęciu to chyba 3.6m do 80gr?